Pub v londyne

Máte skúsenosti s podnikaním v UK? Čo všetko vás to stálo? Uživíte sa? Alebo "podnikáte" v UK len kvôli business vízam?

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
johny1984
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Jún 12, 2011 2:21 pm

Pub v londyne

Poslať od johny1984 » Ned Jún 12, 2011 2:57 pm

Ahojte.Pracujem v Londyne v klasickom anglicko pube.Uz dlhsi cas mam predstavu si otvorit nieco vlastne.Mam to do podrobna premyslene,ale problem bol v mojej neznalosti anglickej legislativy a nedostatku financii,pretoze je to dost financne narocne.Podarilo sa mi zohnat cloveka,ktory to cele prefinancuje a vyzna sa v zakonoch,pretoze je domaci a uz nieco podobne prevadzkuje.

Potrebujem vediet nazor ludi zijucich v anglicku.Chcem si otvorit cesko-slovensky pub podobny tym anglickym.Predovsetkym by islo o pub,kde by sa podavali alkoholicke napoje a nieco na papanie.Cez vikendy by som tam chcel mat otvorene dlhsie a bol by tam priestor na tancovanie a zabavu.Nemyslim tym klasicku restavraciu,krcmu alebo discoteku ale skor zo vsetkeho tak trosku.Nechcem s toho mat len klasiku pre slovakov,cechov pretoze to by ma si neuzivilo...Nemozem tam podavat len halusky,kapusnicu,svickovu,gulas ale skombinovat to aj s niecim anglickym,domacim.Fisch and chips,burger atd.. Tak aby si slovak,cech ale aj anglican prisiel na svoje.Chcem aby to bolo na dobrom mieste,blizko metra a centra(ak vas nieco napada-poradte) Organizovali by sa tam rozne party a pracovali by tam najkrajsie casnicky.Boli by tam vernostne karty zo zlavami a bezkonkurencne ceny.Jukebox,fajne-lacne ceskoslovenske piva,jedla,sportove prenosy atd.Nemozem sem napisat cely podnikatelsky plan samozrejme,len som vas chcel trosku dostat do obrazu a rad by som poznal vas nazor.Popripade ci by ste aj vy sem tam nieco take s priatelmi nenavstivili?

Dakujem.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Re: Pub v londyne

Poslať od krtek » Uto Jún 14, 2011 4:07 pm

no myslim ze jsi se docela hodne zasnil, az se probudis tak to bude tvrde setkani s realitou.

antrax13
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pon Dec 19, 2011 11:43 pm

Poslať od antrax13 » Uto Dec 20, 2011 1:59 am

Snivajte s nami.

Ja ti len upresnim ze ja pracujem v bare ako manager a dodam ti ze otvorit pub je asi jedna z veci na ktore budes potrebovat vela penazi. Uvedom si ze predavas drogu a mozes velmi rychlo prist o licenciu, respektive platit hrozne velke pokuty. Velmi dobre si zisti co potrebujes ono to nie je len o tom ze kupis alkohol v cine a predas ho tu. Ono je to o tom mat licencie na vsetko, od pocuvania hudby v tvojom bare a pozerania skysportu za ktory platis nehorazne prachy ze to moze masa ludi pozerat az po slamky a shotove pohariky ktore sa ti porozbijaju kazdy den.

Ked uz vsetko toto vyriesis musis poskytnut staffom trening alebo mozes prijat len takych ktory maju experiences to work behind the bar.

Toto zase nieco stoji.

Ked uz vsetko budes mat a vsetko bude fungovat tak ti drzim palce aby si mal dobry PR a dobre ceny a ludia ti budu chodit a ty sa budes valat v peniazoch.

Zatial ti mozem povedat ze otvorit krcmu v UK nie je take easy a hlavne je to financne narocne.

m4rv1n
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 5
RegistrovanýCOLON Str Apr 10, 2013 5:42 pm

Poslať od m4rv1n » Str Apr 24, 2013 5:02 pm

A po prebudeni by som este odporucal dostudovat si zaklady pravopisu a gramatiky.

BUTTON_POST_REPLY