INTERNET Contract

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Rudo.miskolci
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Ned Júl 16, 2006 12:58 pm

INTERNET Contract

Poslať od Rudo.miskolci » Štv Okt 19, 2006 1:39 pm

Hladam niekoho kto by chcel mat internet od AOL. Ja odchadzam domov a nemozem zrusit kontrakt. Je to 2Mbit a plati sa 20 lybier mesacne. Modem dam zdarma. Povodne stal 30L. Prosim pomozte mi. V pondelok odchadzam. V pripade zaujmu kontaktuj 07783073496

JohnS
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Sob Okt 07, 2006 4:08 pm
BydliskoCOLON Manchester

Poslať od JohnS » Štv Okt 19, 2006 8:08 pm

Asi by bolo vhodne aj uviest v ktorom meste vlastne zijes a kolko mesiacov ti ostava do vyprsania kontraktu.... A zistoval si vobec ako to je s prehlasenim???? Mozno je tam taky poplatok, ako za zrusenie zmluvy.... Hmmmm nemas to lahke.....
JohnS from Manchester

Rudo.miskolci
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Poslať od Rudo.miskolci » Pia Okt 20, 2006 12:53 am

JohnS píšeCOLONAsi by bolo vhodne aj uviest v ktorom meste vlastne zijes a kolko mesiacov ti ostava do vyprsania kontraktu.... A zistoval si vobec ako to je s prehlasenim???? Mozno je tam taky poplatok, ako za zrusenie zmluvy.... Hmmmm nemas to lahke.....
Som v Manchestri ale to je v podstate jedno. Ostava mi 6 mesiacov a prepisanie je zdarma. Keebyze sa to da zrusit tak to asi zrusim neeeeeee. Aj za poplatok. Ty mudrc.

JohnS
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
BydliskoCOLON Manchester

hooooj.... nevyskakuj tak vysoko......

Poslať od JohnS » Pia Okt 20, 2006 7:06 pm

Jeziiis... sa nepoondi :)

A niesom mudrc, ale aspon nepodpisujem rocne zmluvy, a za 6 mes sa hrabem domov.... Na to si mal mysliet skor.... Ale uznavam, urcite maz na to vazne dovody a zaskocilo ta to, no nemusis hned skakat po ludoch co ti chcu pomoct.....
JohnS from Manchester

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Pia Okt 20, 2006 8:12 pm

To je zvlastne, ze sa to neda zrusit...
My mame Tiscali a keby sme to chceli zrusit skor, musime zaplatit za vsetky zostavajuce mesiace...

mirushka13
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pon Sep 18, 2006 4:14 pm
BydliskoCOLON Londyn

Poslať od mirushka13 » Pia Okt 20, 2006 8:27 pm

http://about.aol.com/aolnetwork/terms_use
Termination
If you have subscribed to any fee-based service, you remain responsible for paying any amounts owed on your account at the time your fee-based service and/or account is terminated or cancelled. If you are participating in any free promotional offer for accessing a fee-based service, you must cancel such service before the end of the free trial period to avoid incurring charges. Certain fee-based services may require cancellation charges, and you will pay all cancellation charges specified to you at the time you register for the service.
musi sa to dat zrusit, zavolaj im tam a porozpravaj sa snimi..ale asi budes muset zaplatit za 6 mesiacov..druha poznost, hnusna, vymysli si niekoho meno a prehlas to na vymyslenu osobu..

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Pia Okt 20, 2006 9:40 pm

mirushka13 píšeCOLONhttp://about.aol.com/aolnetwork/terms_use
Termination
If you have subscribed to any fee-based service, you remain responsible for paying any amounts owed on your account at the time your fee-based service and/or account is terminated or cancelled. If you are participating in any free promotional offer for accessing a fee-based service, you must cancel such service before the end of the free trial period to avoid incurring charges. Certain fee-based services may require cancellation charges, and you will pay all cancellation charges specified to you at the time you register for the service.
musi sa to dat zrusit, zavolaj im tam a porozpravaj sa snimi..ale asi budes muset zaplatit za 6 mesiacov..druha poznost, hnusna, vymysli si niekoho meno a prehlas to na vymyslenu osobu..
No tak takto to urcite nefunguje...Oni si totiz taketo veci preveruju...Hadam nie su blbi :)

Rudo.miskolci
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5

Re: hooooj.... nevyskakuj tak vysoko......

Poslať od Rudo.miskolci » Pia Okt 20, 2006 9:53 pm

JohnS píšeCOLONJeziiis... sa nepoondi :)

A niesom mudrc, ale aspon nepodpisujem rocne zmluvy, a za 6 mes sa hrabem domov.... Na to si mal mysliet skor.... Ale uznavam, urcite maz na to vazne dovody a zaskocilo ta to, no nemusis hned skakat po ludoch co ti chcu pomoct.....
Prepac ale bol som trochu vytoceny na AOL. Uz som tam volal. Musim zaplatit za 6 mesiacov. Nic sa neda robit, musim platit.

A idem neplanovane domov. Rodinne dovody

JohnS
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
BydliskoCOLON Manchester

No vidis.....

Poslať od JohnS » Pia Okt 20, 2006 10:02 pm

Nakoniec si uznal ze som mal pravdu, zejo? :~)

Ak uz si to teda vyriesil, aspon nam popis svoje skusenosti, a teda ako to prebieha pri zruseni zmluvy a kolko si vlastne musel platit za toto zrusenie.... nech mame prehlad ako to chodi a v pripade ze nieco podobne zastihne niekoho dalsieho z nas, nech vieme co nas caka....
Dik a vsetko dobre....
JohnS from Manchester

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
BydliskoCOLON Batovka

Re: No vidis.....

Poslať od zaza » Pia Okt 20, 2006 10:14 pm

JohnS píšeCOLONNakoniec si uznal ze som mal pravdu, zejo? :~)

Ak uz si to teda vyriesil, aspon nam popis svoje skusenosti, a teda ako to prebieha pri zruseni zmluvy a kolko si vlastne musel platit za toto zrusenie.... nech mame prehlad ako to chodi a v pripade ze nieco podobne zastihne niekoho dalsieho z nas, nech vieme co nas caka....
Dik a vsetko dobre....
Na kazdej stranke internetoveho providera to mas napisane v terms&conditions.
Musi zaplatit za 6 mesiacov (to znamena, ze zaplati 6xpoplatok za jeden mesiac).

BUTTON_POST_REPLY