Ktoreho providera internetu si vybrat?

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
kateraina
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Sob Okt 21, 2006 6:15 pm
BydliskoCOLON Puchov
CONTACTCOLON

Ktoreho providera internetu si vybrat?

Poslať od kateraina » Uto Nov 07, 2006 8:48 pm

Mame v byte aktivnu telefonicku pripojku. Chceme si zriadit internet.. najlepsie s moznostou na wireless pripojenie.. (neviem, ci pouzivam spravnu terminologiu, az tak tomu nerozumiem :) Pozerala som na stranke http://www.compare-decide.co.uk/broadba ... eviews.php nazory na jednotlive spolocnosti a nikto so ziadnou nie je spokojny :) .. ake mate skusenosti? Ktora spolocnost to zriadi najrychlejsie? Ake su asi pocitocne vydavky? Dik..

binman
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Str Okt 18, 2006 7:58 pm

BT

Poslať od binman » Uto Nov 07, 2006 9:21 pm

Neskumal som ceny, ale co sa tyka spolahlivosti, odporucam BT. Za vyse roka pripojenia som zazil len jeden vypadok na par hodin a to si nie som isty, ci som nemal len prehriaty modem.

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Uto Nov 07, 2006 10:25 pm

Cert ako diabol, hlavne je dolezite, ze nie kazdy ma pokrytie vsade.

Najlepsie je ziadny a travit vecery inak.

zaza
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 4:53 pm
BydliskoCOLON Batovka

Poslať od zaza » Uto Nov 07, 2006 10:38 pm

Mne sa bt zda byt celkom drahy...
My mame Tiscali 2Mb linku, za 14.99 mesacne (s dph)...
Vypadky mali iba teraz, kvoli upgradeu siete...inak sa da...Sme v heavy users, pretoze sme stahovali (podla nich) velke veci v spicke...(ta je medzi 6 a 11 vecer).
Sme viazani 12 mesacnym kontraktom (zrusenie stoji pocet mesiacov ostavajucich do vyprsania kontraktu krat 14.99).
Financne sa oplati, ale ak ho planujes zrusit skor, tak ani nie...
Skus ist na stranku phones4u.co.uk, tam sa hovori o nejakom novom nete, na ktory reklamu robi aj David Hasselhoff :)

Romaneg
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Okt 28, 2006 10:43 am
BydliskoCOLON Heathrow

jedineeeeee BULLDOG broadband - NIKAM JINAM. a proc?

Poslať od Romaneg » Str Nov 08, 2006 12:25 am

16 MEGA!!! SPEED, UNLIMITED TRAFFIC, STAHUJ CO CHCES, KDY CHCES A ODKUD CHCES, --40 LIBER--- MESACNE MAX VRATANE HOVOROV, WIRELESS MODEM, MOZNOST VYTVORENI VLASTNI SDILENE SITE, ZKRATKA, NO COMMENT AND THE BEST. LINKU SI U NICH MUZES ZARIDIT TAKY ZA CCA 90 LIBER. THAT,S IT. NICE CONNECTION PREJE ROMANEG.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Str Nov 08, 2006 4:59 pm

Ja som doteraz pouzival PlusNet a bol som s nimi velmi spokojny. Dobry prehlad a rozsiahle forum najdes aj na na tejto stranke (klikni si tam na Message boards). Ak chces aj digi TV, tak celkom dobry deal teraz mozes dostat so SKY TV & Broadband, tam vsak musis mat pevne nervy a vela trpezlivosti :)

BUTTON_POST_REPLY