Pomalost londyn.sk

Navrhnite nové témy nových fór. Napíšte nám pripomienky k stránkam www.londyn.sk

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
RegistrovanýCOLON Ned Máj 02, 2004 9:19 pm
BydliskoCOLON Kings Cross
CONTACTCOLON

Pomalost londyn.sk

Poslať od otik » Pon Aug 30, 2004 12:43 pm

Neviem ako ostatnym ale mne ide londyn <%&**^ pomaly. Podla mna je to flash reklamami. Mam 1.1GHz procak na notebooku a 256mb ram ale flashe su svine pazrave. Este jeden flash a uz mi londyn prestane fungovat uplne. Je mi jasne ze nic nieje zadarmo a ze bez reklamy to nejde. Ale co tak aspon jeden z tych flashov vymenit napr. za gif? Ma sice obmedzene moznosti ale aj v gife sa da spravit pekna a putava reklama...

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Pomalost londyn.sk

Poslať od jaro » Pon Aug 30, 2004 7:35 pm

bomo píšeCOLON(tabuľkový 3 column dizajn s dynamickou šírkou stredového stĺpca sa žial nedá - ani cez CSS - inak vyriešiť).
Da sa, preco by sa nedal? Mam ti poslat layout?

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
CONTACTCOLON

Poslať od otik » Štv Sep 02, 2004 1:13 am

bomo píšeCOLON Ak sa bude dať použiť na londyn.sk, tak máš u mňa pivo.
Tak ako chlapi, ma Jaro to pivo? Lebo mne reaguje londyn.sk dnes asi 10x rychlejsie.

otik
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 44
CONTACTCOLON

Poslať od otik » Sob Sep 04, 2004 3:10 pm

bomo píšeCOLONAle čo menšie rozlíšenia (30% návštevníkov Londyn.sk)...
Supni do address baru javascript:resizeTo(800,600)
podla mna je to vpohode a pevny layaut by mohol byt v tejto velkosti. Ja mavam okno browsera aj tak plus minus takto velke. V praxi zhruba plati ze cim mensie rozlisenie ma grafika, tym je starsia, tym je starsi pocitac a tym je pomalsi procak, menej ramky atd. A pomalost sposobuje neustale prekreslovanie obrazovky pri kazdej akcii ci uz len pohnuti mysou. A to znamena ze najviac maka grafika a procak, to znamena ze zhruba plati ze cim mensie rozlisko ma clovek na pocitaci tym pomalsie mu londyn ide. Skus supnut pevny layout do test adresara niekam na londyne a nechaj ludi zahlasovat co sa im viac pozdava. Pripadne by registrovani mohli mat v nastaveniach volbu ci chcu pevny alebo dynamicky layout.

BUTTON_POST_REPLY