2 broadband site v jednom dome?

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Materloo
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Sob Aug 19, 2006 10:48 pm

2 broadband site v jednom dome?

Poslať od Materloo » Sob Aug 19, 2006 11:24 pm

Jsem au pair v Anglii a chtela bych si zaridit vlastni pripojeni k internetu v dome domacich. Dnes jsem o "broadband, wi-fi, dial-up, atd." cetla poprve, tak v tom mam dost gulas. Moje rodina je pripojena pres ntl broadband pres pevnou linku. Asi neni mozne, abych si pres tu samou pevnou linku napojila vlastni broadband sit od jine spolecnosti, ze? A kdybych se pripojila na tu jejich sit, jak moc by je to zpomalilo? Uz ted to maji hrozne pomaly. Jeste me napada, ze maji Sky. Pres to se to neda udelat? Ja tomu fakt moc nerozumim. Diky za odpovedi.

slavo777
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 20
RegistrovanýCOLON Štv Júl 27, 2006 9:49 pm
CONTACTCOLON

Poslať od slavo777 » Ned Aug 20, 2006 10:12 am

Otázkou je, prečo má rodina v ktorej si tak pomalý broadband ... Na surfovanie po internete by mala bohato stačiť aj linka 512 kb/s, samozrejme, keď nesťahujú nejaké somariny resp. majú PC zamorené spyware, preto môže byť linka tak pomalá (treba vyčistiť PC antispyware softwarom-napr. Ad-Aware SE Personal, Spybot ...).
Ked som bol na ich stranke, ponukali za lacný peniaz 1 Mb/s za 9L./mes. a 4Mb/s za 12,5 L./mes., preto najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie bude najprv odstrániť spyware a ak to nepomôže, dohodnúť sa s rodinou, že im finančne prispeješ na rýchlejšiu linku.

BUTTON_POST_REPLY