Podnikanie v catering-u

Máte skúsenosti s podnikaním v UK? Čo všetko vás to stálo? Uživíte sa? Alebo "podnikáte" v UK len kvôli business vízam?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Rose_SK
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Nov 11, 2009 5:32 pm

Podnikanie v catering-u

Poslať od Rose_SK » Str Nov 11, 2009 5:56 pm

Nevie mi niekto poradit,ako to vyzera s podnikanim v UK v oblasti cateringu? Chceli by sme ako firma predavat vlastnorucne pripravene jedlo /take away/home delivery a nie sme si isti,ako to vyzera s otvorenim samotneho biznisu pokial ide o prevadzkovanie takehoto typu podniku...hygienicke podmienky,ake podmienky musime ako firma vlastne splnat ,alebo mi bude Inland Revenue schopny poradit vo vsetkom?? Dakujem za cenne rady:)

Dusko
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 136
RegistrovanýCOLON Sob Feb 12, 2005 9:56 am
BydliskoCOLON London, Cricklewood
CONTACTCOLON

Re: Podnikanie v catering-u

Poslať od Dusko » Str Nov 11, 2009 6:56 pm

Dovolim si len maly postreh, netusim totiz ake podmienky musis splnat, aby tvoj business fungoval bez problemov.
Ja som zacal podnikat pred dvoma rokmi a miesto kde som hladal rady boli vladne stranky, pripadne stranky councilu, alebo stranky zamerane na business. Nenapadlo by ma ziadat o radu tu na Londyn.sk.
Sanca, ze tu najdes niekoho, kto podnika v rovnakom odvetvi ako ty, je minimalna. A pre kazdy business sa aplikuju ine poziadavky.
Navyse som tak akosi vnutorne presvedceny, ze tazke zaciatky (vratane ziskavania informacii) si musi kazdy pretrpiet a nie to dostat naservirovane.

Inak drzim palce aby sa vas business co najskor a najlepsie rozbehol.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Podnikanie v catering-u

Poslať od jaro » Štv Nov 12, 2009 3:52 pm

Business Link organizuje skolenia pre zacinajucich podnikatelov zadarmo. Ani tam ti nenaserviruju vsetko na tanieri, budes si musiet vsetko vyhladat a vybehat sam, ale aspon ta nasmeruju na spravne miesta.

BUTTON_POST_REPLY