Znovuzavedenie internetu a pevnej linky

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Driverist
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31
RegistrovanýCOLON Str Sep 28, 2005 6:14 pm

Znovuzavedenie internetu a pevnej linky

Poslať od Driverist » Pon Máj 01, 2006 8:44 pm

Caute,

nevie mi niekto poradit ako si mozem zaviest broadband, konkretne ma zaujala ponuka TALK TALK(21L/broadband a phone), ale na stranke musim zadat post code a tel.number. A ja bohuzial to tel. number neviem, nakolko som sa prestahoval do noveho bytu(kabel tam je zavedeny).Ako mam postupovat? Ma niekto skusenosti s TALK TALK? a znovuzavedenim linky?

diik

Driverist
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Poslať od Driverist » Pon Máj 01, 2006 8:51 pm

pre uplnost kabel BT :-))

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Uto Máj 02, 2006 3:21 pm

Nuz, mam skusenost i s TalkTalk i s BT i so znovuzapojenim linky. I ked nie najlepsiu.

Kedze mas zavedenu linku, ale nie je aktivna, mal by si kontaktovat BT, ktori su stale zodpovedni za maintenance liniek. Nemalo by Ta to stat nic, stale ponukaju FREE reconnection, skutocna cena vsak zavisi od toho v akom stave je linka a ako dlho nebola pouzivana. Vyzaduju vsak 12 month commitment na line rental, co v Tvojom pripade predstavuje problem, pretoze chces vyuzivat sluzby TalkTalk a ich Talk3 International call package a podmienkou k tejto sluzbe je, ze musis pretransformovat line rental k TalkTalk.

Takze zrejme si budes musiet zaplatit polatok za znovupripojenie aby si si mohol tu linku pretransformovat do inej spolocnosti. A ten sa kludne moze rovnat cene za zavedenie novej linky, co je 99.99 GBP. A este by som dodal, ze sa robi i credit check alebo inymi slovami BT Ti moze Tvoju order odmietnut ak neprejdes.

Podotykam este, ze cakacia doba na znovuzapojenie moze byt kludne tri tyzdne (moj pripad). Zavisi to od toho ako su v ktorej oblasti busy. A este si daj pozor, aby si nezmeskal appointment, lebo ak hej, musis poziadat o novy a opat cakas.

Mozes teda skusit kontaktovat priamo TalkTalk a poziadat ich o zapojenie linky. Mne to svojho casu odmietli s tym, ze to nie je v ich kompetencii a musim kontaktovat BT. Mozno sa odvtedy nieco zmenilo.

Mimochodom, cakacia doba na broadband od TALKTALK je v oblasti Golders Green alebo Marble Arch momentalne asi 3 mesiace, poplatok za Talk3 International call package (20.99 GBP) vsak zacnes platit hned - BROADBAND JE TOTIZ ZADARMO.

Osobne si myslim, ze su i lepsie ponuky a v horizonte napr. jedneho roku i lacnejsie.

Driverist
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Poslať od Driverist » Uto Máj 02, 2006 4:38 pm

Vau diky za odpoved,
vklude napis lepsiu ponuku, myslim ze by si mi dost pomohol:-)) Ja mam jedinu podmienku aby to bol casovo neobmezdeny broad.. a potrebujem aj tel. linku... no zrovna za znovuzapojenie BTcka 100 libier, hmm...:-(

dik

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Str Máj 03, 2006 12:48 pm

Nebudem robit reklamu ziadnemu poskytovatelovi, preto Ti odporucim tento link www.broadbandchoices.co.uk
kde najdes vsetkych poskytovatelov broadbandu. Vyber si podla kriterii, ktore su pre teba dolezite.

simoxxl
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 6
RegistrovanýCOLON Štv Sep 30, 2004 10:11 pm
CONTACTCOLON

Poslať od simoxxl » Str Máj 03, 2006 11:43 pm

skus kuknut http://www.ukonline.net

som s nimi spokojny a ich ceny skoro nemaju konkurenciu

Driverist
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 31

Re: BT & inet

Poslať od Driverist » Ned Máj 07, 2006 7:56 pm

dik za odpovede,
ja som volal do BT a povedali mi, ze poplatok bude L99 aj ked mam natiahnuty kabel za zapojenie a pracovnik pride teraz v piatok... nechapem:-(
Zatial som sa rozhodol zobrat balik BTbroadbandTalk za L14,99plus2, pretoze cakat dalsich par tyzdnov, alebo mesiacov... mate niekto skusenosti s tymto?

BUTTON_POST_REPLY