Internetove pripojenie bez pevnej linky

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kecup10
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Sep 18, 2006 4:43 pm
CONTACTCOLON

Internetove pripojenie bez pevnej linky

Poslať od kecup10 » Str Sep 20, 2006 8:03 pm

Prosim poradte. O tyzden ideme do Londyna a v byte kde budeme byvat, nie je internet a dokonca ani pevna linka. Berieme si zo sebou samozrejme aj notebooky a chcem sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit ci sa da objednat internetove pripojenie v anglicku aj bez pevnej linky, cez wifi a kolko by to asi stalo.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Internetove pripojenie bez pevnej linky

Poslať od kazisvet » Str Sep 20, 2006 10:20 pm

kecup10 píšeCOLONProsim poradte. O tyzden ideme do Londyna a v byte kde budeme byvat, nie je internet a dokonca ani pevna linka. Berieme si zo sebou samozrejme aj notebooky a chcem sa spytat ci by mi niekto nevedel poradit ci sa da objednat internetove pripojenie v anglicku aj bez pevnej linky, cez wifi a kolko by to asi stalo.
kecup, pokial vies adresu, skus si na www.broadband.co.uk pozriet co je tam dostupne. ja mam ten isty problem a zobral som si mobilny internet od t-mobile (uk), kontrakt na 18 mesiac, free 3G data card (na 12 kontrakt sa palti za kartu cca 70 l), mesacny pausal 20 l, casovo neobmedzeny, ale obmedzene data 2GB mesacne (1?), rychlost cca 1 mbps. Ale nemusel by byt problem pevnu linku do bytu zaviest.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

JohnS
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Sob Okt 07, 2006 4:08 pm
BydliskoCOLON Manchester

net

Poslať od JohnS » Štv Okt 19, 2006 8:33 pm

Bez pevnej linky to robia tusim iba NTL Telewest, pri ostatnych provideroch tusim musis mat BT Line.
Ale ako pisal kazisvet, ak planujete v tom baraku byvat aspon rok, tu linku nieje problem zaviest....
Avsak nenasiel som dostupny broadband bez rocnej zmluvy, co je dost nevyhoda. Je moznost pripojenia bez zmluvy na sposob Pay as you go, ale podmienka je mat BT Line no a tu Vam nezapoja bez zmluvy na rok :), takze zacarovany kruh....
Najcastejissi problem s pripojenim je prave ten 12mes kontrakt.... malokto sa chce viazat, ani ja nie, no s pripojenim mam stastie.... :) Ak ma niekto znamy v okoli notebook z wifi alebo vyhladavac wifi, premeraj si barak ci nahodou niesi v dosahu nejakej wifi siete.... ako ja v susedovej :)
JohnS from Manchester

BUTTON_POST_REPLY