Hľadám wifi pripojenie vo Walthamstow bez viazanosti

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
wray
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Štv Aug 18, 2005 6:43 am
BydliskoCOLON E17
CONTACTCOLON

Hľadám wifi pripojenie vo Walthamstow bez viazanosti

Poslať od wray » Ned Okt 30, 2005 8:24 pm

ako je to v UK s inetom? mam nejaky wifi notebook, a rad by som sa pripojil,
pocul som (a aj cital v tejto teme) ze su aj nejake free hotspoty/nezabezpecene, ale akosi sa mi nepodarilo najst :(
dal by som aj nejakych tych 20 mesacne za net, ale vsetky (co som videl) ponuky, tak je 12 mesiacov viazanost... co je dost blbe, kedze tu mozno tolko nebudem, a ak aj ano tak nie na jednom mieste :(

neviete teda o nejakej spolocnosti ktora mi zavedie inet aj na mesiac dva a za co najmensie peniaze ? :) alebo aspon ze jej nebude vadit ak budem casto menit adresu? (lebo to ubytko kde teraz byvam nic moc :)

dik moc, a sorry ak mate pocit ze uz sa to tu vsetko riesilo - peace

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Ned Okt 30, 2005 8:44 pm

Virgin.net - bez rocneho kontraktu, len s 1-mesacnou vypovednou lehotou. Cena: £15 mesacne za 512mbps, 2GB limit, potom £1 za kazdy dalsi GB.

Co sa tyka zmeny adresy, kazdy broadband trva niekolko dni, kym sa presunie. Ja som sa teraz stahoval, trvalo to 3 tyzdne, kym ho aktivovali na novej adrese.

Existuje aj PAYG broadband, kde neplatis nic, ak ho nepouzivas. Pozri si podmienky, mozno ti bude vyhovovat. K info sa preklikas zo stranky www.moneysavingexpert.com.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

rocny kontrakt

Poslať od sidzej » Ned Okt 30, 2005 10:32 pm

Ja pouzivam napr. PlusNet
Ti maju v ponuke napr. BroadbandPlus 2MB za 14.99, s mesacnym kontraktom zaplatis len 11.75 one-off payment za aktivaciu, USB modem je zadarmo.

Moznosti je vela, pozri si stranku, ktoru napisal Jaro, pripadne aj UK ADSL Guide

Kazdopadne si asi radsej najdi ubytko, kde zotrvas dlhsie ;)

wray
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Štv Aug 18, 2005 6:43 am
BydliskoCOLON E17
CONTACTCOLON

dik

Poslať od wray » Štv Nov 03, 2005 7:38 pm

diky vsetkym,
ubytko planujem na dlhsie, to som len teraz do vianoc kym pojdem domov cosi chcel...

skusim si daco preklikat

petrosss
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 1:37 am
BydliskoCOLON London, UK
CONTACTCOLON

Poslať od petrosss » Uto Feb 07, 2006 9:24 am

jaro píšeCOLONVirgin.net - bez rocneho kontraktu, len s 1-mesacnou vypovednou lehotou. Cena: £15 mesacne za 512mbps, 2GB limit, potom £1 za kazdy dalsi GB.
Virgin.net si bere pri zruseni broadbandu neco kolem £50, ted cekam kolik mi strhnou z uctu, je to ve smlouve... Takze jenom pro informaci...

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Feb 07, 2006 10:33 am

petrosss píšeCOLONVirgin.net si bere pri zruseni broadbandu neco kolem £50, ted cekam kolik mi strhnou z uctu, je to ve smlouve...
Pravdu mas, prehladol som to:
...we do reserve the right to apply a £50 cancellation charge if your service is cancelled within 12 months of activation...
Za 12 mesiacov som vsak nemal dovod menit providera, kedze som s Virgin.net spokojny. ;)

BUTTON_POST_REPLY