ak chces zarobit

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
valoda
Member
Member
PríspevkyCOLON 77
RegistrovanýCOLON Štv Júl 27, 2006 12:48 pm
BydliskoCOLON LIVINGSTON

ak chces zarobit

Poslať od valoda » Pon Júl 20, 2009 3:34 pm

Ak rad surfujes na internete a chcel by si si zarobit mam pre teba zaujimave info. Ja sam som sa pokusal zarobit si na internete, ale bez nejakych vysledkov. Natrafil som vsak na stranku, ktora nechce aby som nonstop klikal na reklamy a sledoval banery. Staci surfovat na internete, sledovat to co ta zaujima a pomalicky zarabat peniaze. Kolko sa da zarobit? Nie je to vela, ale ked ti po pol roku pride sek na 100 dolarov, koho by to nepotesilo? Co je tiez zaujimave. Zarabat mozes uz od veku 16 rokov. Stiahnes si program, ktory ti zaberie cca 10parcent obrazovky, mozes ho kedykolvek vypnut-vtedy ale nezarabas. Vsetko dolezite najdes na stranke www.cashfiesta.com Ak ti tato moja informacia pomohla pri registracii mozes, ale nemusis v prislusnej kolonke uviest moj nick valoda Dakujem, ze si si nasiel cas a chut precitat tychto zopar riadkov. Nezabudni valoda

bajka
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 345
RegistrovanýCOLON Pia Sep 10, 2004 3:14 pm

Re: ak chces zarobit

Poslať od bajka » Pon Júl 20, 2009 5:29 pm

Takze pyramida.
A tebe uz ten sek na 100 dolarov prisiel?

valoda
Member
Member
PríspevkyCOLON 77
RegistrovanýCOLON Štv Júl 27, 2006 12:48 pm
BydliskoCOLON LIVINGSTON

Poslať od valoda » Pon Júl 20, 2009 8:29 pm

zatial este nie a do tych 100dolacov mameste straaaasne daleko. Ano da sapovedat ze je to pyramida, ale nemoze sa navalovat do nekonecna mozes ist iba do 8meho referralsa. Viacej ti to priblizim. Za kazdych zhruba 5 sekund dostanes 1bod. Ak ich nazbieras dost mozes ich vymenit za peniazky. Napr ak si na nete 4hodiny za tie dostanes ca 2880 bodov. 1000bodov - 1dolar , 150dni x2880bodov=432dolarov. Uznavam ze 4 hodiny denne je vela, ale 1hodina denne je asi normalka

bexiczek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Str Dec 07, 2011 11:30 pm

Poslať od bexiczek » Str Dec 07, 2011 11:38 pm

pyramidám a MLM systémům moc nevěřím, mám jenom špatné zkušenosti.
Potřebujete nebankovní půjčku? Tak navštivte předchozí odkaz.
Taktéž článek půjčka ihned online.
Pokud potřebujete penzijní připojištění, klikněte na předchozí odkaz.

josef5
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Pia Aug 17, 2012 10:54 am

Poslať od josef5 » Pon Aug 20, 2012 4:21 pm

Nevěřte tomu SPAM + Pyramida.

BUTTON_POST_REPLY