Tato stranka je neprekonatelne a neodcenitelna

Navrhnite nové témy nových fór. Napíšte nám pripomienky k stránkam www.londyn.sk

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
hugo2004uk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 33
RegistrovanýCOLON Uto Máj 10, 2005 3:06 pm
BydliskoCOLON Prešov(SR)--Dover/Kent(UK)

Tato stranka je neprekonatelne a neodcenitelna

Poslať od hugo2004uk » Štv Aug 04, 2005 1:14 pm

rozmyslam kto mohol zalozit tuto stranku podla mna su to ludia alebo clovek co uz je v UK dlho podla mna uz nikdy nebude lepsia stranka aj keby vznikla ina tolko info ako tu nikde nezozeniete a ako bonus tejto stranky je to ze ak ma nietko dotaz tak sa mu aj odpovie aj v tom je neodcenitelna.ked som isiel do UK tak som mal zo sebou stos (kopec)stran vytlacenych z tejto stranky a preto som si aj najsiel pracu za 3 dni ako som prisiel do UK keby som nebol vedel o UK agenturach ze oni neberu peniaze kedze zakon to zakazuje tak mozno by som nenasiel pracu moja AJ bola slaba ale aj tak som zohnal job teraz aj za radam z Londyn.sk uz aj moj anglictina je lepisa kedze tu som sa dozvedel ze su kurzy zadarmo .preto musim vyslovit velku vdaku kto tuto stranku stvoril a aj co ju prevadzkuju a poskytuju neodcenitelne rady do zivota v UK.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Štv Aug 04, 2005 1:34 pm

mna uz nikdy nebude lepsia stranka aj keby vznikla ina
Nemozem inac,len s tebou suhlasit!
rozmyslam kto mohol zalozit tuto stranku podla mna su to ludia alebo clovek co uz je v UK dlho podla mna
Uz nerozmyslaj, lebo to zacne boliet! :-). Za napad a trpezlivost patri vdaka Bomovi, za stvorenie tohto londynskeho virtualneho mini-sveta chlapcom z Draconu (Michael a Searcher). Pred rokom a pol tato stranka bola take smiesne cudo a lala, dnes sme ako rodina. :-).

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
RegistrovanýCOLON Sob Aug 07, 2004 6:33 pm
BydliskoCOLON Tottenham, London
CONTACTCOLON

Re: Tato stranka je neprekonatelne a neodcenitelna

Poslať od Marcella » Štv Aug 04, 2005 4:01 pm

Chcem sa pridat k Hugo2004uk a podakovat za tieto uzasne stranky vsetkym, ktori ju stvorili a vsetkym, ktori sem prispievaju dobrymi radami, ale aj tym, ktori obcas niekoho odpisu.
Tiez som objavila tuto stranku pred prichodom do Londyna a tiez som sem isla s kopou papierov vytlacenych z tejto stranky. Takze este raz diky za tento skvely napad!!!

bathory
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Uto Feb 21, 2006 11:22 am

Vdaka

Poslať od bathory » Str Aug 15, 2007 6:54 pm

Zdravím.

Týmto by som sa chcela poďakovať všetkým, ktorí su zodpovední za túto stránku. Vďaka vám som získala toľko info, že mi to dodalo odvahu, ísť sem.
Prvý deň, tlak 300/200 a oplašený výraz v tvári. Ale už som tu vyše roka, a nemôžem si sťažovať ani na prácu ani na život.
Takže vďaka ešte raz, konkrétne pár ľuďom, ktorí sa tu objavujú dosť frekventovane: Bomo, Gina, Jaro, Dušan, Lair, Vláďa, a spol. Ale ináč všetkým prispievateľom.

Majte sa.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Vdaka

Poslať od kazisvet » Štv Aug 16, 2007 9:18 pm

bathory píšeCOLONTakže vďaka ešte raz, konkrétne pár ľuďom, ktorí sa tu objavujú dosť frekventovane: Bomo, Gina, Jaro, Dušan, Lair, Vláďa, a spol. Ale ináč všetkým prispievateľom.

Majte sa.
Aj ja sa musim pripojit, je to super stranka, pri mojich zaciatkoch v UK mi velmi pomohla.
A ked sa dokonca zacala znovu ginuska aj bomo objavovat, tak uz je to celkom super.
Ale aby nebol vsetko len naj, mohlo by sa nieco urobit aj s tymi nestastnymi nedostakami zdrojov, ci co sa to dost casto objavuje namiesto nasej milovanej stranky :)
drzim palce aj ked uz nie som trvale v UK.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Poslať od michal » Štv Aug 16, 2007 11:39 pm

Stranka ja super az na to ze sa poriadne nezobrazuje v Opere prehliadaci.
Viete s tym nieco spravit?

michal
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 134
RegistrovanýCOLON Ned Nov 21, 2004 8:21 pm

Poslať od michal » Str Aug 22, 2007 8:57 pm

very very well done.Uz mi to slaha aj v opere.

jacksy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Mar 28, 2006 5:47 pm

Re: Tato stranka je neprekonatelne a neodcenitelna

Poslať od jacksy » Pon Aug 27, 2007 3:31 pm

bomo píšeCOLONHugo, díky za pochvalu.

Máme však na teba prosbu:

Môžeš prosím ťa používať interpunkciu? T.j. veľké písmená na začiatku viet, bodky na konci viet?

A mohol by si prosím ťa odpovedať na príspevky v téme, a nie zakladať odpoveďou nové témy?

A do tretice, mohol by si svojim príspevkom dávať výstižnejšie nadpisy?

Ak odpovieš trikrát "áno", budeme ťa milovať :)
Bomo nechcem do teba rypat,ale normalneho cloveka nezaujima sposob akym ho,zaco chvalia,davaju uznanie.na tvojom mieste ,by som mu podakoval a nevenoval by som pozornost tomu ako pise.my vsetci sme Slovaci a rozumieme tomu.....tak co?
ps. fakt dobra stranka

BUTTON_POST_REPLY