WiFi spoty v Londýne a inde v UK

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Jazvec
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 13
RegistrovanýCOLON Uto Sep 14, 2004 8:55 pm
BydliskoCOLON London-Charlton,Sladkovicovo
CONTACTCOLON

WiFi spoty v Londýne a inde v UK

Poslať od Jazvec » Sob Okt 09, 2004 7:58 pm

Takze sa my to podarilo...kupil som si do notebooku wifi kartu a podarilo sa mi najst par Wifi hotspotov kde je kvalitny signal a je to zadarmo, takze za 30 libier surfujem uz par dni zadarmo.
Jeden hotspot som nasiel na City Airport a ma celkom slusny dosah, az do Chartlonu, druhy je na Cannary Warf a signal som chytil v Greenwich.
Ak ma niekto info o prip. dalsich napiste...

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Sob Okt 09, 2004 9:53 pm

Otazka je, ci to niekdo poskytuje internet zadarmo (ako napr kaviaren ap) alebo sa pripajas niekomu do sukromnej siete. Lebo to druhe je nelegalne a ja vopred vyhlasujem, ze o ziadnych takych hotspotoch neviem a nikdy som sa na ne ani neskusal pripojit... ;)

fedjo
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 42
RegistrovanýCOLON Uto Feb 01, 2005 3:10 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od fedjo » Pia Jan 06, 2006 6:59 pm

...neviem mozno mi nieco uslo (nebolo by to prvyraz)) ohladne free hotspotov...
-jednen starsi prispevok informoval o "wi-fi free mile in Islington", byvam co by kamenom dohodil od tejto oblasti a myslel som si ze chytam tieto vlny nejak okrajovo, ide konkretne o belkin54g unsecured network (nie jedina unsecured v mojom dosahu!),niekto ma este potom totiz nahaluzil ze to sa pripajam na susedov - kazdy den som sa pripajal s obavou ci tam este bude, velke ale bolo moje prekvapenie ked som siet belkin nasiel az na totenham court rd. v jednom z obchodov, ba co viac v obchodoch s pc rislusenstvom som narazil na produkty firmy belkin, nasiel som si teda firmu belkin na internete - lenze ani ich web sa o poskytovani free wi-fi nezmienuje...
...je to len cisto moja zvedavost - viete niekto na koho siet sa to vlastne bezplatne pripajam?

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Pia Jan 06, 2006 8:14 pm

Firma Belkin vyraba rozne pocitacove prislusenstvo vratane bezdrotovych routerov. Pociatocne nastavenie mena siete je standardne nastavene na "belkin54g" a pripojenie je na zaciatku nezakodovane. Ak si to majitel nezmeni, tak sa na tu siet potom moze hocikdo pripojit. Takmer s istotou sa teda pripajas na susedovu siet, Belkin ziadnu siet zadarmo neprevadzkuje.

mize
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Jún 03, 2006 12:41 am

Re: WiFi spoty v Londýne a inde v UK

Poslať od mize » Sob Jún 03, 2006 12:50 am

Cau jazvec,
prosim ta akym sposobom po zakupeni wifi karty sa pripajas na siet? Nepotrebujes k tomu ziadne hesla alebo kody? Mam zakupeny notebook z integrovanou wifi kartou a dokaze najst signal ale vzdy mi pyta 12 miestny kod k pripojeniu sieti na SK. Pracujem v UK a viem, ze toto pripojenie funguje ale nikto nevie dat k tomu blizsie informacie. Dakujem Ti za kazdu informaciu pretoze sa za tyzden vraciam naspat do UK a bol by som rad keby mi toto pripojenie fungovalo.Ak mozes porad.
Vdaka, Milan

BUTTON_POST_REPLY