Čo vám chýba na Londyn.sk? Čo by ste vylepšili, pridali?

Navrhnite nové témy nových fór. Napíšte nám pripomienky k stránkam www.londyn.sk

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Čo vám chýba na Londyn.sk? Čo by ste vylepšili, pridali?

Poslať od monika » Štv Nov 18, 2004 8:51 am

bomo píšeCOLON Čo vám tu naopak prekáža alebo čo by sme mali vylepšiť, zmeniť či odstrániť?
Keďže túto stránku považujem za skvelú a poučnú, kade chodím, tade ju propagujem.
A tu je zopár spätných väzieb, ktoré som dostala:
- hneď prvé, čo udrie do očí je ľavá lišta a tam - víza (verím, že niektorých ľudí tento proces zaujíma, ale evokuje to neaktualizovanie stránky)
- keďže som ich presvedčila, že sú aktualizované, idú ďalej- práca. A zasa pracovné povolenie, práca na čierno ... :(
- niektorí chcú aj študovať a tam nájdu skvelé (ako inak)rady, ale aj zmienka o imigračných úradníkoch, o časovom limite pracujúcich študentov...

Možno by klesol počet milión-krát rovnakých a opakovaných otázok, keby si boli prispievatelia istí, že je to aktuálne (a možno nie, ale nádej umiera posledná)

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Str Feb 16, 2005 11:01 am

monika píšeCOLON
bomo píšeCOLON Čo vám tu naopak prekáža alebo čo by sme mali vylepšiť, zmeniť či odstrániť?
A ešte som zabudla dodať, že väčšinou sú s fórom spokojní.

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Štv Mar 31, 2005 1:14 pm

bomo píšeCOLONUž je na spadnutie nová verzia stránok Londyn.sk (spadne hádam do konca februára), takže tam už bude všetko up-to-date.
Redakcia, ó, tá redakcia :)

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Pon Apr 04, 2005 11:56 am

VIVAT LONDYN!
Gratulujem.

speccyman
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Ned Okt 24, 2004 11:02 pm
BydliskoCOLON Edgware, London
CONTACTCOLON

:-)

Poslať od speccyman » Uto Apr 05, 2005 1:24 am

chyba mi tu logo londynskeho metra (v starej verzii to bolo)

Silviak
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Sep 11, 2005 7:11 pm

Navrh

Poslať od Silviak » Ned Sep 11, 2005 7:41 pm

Ahoj som Silvia. Mna by inspirovala tema slovakov-umelecky zalozenych tu v UK, London aj ine mesta. Ja sama studujem na University of Arts London a rada urobim kolaboraciu pripadne sa podelim s postrehmi a napadmi. Aj tu v Uk je nas vela tych co su tvorivi, preco sa nestretnut a nepokecat o projektoch?... pripadne existuje nieco take uz?...neratam The Czech Centre aktivities. Preco aj pre nas Slovakov nieco take nieje? Zalozme to!

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Uto Júl 11, 2006 4:22 pm

technicka poznamka:

neviem, ci som nieco prehliadla, ale tak pre istotu sa pytam: je mozne na stranku uz pri prvom nacitani dat miesto, kde by sa clovek mohol hned prihlasit, a nemusel vzdy klikat na diskusne forum a az odtial sa prihlasovat? lebo som v netcafe, nemam to teda priamo prihlasenie z mojho compu, kde s tym nemam problem.
teda ak sa aj prihlasim cez forum, a beham po stranke, citam clanky a podobne... znova len na to forum musim ist, aby som sa odhlasila a niekto iny z verejnej netcafe potom nepisal z mojho nicku sasoviny, ak by som sa zabudla odhlasit...

skratka mi ide o jednoduchsiu pracu s touto strankou, nech nemusim lietat jak odtrhnuty vagon z page na page len kvoli prihlaseniu alebo odhlaseniu.

ale ak som naozaj nieco prehliadla, tak excuse me. :)

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Poslať od xaxa » Uto Júl 11, 2006 8:22 pm

Ja by som povedal, ze uplne najlepsie by bolo, keby to forum konecne zacalo fungovat poriadne a nevyhadzovalo kazdy druhy krat chybove hlasky o tom,ze bude coskoro spojazdnene. Ja chapem, ze su rozne poruchy ale toto trva uz pomaly pol roka a je to s prepacenim pekny amaterizmus.

gadget
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pon Máj 16, 2005 7:19 pm
BydliskoCOLON London, W5
CONTACTCOLON

Poslať od gadget » Sob Júl 15, 2006 1:57 pm

ja by som uvital, keby sa vyriesil ten problem s loginom na chat - teraz sa totiz kazdy moze nalogovat pod akymkolvek nickom a bez hesla.
(mne sa u podarilo nalogovat pod 2 nickmi naraz...)
A zaroven by som navrhoval umiestnit linku na chat na nejake viditelnejsie miesto na stranke. proste nech to tam trochu viac ozije na chate.
asi tak. este napisem, ked ma nieco napadne.

