www.kinotip.cz

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Wakefield73
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15
RegistrovanýCOLON Str Okt 13, 2010 8:03 pm

www.kinotip.cz

Poslať od Wakefield73 » Pia Nov 05, 2010 10:01 pm

ahojte tu je jedna super webovka kde si mozete pozriet a stiahnut film a podakujte za vycistenie fora od spamov nasmu adminovi.

Wakefield73
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15

Re: www.kinotip.cz

Poslať od Wakefield73 » Pon Nov 08, 2010 10:11 pm

Tak co poviete paci sa vam to , mne velmi ak mate super vebovku na MP3 free napiste mi prosim budem povdacny.

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Uto Nov 09, 2010 12:34 pm

Máš pravdu, tá stránka je skutočne dobrá, ja ju používam už niekoľko mesiacov. Pri sledovaní filmu asi po 54 až 56 minúte však film zastane a objaví sa oznam, že pokračovanie filmu je možné pozerať o 40 minút. Riešenie tejto nepríjemnosti je jednoduché. Treba reštartovať počítač aj router a potom opäť ísť na ten istý film, posunúť to na tú 54 tú minútu, spustiť a dopozerať film. Bol som prekvapený, že aj úplné novinky ako napr. RED s Bruce Willisom, čo beží v kinách možno 2 týždne je možné pozrieť na tej stránke. Tohoročné filmy sú s českými titulkami, ale všetky staršie ako rok sú dabované do češtiny, čo, si myslím, pribrzdí ludí, ktorí sem prišli len nedávno, v zlepšení sa v angličtine...

Wakefield73
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 15

Poslať od Wakefield73 » Uto Nov 09, 2010 8:37 pm

Ano mas pravdu ze kdo chce radsej vyhladava film s tit. a nie uz dabovane . Ale ludia sme rôzny ktori chcu pre seba nieco dokazat a ostatny ktorim sa staci naucit Polstinu BRRRR .

BUTTON_POST_REPLY