Navrhnite nové témy / fóra

Navrhnite nové témy nových fór. Napíšte nám pripomienky k stránkam www.londyn.sk

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
fifaking24

VS diplomy

Poslať od fifaking24 » Pon Apr 19, 2004 11:36 pm

Mohlo by sa este niekde zabrdnut aj do temy o uznavani slovenskych vysokoskolskych diplomov v Anglicku. (co treba robit, kam ist, prihody, skusenosti, etc) Lebo toto by konkretne mna velmi zaujimalo.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Apr 23, 2004 7:49 am

Forum je super, nefunguje mi vsak zobrazenie html formatovania textu a smajlici. Zobrazi sa kod, ktory tu napisem.

Skuska:
:oops: :( :!:
Tucny text
Italics

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pia Apr 23, 2004 7:50 am

No, tak formatovanie textu funguje, sorry. Ale smajlici nie.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

forum pre vseobecnu diskusiu

Poslať od lubo » Uto Apr 27, 2004 6:47 pm

Navrhujem nove forum s trochu vseobecnejsimi temami, mohlo by sa volat napr. Ako sa zije v UK. Zopar tem z fora praca v uk by sa tam dalo hned presunut. A zalozil by som novu temu pocasie v anglicku, lebo vonkuje prave celkom fajn dazdik ;)

Dusan
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 229
RegistrovanýCOLON Ned Jún 20, 2004 2:09 pm
BydliskoCOLON Sheffield
CONTACTCOLON

Poslať od Dusan » Uto Jún 22, 2004 11:31 pm

Mam 1 navrh :

Forum: Butlava Vrba (alebo Klebetnica).
Clovek by si tu mohol vylievat svoje srdce nad (nestasnou laskou, zla skusenost s uradmi, nespravodlivost, krivda, mam problem-poradte...) alebo hoci co, co Vas nastavlo v UK, alebo co vam chyba v UK (napr. zenska ruka ... ;-) alebo kadejake klebety a drby o kamaratoch, znamych, milenkach...
proste butlava vrba.

Inak toto forum by malo byt viacej spropagovane, vela ludi cita Pravdu, Sme a ine noviny, kde je pod clankom diskusia. Vsade by som daval adresu k tomu to foru, nech as viacej ludi zapoji. Ja som tuto stranku nasiel tiez iba cez linku v diskusii v Pravde.

mike2star
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 81
RegistrovanýCOLON Str Apr 28, 2004 12:45 pm
CONTACTCOLON

ked uz o tom hovorime...

Poslať od mike2star » Str Jún 23, 2004 5:10 pm

Ako tuto kolega poznamenal - komu chyba zenska ruka - mozno by sme mohli spravit forum, kde sa vyskytuju v londyne najkrajsie a "najochotnejsie" kocky. Klubiky, lokacie a poprosim pristupove hesla na roota :)))

Dik,
Mike

Oli
Member
Member
PríspevkyCOLON 57
RegistrovanýCOLON Str Júl 21, 2004 12:49 pm
BydliskoCOLON London NW2

Poslať od Oli » Pia Júl 23, 2004 4:14 pm

Dusan píšeCOLONMam 1 navrh :

Forum: Butlava Vrba (alebo Klebetnica).
Clovek by si tu mohol vylievat svoje srdce nad (nestasnou laskou, zla skusenost s uradmi, nespravodlivost, krivda, mam problem-poradte...) alebo hoci co, co Vas nastavlo v UK, alebo co vam chyba v UK alebo kadejake klebety a drby o kamaratoch, znamych, milenkach...
proste butlava vrba.
Absolutne suhlasim. Hlavne preto, ze sme "v cudzom svete" a v Londyne sa ta siet kamosov od detstva uz neda tak lahko vytvorit - anonymne velkomesto. Ak ak nie je siet, vrba by bola dobrou nahradou... Myslim, ze take forum by bolo velmi popularne...

Beyonce104
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 12
RegistrovanýCOLON Str Aug 25, 2004 10:36 am

Kto vytvori velkomesto(Butlavu vrbu)?

Poslať od Beyonce104 » Str Sep 01, 2004 10:06 am

Podla mna mate vsetci pravdu:))).Ako bz sme to mesto nazvali?Mate nejake typy?Bomo splnis nam nase prianie?
PS:Moj typ na nazov mesta je ....hm zeby Members of ... nuz nic ma nenapada ale Members je celkom dobre pretoze vsetci sme clenmi tohto fora co poviete?

Lucyfer
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Str Máj 12, 2004 5:25 am

Bomo - nové témy

Poslať od Lucyfer » Pia Mar 18, 2005 9:22 am

Navrhujem zriadiť rubriku ANGLIČTINA alobo niečo podobné, kde by sa riešili rôzne problémy s prekladom, frázy, spôsoby vyjadrovania, výuka angličtiny a pod.
Teda ak to manažment stránok londýn.sk schváli, of course :)
Lucyfer

Lucyfer
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35

Bomo

Poslať od Lucyfer » Pon Mar 21, 2005 6:51 am

Super :)
Vďaka :)

jaaroo
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Uto Mar 22, 2005 10:43 am
BydliskoCOLON Banska Bystrica, SK
CONTACTCOLON

"Odchadzate do UK o mesiac?" , "Odchadzate do

Poslať od jaaroo » Pia Apr 15, 2005 8:43 am

cau bomo... mam 1 super-navrh ohladom perfektnej temy, co by mohla byt na londyn.sk clankoch:

-"Odchadzate do UK o mesiac?" -nezabudnite si vybavit..., zistite si..., mali by ste zacat premyslat o..., zariadte si v predstihu...

-"Odchadzate do UK o tyzden?" -uz by ste mali mat..., je najvyssi cas vybavit si..., skontrolujte ci..., nezabudnite si pred odchodom zariadit..., uistite sa ze... atd

Katka26
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 119
RegistrovanýCOLON Str Mar 09, 2005 2:45 pm
BydliskoCOLON Rugby

Poslať od Katka26 » Pia Apr 15, 2005 8:56 am

Jaaroo,
mam rada tieto polopatisticke veci:-)))))
I ked mam karieru na vysokom poste, taketo "polopatisticke" rozpravacky mi v takomto najviac palia. Ale ja to viem vysvetlit, nam sa hovori, ze mame o koliecko menej v dobrom slova zmysle.
Moj priatel je na tom nakisto. Ma vlastnu IT spolocnost v BA a je profesionalom v pravom slova zmysle, ale ked som mu vysvetlovala, ze co vsetko si musim pred odchodom do UK vybavit, trikrat sa ma spytal, ci to mozem zopakovat. Takze nie sme sprosti, my sme inteligenti:-))))))))

mogul
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 23
RegistrovanýCOLON Štv Okt 14, 2004 12:21 pm

svadba

Poslať od mogul » Str Jún 08, 2005 1:55 pm

co tak pridat temu svadba v UK? mozno uz to ma niekto za sebou a nas by velmi zaujimalo co vsetko treba vybavit, aby bol obrad uznany aj u nas.funguje v londyne slovensky knaz? etc.
diky.

Lucyfer
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35

FTIPOVISKO

Poslať od Lucyfer » Pon Jún 13, 2005 7:44 am

Mohli by ste pridať nejaké VTIPOVISKO na odľahčenie. Vtipy, humorné citáty, príbehy.
Teda, ak sa Vám chce, samozrejme :)

BUTTON_POST_REPLY