Internetové kaviarne v Londýne a inde v UK

Pripojenie na internet v UK. Internetové kaviarne. Internet z domu.

ModerátoriCOLON jaro, lubo, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 12:45 pm
CONTACTCOLON

Kaviaren...

Poslať od mike2star » Pon Máj 10, 2004 11:13 am

Ahoj,
ja chodim do kaviarne Kit@p Evi, v Tottenhame na High Road, maju tu dobre spojenie a prijemne prostredie. Hodina stoji 1pound, 1/2 hod - 50 penci.
Je tu prijemny chlepik a vsetko bezi v pohode, da sa tu aj najest a precitat si noviny. Idealne ked na niekoho cakate...

Chcel som raz ist v centre na net, bolo na trafalgar square a tam som videl hodinu za 1,5 pound. Iste pochopite, ze som radsej siel do mojej oblubenej kaviarne, lebo sa rad vozim autobusom :)))

Milan

petrosss
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 1:37 am
BydliskoCOLON London, UK
CONTACTCOLON

Re: Internetové kaviarne v Londýne a inde v UK

Poslať od petrosss » Uto Feb 07, 2006 9:28 am

bomo píšeCOLONDo akých internetových kaviarní chodievate (ak nemáte net zavedený doma)? Koľko tam stojí hodina? Aký je tam servis? Napíšte vaÅ¡e skúsenosti...
Chodil jsem dost casto ve Walthamstow na High Street, hodina za 50p, pul hodiny jako minimalni cas za 25p. Net slapal v pohode, misto byla skoro vzdycky, icq/msn nainstalovane vsude, nebyl problem :)

maro.sk
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Pon Okt 10, 2005 9:57 am
BydliskoCOLON Bristol, UK
CONTACTCOLON

Poslať od maro.sk » Uto Feb 07, 2006 11:18 am

Byvam v Bristole.
Nemam PC, len PDA, ale kedze ma WiFi, pouzivam v baraku pristupny WiFi internet za 5 libier na mesiac.
Pred tym som byval na hostely, tam bol internet za 2 libry na 3 hodiny, kto mal vlastnu masinu a WiFi, ten to mal zadarmo.
Okrem toho som este pouzil aj internet cafe na Glouchester Road (oproti Lloyds), tam to stalo 50p za 1/2 hodinu.
Dalej som zistil, ze vo vacsine kniznic je internet zadarmo.
Od februara som sa zapisal na anglictinu na college (4x3 hodiny tyzdenne zdarma), dostal som studentsku ID kartu a internet mam zdarma aj na college.
Jedine co som v Bristole nenasiel je nejaky verejny free WiFi pristup k webu.

maro.sk
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Pon Okt 10, 2005 9:57 am
BydliskoCOLON Bristol, UK
CONTACTCOLON

Poslať od maro.sk » Uto Feb 07, 2006 9:28 pm

bomo píšeCOLONFree hotspoty v Bristole:
+ Caffe Gusto, 5 Queens Road, Avon, Bristol BS8 1QE
+ The Lamb Inn, Wotton Road, Iron Acton, Bristol BS37 9UZ
Diky. Skocim to niekedy pre zaujimavost vyskusat. Ktovie, mozno sa mi to v buducnosti zide.

mize
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Jún 03, 2006 12:41 am

wifi- prosim porad pripojenie

Poslať od mize » Sob Jún 03, 2006 1:10 am

Cau,
prosim ta akym sposobom po zakupeni wifi karty sa pripajas na siet? Nepotrebujes k tomu ziadne hesla alebo kody? Mam zakupeny notebook z integrovanou wifi kartou a dokaze najst signal ale vzdy mi pyta 12 miestny kod k pripojeniu sieti na SK. Pracujem v UK a viem, ze toto pripojenie funguje ale nikto nevie dat k tomu blizsie informacie. Dakujem Ti za kazdu informaciu pretoze sa za tyzden vraciam naspat do UK a bol by som rad keby mi toto pripojenie fungovalo.Ak mozes porad.
Vdaka, Milan

petrosss
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Dec 31, 2005 1:37 am
BydliskoCOLON London, UK
CONTACTCOLON

Re: wifi- prosim porad pripojenie

Poslať od petrosss » Sob Jún 03, 2006 8:57 am

mize píšeCOLONCau,
prosim ta akym sposobom po zakupeni wifi karty sa pripajas na siet? Nepotrebujes k tomu ziadne hesla alebo kody? Mam zakupeny notebook z integrovanou wifi kartou a dokaze najst signal ale vzdy mi pyta 12 miestny kod k pripojeniu sieti na SK. Pracujem v UK a viem, ze toto pripojenie funguje ale nikto nevie dat k tomu blizsie informacie. Dakujem Ti za kazdu informaciu pretoze sa za tyzden vraciam naspat do UK a bol by som rad keby mi toto pripojenie fungovalo.Ak mozes porad.
Vdaka, Milan
Jednoduse vzato existuji dve moznosti:
- s heslem
- bez hesla

Pokud ma clovek vlastni broadband, tak si nastavi co chce na modemu/routeru. Pokud se pripojujes ale na cizi site, tak bud je potreba zjistit jake je to heslo, nebo mas smulu. Nebo najit sit, ktera neni zabezpecena.

Ozvi se na email, muzem to probrat dukladneji, at tady nenudime ostatni :)

BUTTON_POST_REPLY