Mam sancu???

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Jarka28
Member
Member
PríspevkyCOLON 65
RegistrovanýCOLON Pon Feb 18, 2008 8:23 pm

Mam sancu???

Poslať od Jarka28 » Uto Apr 07, 2009 11:04 am

Stala sa mi taka vec....objednala som si broadband,pevnu linku od BT-nova zakaznicka.....vsetko prebehlo ako malo,napojila som sa a ficala ale len 2 dni.....uz je tomu asi 9 dni co mi broadband nefunguje...volam do BT kazdy den vyse hodiny,stale si ma prehadzuju z linky na linku,skusali mi to roznymi sposobmi pripojit a stale neuspesne,vcera mi volala manazerka a vraj dnes mi pride domov technik to urobit....som zvedava......ucet na 3 mesiace mi samozrejme prisiel a ma splatnost tento tyzden,mam v podstate platit za nieco co nemozem pouzivat nakolko to nefunguje,a tak by ma zaujimalo ci mam realnu sancu posunut toto obdobie fakturacne a v podstate zaplatit od vtedy co mi to bude fungovat....ak podam staznost mam sancu?je to realne?nechcem platit za to co nefunguje a nieje to moj problem....ach jo

qth
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 521
RegistrovanýCOLON Sob Mar 25, 2006 2:24 am
BydliskoCOLON Reading

Re: Mam sancu???

Poslať od qth » Uto Apr 07, 2009 3:53 pm

Bohuzial BT je z mojich vlastnych skusenosti jedna s najhorsich firiem. Stazuje sa na nich velmi vela
ludi. V zmluve by si mala urcite mat uvedene kde sa muozes stazovat a tak isto kto je ich kontrolnym/regulacnym organon, kde by sa tiez mohlo dat stazovat.

BUTTON_POST_REPLY