NHS Horror!

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Helen MK
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Sep 13, 2013 10:05 am

NHS Horror!

Poslať od Helen MK » Pia Sep 13, 2013 10:54 am

RE: Strata videnia,bolest na krku, hrudi. Poslali na mna POLICIU ked som isla k GP [!!]

Dobry den,
obraciam sa na Vas o pomoc:
1. potrebujem poradit, kto je najvyhladavanejsi Neurolog na svete [ zijuci:) ] a kontakt
2. hladam pravnikov, ktory by boli ochotny ma zastupovat.

Strucne:
V roku 2011
Bolest na hrudi. My GP mi dala masticku.
V roku 2012:
a,februar - Velka bolest v zube v lavo dole no NHS zubari povedali, ze bolest nejde zo zuba ale z laveho oka.
b,marec - strata videnia v lavom oku, bolest v hlave, krku, hrudi - NHS doktori a opthalmologist ma posielali domov. Cez 'POKEC' mi neznamy mladik prislubil, ze po mna pride a zoberie ma 200km k nim do hospitalu. A tak aj bolo: najskor ma vzal k zubarke, ktora bola tak v soku a nahnevana, co tu so mnou lekari robia, ze zacala nadavat v spanielctine, vyvrtala zub a nasla:massive inflammation under 2 teeth!! Potom nas poslala k ocnemu. U ocneho ma hned poslali [ po mensom naliehani ] k neurologovi a ten ma hned hospitalizoval. MRI scan ukazal:massive inflammation behind the left and in the brain. Dali mi steroidy do zili a po 3 dnoch som zacala vidiet na 80percent. Asi po mesiaci ma poslali domov[do Totnes] so vsetkymi liekmi a morfinom, ze nevedia, odkial ta bolest ide: z hlavy,krku a hrude.
Odvtedy cakam vzdy 2 mesiace na neurologa, konverzuje so mnou 10 min a posle domov. A tak to ide dookola.
V nemocnici mi lieky nepriniesli a v krcoch ma nechavali, smiali sa pred postelou, zarty o mne rozpravali,..
V roku 2013
Stav sa mi zhorsuje, isla som k GP a oni povedali, ze mam odist a ak neodidem, zavolaju POLICIU. Ja som im plakala od bolesti, ze neviem, co robit a oni volali POLICIU. Ta prisla, videli v akom som stave a zobrali do nemocice. Tam ma vypoculi a poslali dom.
V Juli 20.teho o 9pm- som dostala pred nemocnicou asthma attack - len som lapala po vzduchu. V zivote som to nezazila. Lekar a sestra ma videli, ze lezim uz pred nemocnicou, ignorovali ma a odisli. Az okoloiduci zatelefonoval na pohotovost do vedlajsieho mesta. Prisla ambulancia, kricali na mna, ako sa volam a co tam robim. Ja som len ukazala rukou, ze si lavu ruku necitim a ze dychat sa mi neda - ved som uz chrcala. Oni zacali po mne kricat, ze ked sa nepostavim a nepojdem domov, zavolaju POLICIU. No a zavolali. POLICIA prisla a zobrali ma do nemocnice. Tam ma nechali niekde v kute. Asi o 5am[!!] prisla DR, videla, ze uz infarkt dostavam tak mi priniesla rychlo papierovy sacok, do kt som mala dychat. Asi o 7.30am rano, sa mi podarilo dychat.Dr povedala, ze som mala: Panic Attack.A dom poslali.
A 09/09/13 som dostala zasa asthma zachvat, tentokrat to trvalo 15hodin [ 10hod predtym ]. A potom domov poslali. Povedali ze som mala: Panic Attack.[??]
Ine problemi zdravotne: prsty na rukach a obocie ma tak zvrbi, ze az do koza sa zlupuje a prestat nemozem. Dalej: krize [ v miestach kde lumbar puncture robili ] ma tak boli, ze rano vstat z postele nemozem, kolena mrznu tak, ako by mi niekto kosti do mraznicky dal, mam short breath, srdce rychlo bije ako o zavod nonstop,...
Na SK ma lekari nezoberu, pokial ma tu GP neodhlasia a to neurobia. Uz som sa i s MP stretla, nech ,a na SK poslu. Ona, ze mi nepomoze.

Prosim Vas, ak je tu Neurolog, pripadne ma viete odporucit, dajte mi vediat.
A ako je tu niekto pravnik, kt by mi mohol pomoct, prosim ohlaste sa.
Konatkt: helen.tn@hotmail.co.uk
Dakujem
S pozdravom
Helen

BUTTON_POST_REPLY