Great Jerilyn
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Júl 18, 2006 5:31 am

Poslať od Great Jerilyn » Uto Júl 18, 2006 5:24 pm

how do i set a darn avatar on this board? i'd like to put up a picture
[size=0]traveling is a passion Cheap Cruise Line Europe[/size]

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Str Júl 19, 2006 1:49 am

xaxa píšeCOLONJa by som povedal, ze uplne najlepsie by bolo, keby to forum konecne zacalo fungovat poriadne a nevyhadzovalo kazdy druhy krat chybove hlasky o tom,ze bude coskoro spojazdnene. Ja chapem, ze su rozne poruchy ale toto trva uz pomaly pol roka a je to s prepacenim pekny amaterizmus.
A ja som si myslel, ze to robi len mne... :-)

Adda
Member
Member
PríspevkyCOLON 63
RegistrovanýCOLON Str Mar 16, 2005 10:37 pm
BydliskoCOLON London

Presne tak!

Poslať od Adda » Str Júl 19, 2006 5:29 pm

xaxa píšeCOLONJa by som povedal, ze uplne najlepsie by bolo, keby to forum konecne zacalo fungovat poriadne a nevyhadzovalo kazdy druhy krat chybove hlasky o tom,ze bude coskoro spojazdnene. Ja chapem, ze su rozne poruchy ale toto trva uz pomaly pol roka a je to s prepacenim pekny amaterizmus.
Absolutny suhlas. A odoslanie prispevku je obycajne otazka 15-20 pokusov ...
Tiez by ma zaujimalo, preco toto forum uz nie je moderovane. Resp stale sa tak nazyva ("moderovane diskusne forum"), ale uz si nepamatam, kedy som naposledy videla reakciu niekoho z moderatorov.
Chapem, ze nazory na moderovane vs volne diskusie sa budu dramaticky lisit, ale ja som na tuto stranku rada chodila prave kvoli tomu, ze byvala moderovana.

mato.X
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Pia Aug 05, 2005 3:35 pm
BydliskoCOLON BOGNOR REGIS (west sussex)
CONTACTCOLON

re:

Poslať od mato.X » Str Júl 19, 2006 5:35 pm

gadget píšeCOLONja by som uvital, keby sa vyriesil ten problem s loginom na chat - teraz sa totiz kazdy moze nalogovat pod akymkolvek nickom a bez hesla.
(mne sa u podarilo nalogovat pod 2 nickmi naraz...)
A zaroven by som navrhoval umiestnit linku na chat na nejake viditelnejsie miesto na stranke. proste nech to tam trochu viac ozije na chate.
asi tak. este napisem, ked ma nieco napadne.
k tomu chatu: pozrie sa uz konecne niekto na www.blueboard.cz a vyskusa ich free chat? je lepsi a hlavne je jednoduchsi co sa tyka hw narocnosti pocitaca... (flash sa prestava pouzivat)
uz som o tom parkrat pisal a skusal kontaktovat boma cez icq v tejto veci ale nic... :(
--------
nic nie je tak zle ako sa zda a naopak...
po vojne je kazdy general...
--------

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Štv Júl 20, 2006 6:34 pm

xaxa, pridavam sa k tebe. londyn.sk je super, ked funguje...
ale zial casto sa mi stane, ze ked mam akurat pristup na net, tak mi to furt vypisuje nejaky critical error in database a podobne kraviny.
Zaujimave ale, ze ked sa prekliknem na nejaky odkaz co som dostal do meilu, tak sa zvycajne na londyn.sk tak dostanem, aj ked mi to napriamo vypisuje tie kraviny. Ale zial, nie vzdy sa to da takto obist, niekedy to jednoducho nepusti :(
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
RegistrovanýCOLON Sob Aug 07, 2004 6:33 pm
BydliskoCOLON Tottenham, London
CONTACTCOLON

Poslať od Marcella » Štv Júl 20, 2006 7:43 pm

Suhlasim so vsetkymi, ale musim pridat:

Tema, kde kontrolujete CV - ak ich uz nekontrolujete, tak aspon to tam spomente. Ja som sa vam snazila poslat moje cv uz asi 5-6 krat. Nikto mi ani neodpisal, ci to je uplne zle, alebo ok. Ako potom clovek ma vediet, ci sa naozaj drzal rad, ktore ste mu poskytli? A okrem ineho, viac hlav, viac rozumu.

BUTTON_POST_REPLY