aky provider a moznosti

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lezgy
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 86
RegistrovanýCOLON Uto Máj 06, 2008 4:58 pm
BydliskoCOLON uk
CONTACTCOLON

aky provider a moznosti

Poslať od lezgy » Ned Nov 28, 2010 10:18 am

ktoreho operatora by ste v sucasnosti odporucili
chcelo by to poradit s vyberom
ostatne temy su uz dost stare
idu vianoce, mozno sa nieco ponukne akciove

klasicky net najlepsie s neobmedzenym limitom dat a dajme tomu wifi routrom pri zavedeni, ale bez telky
neviem ako to tuna funguje, kolega plati vsetko spolu v jednej cene, ja by chcel iba ten net
zmluva by bodla keby bola vypovedatelna hocikedy, ak nie tak cca polroka

diki moc

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Re: aky provider a moznosti

Poslať od krtek » Pon Nov 29, 2010 1:17 pm

Ja osobne mam vyborne zkusenosti s O2 broadband. Potrebujes mit jen pevnou linku a pak platis £8 mesicne za internet, jediny hacek je ze musis mit nekoho kdo u nich ma zaroven mobil (staci pay as you go), na kterem kazde 3 mesice protoci myslim 15 liber - to udela i ten kdo vubec nevola).
Muzes mit bud kontrakt na 12 mesicu a tim padem mas prvni 3 mesice zdarma a nebo mit jen 30 denni vypovedni lhutu (30 day rolling contract) a tam pochopitelne platis hned od zacatku.
Kdyz me zapojovali tak jsem byl nad ocekavani spokojen s jejich postupem, protoze informovali kazdy den jak to postupuje (kontrola zapojeni, kontrola BT, odeslani routeru, prepojeni na ustredne, datum kdy bude aktivni internet,...), za tyden a pul od objednavky jsem jiz fungoval.

Tenhle tarif ma myslim nejake omezeni na stazena data, ale jestli nestahujes jeden film za druhym tak na strop nenarazis, kdyz ano tak maji nejaky vyssi tarif kde je to skutecne neomezene.

mrvik
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Pon Jan 23, 2006 1:23 am
BydliskoCOLON BARNET

Poslať od mrvik » Pon Nov 29, 2010 6:38 pm

osobne sme vyskusali vela providerov .tiscali ... atd ale uplne daleko najlepsie skusenosti mam s www.bethere.co.uk (vlastnia ich O2 ) , dostanes wireless router zadarmo, ale potrebujes bt line. Ako jedini uvadzaju v podmienkach ze ta nikdy nebudu "cappovat" a mozem potvrdit , silna \ slaba prevadzka vsetko jedno stahujes jak blazon a za 3 roky absolutne ziaden vypadok. Callcentrum v bulharsku ale da sa .

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Uto Nov 30, 2010 3:16 am

ak mas bt linku skus google, hocikde najdes rebricky v pomere cien a rychlosti, osobne mam zly vztah k BT, ich phone som mal len raz v zivote cca 5 rokov dozadu takze som odkazany na tych operatorov co BT nepotrebuju... jedine co mozem poradit je vzdy brat najlepsiu akciu a po roku rusit a zase brat akciu, plati to vlastne na vsetko, ci mas mobil, ci na elektriku a podobne... su to neskutocne usetrene peniaze ak kazdy rok zobries najlepsiu akciu (priklad: zobral som balik v akcii TV, telefon a internet za 30 mesacne, po roku ked mi skoncil kontrakt islo to hore na 35 - super odmena staremu zakaznikovi - zrusil som teda kontrakt, dal sa odpojit a nasledne zobral novy v akcii s tym istym providerom, telefon a internet za 20 mesacne, zase na rok)

evolution999
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Apr 30, 2011 8:34 pm

Poslať od evolution999 » Sob Apr 30, 2011 9:41 pm

zdravim, momentalne mame doma net od Virgin ale je to shit, mal by som mat 20Mb/2Mb ale v skutocnosti 3.2-16Mb, upload nekomentujem mam dost ked hram multiplayer hry.. mesacne £30

mrvik ponuka BE PRO vyzera dobre, kolko stoji bt line ?? mesacne stiahnem minimalne 50GB :DD

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Sob Apr 30, 2011 11:52 pm

Ja mam tiez virgin XXL 50/5. Realne mam 30+ down a 4.5 up. Bacha na to, ze oni maju fair usage policy a ked to prekrocis (ci up alebo down) tak ti trotluju speed dost vyrazne.

tripy
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Ned Mar 27, 2011 8:04 pm

Poslať od tripy » Ned Máj 01, 2011 7:45 am

nemam sice "kvalitativne" najlepsie riesenie, ale simkarta od T-Mobile (pre blackberry) a android telefon s tetheringom mi zatial skvelo sluzia. T-Mobile ponuka na tie simkarty 6 mesiacov zadara internet ak sa topupne na zaciatku nejakymi 10librami. Rychlost do 3.6mb v zavislosti na dostupnosti 3g a zatial som nezaregistroval ziadne obmedzenie ci uz pre skype alebo nejake vacsie stahovanie ....

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Ned Máj 01, 2011 8:13 am

T-Mobile, ktory pouzivam na pracovnom mobile, ma velke problemy so signalom. Kazdy den vela cestujem a vypadok signalu sa mi casto stava aj v mestach. Nehovorim malych usadlostiach a dedinach, o telefonovani z auta, to je katastrofa aj na kratke hovory. Uz kvoli tomu by som od nich ziadnu inu sluzbu nechcela. Kolegovia z inych regionov dokonca firma zabezpecila prechod na inu siet.
Relativne dobre mi sluzi pripojenie cez BT (dlhe roky), nemam vsak velke naroky na stahovanie (maximalne odborne clanky a notovy material, update databaz klientov), do 1GB sa zmestime obaja aj s rezervou. Od augusta mi toto pripojenie bude hradit zamestnavatel, takze poplatky za linku a spol. ma netrapia. S Virginom som sa rozlucila po mesiaci, ked spojenie prestalo fungovat a niekolkohodinove telefonaty nevyriesili vobec nic.
Yawl adda goo deyn oigh street in Artlenock en ava look at that noo pep shop yent arf shaarp if yu dunt.

BUTTON_POST_REPLY