Presúvanie tém

Navrhnite nové témy nových fór. Napíšte nám pripomienky k stránkam www.londyn.sk

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Presúvanie tém

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 3:20 pm

bomo, dneska som dala do temy volny cas, zabava, kultura atd. temu. tu si presunul. potom som dala otazku do inej, najaktualnejsej temy (v tej istej sekcii), po tom, ako tam bola tvoja odpoved. tu temu si napokon tiez presunul a moju otazku zmazal.
Téma bola presnutá v tej chvíli, ako si ty pridávala svoj komentár. Tvoj komentár stratil význam a preto bol vymazaný.
chcem sa opytat: nedalo by sa informovat zakladatela, ktory omylom umiestnil svoju temu do nespravnej sekcie ze jeho tema bola presunuta a kam?
Ak niekto opakovane umiestňuje svoje príspevky do nesprávnych fór, tak ho upozorníme. Ak sa to stane raz, aleb prvýkrát, tak tému presunieme automaticky. Nie je z časových dôvodov možné upozorňovať každého. Okrem iného je to v pravidlách.
aby ju zbytocne nehladal. zda sa mi to fer. co ty na to?
Svoj príspevok či tému nájde dotyčný ľahko tak, keď si nechá zobraziť 30 posledných príspevkov: http://www.londyn.sk/najnovsie-prispevk ... m-fore.php

Keď už sme pri upozorňovaní, poprosím ťa, aby si svojim príspevkom dávala výstižnejšie nadpisy ("otázka pre admina" či "neviem ci to poznate" sú nič nehovoriace názvy) a aspoň v názve témy používala Veľké Písmeno na začiatku viet. Vďaka.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 4:18 pm

bomo
si ma rozosmial :)
ale vdaka za vycerpavajuce odpovede.
ja sa len snazim naznacit (isto to sam poznas z pripadnych svojich davnejsich zaciatkov) prekvapenie a neznalost pripadneho noveho navstevnika. mozno az hnev, ze jeho tema zmizla.
a ako si si mohol vsimnut v inej mojej teme, jedna babenka sa otvorene priznala, ze pravidla fora este necitala. priam bola udivena, ze to vobec dakto cita. zrejme je takych ludi vacsina.
napokon: tie pravidla su az na konci.

a dalsi napad mam: kedze vravis, ze to z casovych dovodov nejde kazdeho upozornovat, nejaky taky programcek sa neda vsunut do toho, ze by automaticky prisla sprava tomu cloveku, ze jeho tema bola presunuta? programatorom sa vydarili uz aj ine zazraky. neverim, ze takato vec by nesla urobit.
neber to ako kritiku (ta casova narocnost mi napadla uz predtym), ale ako podnet.
hm?

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 4:29 pm

bomo

jaj, aha... ja som myslela, ze to su take zakladne, vseobecne, a policy pravidla... tak citanim toho sa uz fakt nezatazujem :)

no ale trosku si to posunul inam, to s tym informovanim mailom. ono je to tusim volitelne (ak sa mylim, oprav ma, lebo chodim na viac for a stranok a kazde ma svoje specifika)). ak si to niekto neodfajkne, tak mu informacia nepride.
a spomenula som tiez urcity dusevny ci emocionalny komfort - cize pripadne rozhorcenie sa autora, ze jeho tema zmizla a nevie, ze bola presunuta a kam presne...
podla mna je predsa len ustretovejsie dat mu taku zmenu na vedomie, nez ocakavat, ze sa dovtipi sam a prelustruje cele forum, kde ta jeho temicka zapadla... niektori potrebuju info surne, a nemaju cas patrat, co sa vlastne stalo...
ale inak ocenujem tvoju pohotovost v odpovedani. :)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 4:33 pm

a dalsi malicky postreh:

pozeram, ze v hodnoteni mam hodnost reader. ale ja uz aj pisem a prispievam. :)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Okt 10, 2005 5:09 pm

dagda píšeCOLONpozeram, ze v hodnoteni mam hodnost reader. ale ja uz aj pisem a prispievam. :)
Aj ja by som sa prihovoril za zmenu hodnotenia pre Dagdu. Napriklad "rypalek" by bolo vystiznejsie. ;-)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 5:33 pm

bomo

tusim mali ti ludia pravdu. si citlivy. :)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 5:56 pm

bomo

no super. normalne si mi urobil radost ;))))
vdaka :)

byw: ked sa na nieco pytam, mam trochu iny pohlad na vec a dam napad, alebo upozornim na chybu, to je rypanie?

btw2: teraz si nie som ista, ale nemalo by byt namiesto rypaalek ryypalek?

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 6:34 pm

bomo

ja len tak, ze je to od slova ryypat. tak by sa aj patrilo dat dlzen na spravne miesto.
inak je to uz druhy cechizmus, ktory som si u teba vsimla. rob s tym slovencinom nieco, prosim ta. :)

ja neviem, nemam tu slovensky slovnik, ale tak sa mi mari, ze slovo ryypal v slovencine mame. a nielen ako sloveso.
no rypalek sa mi paci viac.
este raz vrela vdaka. :)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 6:53 pm

mno... tymto si povedal tusim vsetko. aj to medzi riadkami. porucam sa. :)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 10, 2005 6:57 pm

maly dodatok, to ako po titulkoch vo filme:
kedze slovo rypaalek vobec neexistuje, nikde, ani v slovencine, ani v cestine, znamena to, ze si tam napisal nezmysel. mna si tituloval nezmyslom, a to akoby ja som bola nezmysel.

pripada mi zvlastne, ze tolko casu a energie travis bavenim sa s nezmyslami. :))))))))))
pekny vecer. :)

BUTTON_POST_REPLY