tv licencia

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
matrixxx
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Sep 09, 2006 12:20 am
BydliskoCOLON england

tv licencia

Poslať od matrixxx » Pon Okt 30, 2006 6:56 pm

moze mi niekto poradit ohladom tv-licencie.od noveho mesiaca mi konci tv-licencia a ja ju uz nechcem predlzit na dalsi rok.lebo ani telku nepozeravam.ale mam zavedeny net tak ci sa nevztahuje tv-licencia na to ze pouzivam net a pocuvam radio. [/b]

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Poslať od Dusko » Pon Okt 30, 2006 7:29 pm

Nevztahuje.
Nezabudni sa vsak taktiez zbavit tej telky, alebo si zabarikaduj dvere. Takmer urcite musis ocakavat navstevu TV licence officer-a, ktory to pride overit.

pjelinek
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Str Júl 12, 2006 6:25 pm

BW licencia

Poslať od pjelinek » Sob Nov 18, 2006 3:09 pm

kupil som B/W TV a preto chcem zaplatit iba B/W TV licenciu. Chcem sa len spytat ci je mozne ze mi prijdu na kontrolu ci mam iba B/W TV? Casom chcem kupi color TV a potom si pripadne zmenim licenciu na color. Dik

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: BW licencia

Poslať od xaxa » Ned Nov 19, 2006 12:26 am

pjelinek píšeCOLONkupil som B/W TV a preto chcem zaplatit iba B/W TV licenciu. Chcem sa len spytat ci je mozne ze mi prijdu na kontrolu ci mam iba B/W TV? Casom chcem kupi color TV a potom si pripadne zmenim licenciu na color. Dik
Samozrejme, moze sa to stat. Aj ked si myslim, ze cely tento humbug okolo tv license je len jednym z prejavov komunistickej totality, ktora zuri v tomto state, ale aj tak by som vrelo odporucal neprovokovat kvoli par £££.

BUTTON_POST_REPLY