3g karta a pripojenie na internet

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 3:06 pm
BydliskoCOLON Prešov(SR)--Dover/Kent(UK)

3g karta a pripojenie na internet

Poslať od hugo2004uk » Štv Aug 04, 2005 8:52 am

zdravim potrebujem radu s pripojenim na net kedze niesom az taky profik pokial ide o pripojenie tak potrebujem radu.Na SK som mal net cez eurotel cez gprs usb cable alebo infra nebola to vesmirna rychlost ale na bezne citanie a pisanie emailov stacila .chcem sa opyat tie 3g karty funguju ako proste zasunie sa do notebooku a fici alebo este treba nieco k tomu inak su myslim na contract .kedze sa raz cas stahujem .
gprs je dost drahe aspon pri pay as you go za 1 mb 2,50 aspon tak mi to povedal typek v o2.dali by mi 3g kartu na contract tusim minimum je 6mesiacov.inak som v doveri takze to nie az take dobre ako v Londyne je to male mesto .a neviete keby som mal tel na contract je aj v UK pripojenie cez gprs/edge cez mobil ako na SK.ale bral by som nejake moznosti na pay as you go .

hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 3:06 pm
BydliskoCOLON Prešov(SR)--Dover/Kent(UK)

rada s pripojenim

Poslať od hugo2004uk » Štv Aug 04, 2005 11:36 am

zdravim existuje neja extern citacka kariet mam laptop ale nemozem tam dat ani 3g kartu ani tie pcmci ci ako sa volaju vie niekto sa sa to da ked v notebooku nemam .neskor mozno kupim laptop uz aj s tym aby som tam mohol dat tie karty na net .

bixo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 45
RegistrovanýCOLON Uto Apr 06, 2004 8:49 am
BydliskoCOLON Brancaster
CONTACTCOLON

Poslať od bixo » Pia Sep 02, 2005 1:13 pm

pravdepodobne mas tip laptopu kde nie je PCMCIA socket jedina moznost je pre teba pokusit sa kupit zariadenie ktore potrebujes v externom prevedeni ktore nasledne pripojis cez USB

BUTTON_POST_REPLY