Musim mat credit card pre sluzbu "lacne hovory"?

Operátori v UK. Top-up karta. Tescom Mobile. Je možné použiť český/slovenský mobil v UK?

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
zj
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Okt 09, 2004 1:47 pm

Musim mat credit card pre sluzbu "lacne hovory"?

Poslať od zj » Sob Okt 09, 2004 1:57 pm

musim mat teda credit card, ak si chcem aktivovat tu sluzbu "lacne hovory"? Neviete o niecom, co sa da aktivovat a zaplatite cash?

Dakujem

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Sob Okt 09, 2004 2:51 pm

Mily zj,

z toho co si napisal sa da telepaticky vytusit ze hovoris o www.call18866.co.uk Ak sa mrknes na ich FAQ, dozvies sa akym sposobom je mozne platit
What kind of payment methods do you offer?
You can sign up with any credit or debit card (Visa, Master, Euro or Solo/Switch card). We do not offer direct debit payments yet, but are working on a solution to offer this in the future.
Cize kreditku nepotrebujes, staci ti debetna Visa, Maestro a mozno aj Visa Electron.

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Sob Okt 09, 2004 8:25 pm

Visa Electron je debitka, ktorov sa neda platit po internete ani po telefone...

hlohovcan
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 7:57 pm
BydliskoCOLON Manchester ==> Toronto

Poslať od hlohovcan » Ned Okt 10, 2004 5:16 pm

Visa Electron je sice debitka, ale da sa nou platit na internete, aj ked nie uplne vsade.

Wicanpe
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Pia Sep 03, 2004 1:30 pm

Poslať od Wicanpe » Uto Okt 12, 2004 11:38 am

hlohovcan píšeCOLONVisa Electron je sice debitka, ale da sa nou platit na internete, aj ked nie uplne vsade.
Je to pravda, Visa Electron karty niektorych bank sa daju pouzit na platbu na Internete. Samozrejme len za predpokladu, ze predajca akceptuje tuto kartu. Pozor, VISA a VISA Electron su 2 odlisne typy kariet. To, ze predajca akceptuje VISA karty (ci uz kreditne alebo debetne) neznamena ze akceptuje aj VISA Electron. Musi to mat vyslovene napisane, VISA a VISA Electron.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Uto Okt 12, 2004 12:51 pm

Wicanpe píšeCOLONTo, ze predajca akceptuje VISA karty (ci uz kreditne alebo debetne) neznamena ze akceptuje aj VISA Electron. Musi to mat vyslovene napisane, VISA a VISA Electron.
Praveze som sa uz stretol s tym, ze nemali vyslovene napisane VISA electron a fungovala. A pritom Maestro(obdoba VISA electron) neakceptovali. Na www.call18866.co.uk maju uvedene iba Maestro, ale necudoval by som sa keby aj electron zafungovala. Vo vela pripadoch VISA a VISA electron je uvedene len ako VISA. Treba skusit...

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Uto Okt 12, 2004 1:20 pm

Dusan píšeCOLONVisa Electron je debitka, ktorov sa neda platit po internete ani po telefone...
Beriem s5, samozrejme sa nou da platit, ved som ju mal 4 roky(a platil som s nou dost), ale iba velmi malo stranok podporuje Visa Electron. www.18866.co.uk podporuje Visa Electron, ved som sa pred rokom zaregistroval :)

GSMguru
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Ned Okt 24, 2004 4:10 pm

Poslať od GSMguru » Ned Okt 24, 2004 8:17 pm

Dusan píšeCOLONVisa Electron je debitka, ktorov sa neda platit po internete ani po telefone...
to som zistil aj ja ...som bol dost nastvaty...
GSMguru

BUTTON_POST_REPLY