Čo vám chýba na stránkach www.londyn.sk?

Navrhnite nové témy nových fór. Napíšte nám pripomienky k stránkam www.londyn.sk

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Apr 20, 2004 7:22 pm

Bomo,
co tak nastavit CAS na UK? Mas to tu nejako naopak! :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Apr 21, 2004 5:42 pm

Hh... :-(

jony

nikto neodpoveda na forum v praca po vstupe do EU

Poslať od jony » Štv Apr 22, 2004 2:48 pm

nikto neodpoveda na forum v praca po vstupe do EU
aspon 2x do tyzdna, pls

Gekko

Poslať od Gekko » Sob Máj 01, 2004 10:28 am

bomo píšeCOLONNedá sa, sorry. Čas sa automaticky nastavuje podľa servera, a ten je umiestnený niekde v Bratislave.
Musi sa to dat nejako obist nieco ako osobne nastavenie kazdy kdo sa pripoji by si zvolil cas aky sa mu ma na stranke zobrazovat a potom by sa mu stale zobrazoval jeho nastaveny cas a moze si nastavit aj cas aky je napr v amerike nie len londynsky cas, nieco podobe je na www.betandwin.com, vlastne kazdy kdo by browsoval na londyn.sk by sa musel zaregistrovat ako do mailu.

Searcher

CAS -> Vynecham sarkasticke poznamky

Poslať od Searcher » Ned Máj 09, 2004 8:32 pm

ale kazdy mily <b>registrovany</b> uzivatel ma moznost vo svojom profile nastavit nielen zobrazovane casove pasmo ale aj format casu.. tolko k zlozitosti..

Boli sme dnes pozriet hokej do CS Pubu, no comment..

Pod na ICQ

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
RegistrovanýCOLON Str Mar 09, 2005 2:45 pm
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Štv Apr 14, 2005 2:50 pm

MISSING CURRENT EXCHANGE LIST

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Pia Apr 15, 2005 10:35 am

BOMO, mam jeden navrh co sa tyka "diskusneho fora".
Mohli by sa vsetky, ale uplne vsetky prispevky z minulehpo roku uplne vymazat, je tam velmi vela starych rad a uz neplatnych udajov.
Taktiez ver mi, ked mi povies, ze nech si precitam ohladne toho v inej diskusii, je to vecnost kym sa tym prehrabem a precitam vsetkych pripomienky. Dalej mam navrh, ze ked sa diskusia okolo jednej veci skonci, tak ty ako admin ho ukoncis sumarizaciou toho k akemu zaveru prislo v tej diskusii. To znamena, ze bude uz uzatvorena. Necha sa na serveri este mesiac a potom sa uplne deletne. Ak nahodou pride po nejakej dobe znova na sklo ta ista otazka alebo diskusna tematika, tak sa tiez bude rozoberat bez toho, aby niekto stale poukazoval, ze nech si dotycny precita o tom na inom diskusnom fore. Prichadza stale vela novych ludi, ktori este len spoznali tuto stranku a stale sa s nou oboznamuju. Nemozu predsa najskor stravit mesiac na tom, ze si najskor precitaju tony roznych diskusii a potom sa aj tak nakoniec spytaju na to iste, lebo po tolkom citani, maju len misung v hlave.
Mal by sa v tom urobit poriadok a ty ako muz cinu, by si to mal viac riadit. Cize dva navrhy, cakam na kazdy odpoved, popripade zdovodnenie preco sa to neda.

dakujem

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Pia Apr 15, 2005 11:04 am

"Záver (podľa tvojho priania): prečistíme fórum. Urobíme sumár k niektorým témam. Najmä k odvodom na SK, v tom je fakt extra bordel."

Nechcem urazit a ani v ziadnom pripade kritizovat, ale mohol si to zhrnut ako si urobil na konci aj bez tych zbytocnych kometarov, vela citania, sorry that's life......

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Pia Apr 15, 2005 12:25 pm

bomo píšeCOLON
V tomto fóre si IMHO myslím, že je veľmi veľký poriadok a nie je problém tu niečo nájsť.
...
Možno to bude znieť neskromne, ale ukáž mi na nete nejaké iné diskusné fórum, ktoré sa vyznačuje vyššou mierou organizovanosti ako je toto fórum :)
Musím súhlasiť, máloktoré, aj moderované fóra sú prehľadnejšie a fundovanejšie a to aj vďaka niektorým stabilným dobrodincom, viď Jaro, Gina, Dadka a .... .
Patrí im za to VEĽKÁ vďaka.

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Pia Apr 15, 2005 12:40 pm

NEPREKRUCAJTE MOJE SLOVA A NECHYTAJTE KAZDE SLOVICKO TAK OSOBNE.
JA SOM TOTO FORUM NEPOROVNAVALA S INYMI, JA SOM DALA NAVRHY NA DOSIAHNUTIE LEPSIEHO EFEKTU PREHLADNOSTI.
JA TAKTIEZ PATRIM K TYM, CO SI NAOZAJ CENIA VASU SNAHU A POVIEM, PRAVDU, ZE PRAVE TU SOM SA NAJVIAC NAUCILA O ZIVOTE, PRACI ATD. V ANGLICKU. TOS VSIO

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Čo vám chýba na stránkach www.londyn.sk?

Poslať od monika » Str Jún 01, 2005 12:31 pm

bomo píšeCOLONČo vám chýba na našich stránkach? Čo by ste privítali?
Len taká drobnosť: asi nie všetkých ľudí, ktorí na týchto stránkach začínajú, napadne, že ak použijú "hľadať" na londýn.sk, nájde im to len články z londýn.sk bez príspevkov z fóra- a na vyhľadávanie z fóra musia ísť priamo na "hľadať" vo fóre.
Nedala by sa vo vyhľadávaní na "pravej lište londýn.sk " pridať aj možnosť "vyhľadávanie vo fóre"?

BUTTON_POST_REPLY