Skvela Obchodna Prilezitost!

Máte skúsenosti s podnikaním v UK? Čo všetko vás to stálo? Uživíte sa? Alebo "podnikáte" v UK len kvôli business vízam?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ivanka781
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Feb 27, 2010 1:28 pm

Skvela Obchodna Prilezitost!

Poslať od ivanka781 » Pia Mar 05, 2010 7:39 am

Medzinarodna, rychle rastuca spolocnost so sidlom v Mayfair, Londyn ponuka skvelu obchodnu prilezitost. My "menime nakupovanie na business", cize my profitujeme z nakupovania inych. Hladame ludi do nasho Business Teamu v UK ktori:

- radi pracuju v kolektive;
- su velmi cielavedomi a chcu byt uspesni v dohladnej buducnosti;
- su velmi disciplinovani so svojim casom a plnia svoje zavazky;
- chcu zarabat v priemere £6000+ mesacne v kratkej buducnosti.

Skusenosti mat nemusis lebo plny trening dostanes; ale musis mat spravnu attitude cize postoj k takejto praci. Cize vediet sa rozpravat s ludmi, byt priatelsky, Anglictina aspon na dobrej urovni (hoci mozes budovat Slovensky alebo Cesky tim).

Napln prace:

- po splneni podmienok a prijatia do kolektivu (sme tam Cesi, Slovaci, Madari, Poliaci atd) naucit sa kompletny obchod cez strukturne seminare, stretnutia atd (vsetko zadarmo)
- dalej vzdelavat novych ludi, tvorit tim okolo seba
- motivovat, vzdelavat a viest ludi v kolektive
- navstevovat seminare, strukturne stretnutia a neustale sa vzdelavat v marketingovej cinnosti.

Vyhody a plat:

- karierne urceny plat;
- 10 sposobov vyplaty, rozne moznosti v ramci spolocnosti
- hodiny ktore vyhovuju Vam
- moznost pracovat v hociktorom meste v UK a staly trening a podpora
- medzinarodny business ktory mozes dalej rozvijat aj po navrate na SK/ CZ
- budes sucastou medzinarodne uznavanej spolocnosti (tato spolocnost je funkcna v celej Europe)
- neustaly rast, platobny i karierny

Pre viac info volajte na

00447912 522 374

Pre viac info volajte alebo piste! co najskor!

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: Skvela Obchodna Prilezitost!

Poslať od jaro » Pia Mar 05, 2010 10:49 am

Hmm, £72k+ rocny plat, nic netreba vediet, ziadne skusenosti netreba, ziadne vzdelanie... ste borci.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Pia Mar 05, 2010 12:03 pm

No podle popisu je to jasne nejaka spolecnost fungujici na principu letadla, pyramidy, MLM.
Takze odhaduju nejaky Herbalife, Amway ci neco podobneho.

Nejzabavnejsi je ze v takovemhle "dokonalem" inzeratu kdy nic nemusi clovek umet a dostane strasne penez, tak neni ani napsano co clovek bude prodavat, ani jak se firma jmenuje.
Tohle vzdycky vede k tomu ze na nejakych tech seminarich vam vyplachnou mozek a jakmile zacnete byt vericim obcanem v tu pravou viru (vira zalezi na spolecnosti), tak uz vas zacnou skubat :-)

ivanka781
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Feb 27, 2010 1:28 pm

Poslať od ivanka781 » Pia Mar 05, 2010 6:33 pm

Smiesni su ti dvaja. bez prace alebo pracujete za £2 na hodinu, vsak? Dufam ze sa medzi Vami ostatnimi najdu normalne zmyslajuci ludia!

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pia Mar 05, 2010 6:50 pm

ivanka781 píšeCOLONSmiesni su ti dvaja. bez prace alebo pracujete za £2 na hodinu, vsak? Dufam ze sa medzi Vami ostatnimi najdu normalne zmyslajuci ludia!
LOL, myslim, ze sa na tom par ludi dobre pobavilo.

@ndrej
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 21
RegistrovanýCOLON Str Júl 22, 2009 12:34 pm

Poslať od @ndrej » Pia Mar 05, 2010 7:19 pm

ja myslim ze tento inzerat bol umiestneny v zlom priecinku. toto patri do priecinku ZABAVA nakolko niekto by to mohol brat vazne

dude
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Štv Dec 03, 2009 7:50 am

Poslať od dude » Pia Mar 05, 2010 7:25 pm

No MLM jak vysity.

Ja vydelavam nejakych 75k rocne a trvalo mi zhruba sest let nez jsem se na tuhle pozici dostal. Skoda ze jsem na vas nenatrefil hned. Mohl jsem mit 6 tisic doma kazdy mesic od startu a ani bych se nemusel ucit anglicky... hm... v pristim zivote to asi zkusim.. :))

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Mar 09, 2010 2:09 pm

ivanka781 píšeCOLONSmiesni su ti dvaja. bez prace alebo pracujete za £2 na hodinu, vsak? Dufam ze sa medzi Vami ostatnimi najdu normalne zmyslajuci ludia!
Och, dievca moje. :-)

Tvoj ponukany plat £72k pa som ja dosiahol az po rokoch driny, studia, odopierania si zabavy, obety z mojej strany ako i zo strany rodiny... Dlhe roky, ked som pracovat 12-16 hodin 7 dni v tyzdni na IT projektoch, ktore prve roky neprinasali ziaden zisk... Viem teda velmi dobre ze cesta k takemu prijmu nie je lahka a ruzova ako ju opisujes ty. Naucil som sa, ze bez prace nie su kolace. A tiez na priklade znamych a probuznych to, ze MLM su odrby a nepoznam nikoho, kto by na nich zarobil viac ako na velmi skromne zivobytie.

Moje odporucanie pre teba (a ostatne obete brainwashingu) je vykaslat sa na to a najst si poctivu pracu. Ja osobne mam vacsi respekt pred niekym kto vyklada tovar v Tescu ako pred ludmi, ktori robia MLM a podobne.

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Uto Mar 09, 2010 4:21 pm

Pripajam sa ku ostatnym. Vzdy ma udivuje ako sa da tolko toho napisat a dohromady nic nepovedat ked lakaju nove ovecky na MLM. Zakladnym znakom je ze vzdy uvedu nejaky zarobok - vysoke cislo s dodatkom ze "zalezi len na tebe" :-)

BUTTON_POST_REPLY