Hlada sa Tomas a Martina zo zamku Sudeley vo Winchcombe

Ste v Anglicku a hľadáte nových priateľov vo vašom meste či štvrti?

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
allan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Str Feb 23, 2005 2:00 am
CONTACTCOLON

Hlada sa Tomas a Martina zo zamku Sudeley vo Winchcombe

Poslať od allan » Ned Okt 29, 2006 1:23 am

Zrejme blbost, ale mozno predsa ... Hladame Tomasa a Martinu z CZ, ktori pracuju na zamku Sudeley vo Winchcombe pre Lady Ashcombe. Potrebujeme nejake info a nemame na nich kontakt. Ak nas citate, alebo ich niekto pozna,
tak prosime na 07704418469, alebo cargo_cult@hotmail.com. vdaka.

Mako21
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Aug 24, 2006 12:06 pm

mozno to pomoze

Poslať od Mako21 » Ned Okt 29, 2006 12:09 pm

Ahoj Allan
dvojicu na ktoru sa pytas osobne nepoznam, ale viem ze rodina u ktorej by mali pracovat pred casom cca 2-3 tyzdne dozadu hladala /cez internet/ novy par na pracu do zamku...
len tolko verim ze su v poriadku a vsetko je ok

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Re: mozno to pomoze

Poslať od Marlowe » Ned Okt 29, 2006 1:05 pm

Mako21 píšeCOLON...viem ze rodina u ktorej by mali pracovat pred casom cca 2-3 tyzdne dozadu hladala /cez internet/ novy par na pracu do zamku...
len tolko verim ze su v poriadku a vsetko je ok
Mozno ze ta rodina zo zamku su nejaky Draculovci. Vsetci co tam pracovali po par dnoch / tyzdnoch zahadne zmizli ;-) Zrejme ich zabijaju a niekde hlboko v podzemi ukladaju ich tela :-)

Mako21
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Štv Aug 24, 2006 12:06 pm

Poslať od Mako21 » Ned Okt 29, 2006 1:42 pm

Marlowe
Nestras tu male deti Inak ten inzerat je znova na webe...
Mozno zamestnavatelia /Lady a Lord/ cakaju az k nim pride robit Angelina Jolie a jej partner Brad Pitt...

peter_SX
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 26
RegistrovanýCOLON Uto Sep 19, 2006 11:01 pm

Re: mozno to pomoze

Poslať od peter_SX » Ned Okt 29, 2006 1:42 pm

Mozno ze ta rodina zo zamku su nejaky Draculovci. Vsetci co tam pracovali po par dnoch / tyzdnoch zahadne zmizli ;-) Zrejme ich zabijaju a niekde hlboko v podzemi ukladaju ich tela :-)

:) :) :-D

A na akej stranke je ten inzerat? alebo su podobne inzeraty? a neviete co taky ludia robia na tych zamkoch-myslim tym job, lebo sa mi to celkom pozdava mat takyto job, kolko platia? dik

allan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
CONTACTCOLON

dik

Poslať od allan » Ned Okt 29, 2006 6:29 pm

Dakujem vsetkym. Ja ani tak nemam starost o nich, skor by som sa s nimi rad porozpraval, kedze by sme zrejme mali nastupit na ich miesto. Chceme pocut nieco o ich skusenostiach a tak.

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Re: dik

Poslať od Marlowe » Ned Okt 29, 2006 6:42 pm

allan píšeCOLON...kedze by sme zrejme mali nastupit na ich miesto...
Nezabudnite si pribalit krizik a kopu cesnaku ;-)

allan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
CONTACTCOLON

Poslať od allan » Uto Okt 31, 2006 5:38 am

My sme to riskli bez cesnaku a prezili sme to :) Teda zatial bolo len interview. Ale nebude to lahke (ak nas vobec zoberu), kedze uz len pri zapocuti slova "celebrita" mi prichadza spatne od zaludka a tam ich bude ako nasratych. Myslite ze aj v tomto pripade cesnak pomoze?

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204

Poslať od Marlowe » Uto Okt 31, 2006 12:49 pm

allan píšeCOLONMy sme to riskli bez cesnaku a prezili sme to :) Teda zatial bolo len interview. Ale nebude to lahke (ak nas vobec zoberu), kedze uz len pri zapocuti slova "celebrita" mi prichadza spatne od zaludka a tam ich bude ako nasratych. Myslite ze aj v tomto pripade cesnak pomoze?
V tomto pripade skus cesnak vymenit za par gramov kokainu a budu ta brat ako svojho ;-)
Ale cesnak je v kazdom pripade velmi zdrava zelenina, takze nanho netreba zanevriet. Na rozdiel od krizika, ten pomoze len pri draculovi, inak nema ziadne pozitivne ucinky...

allan
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
CONTACTCOLON

Poslať od allan » Uto Okt 31, 2006 4:44 pm

V mojom pripade koks nepomoze. Ja nechcem byt ich kámoš. Neviete nahodou niekto, ci sa da previest nejaka "temporary lobotomy"? Pripadne, vedel by mi to niekto aj urobit? Inac tetka nema az tak daleko od vampirov. Taku ma vytahanu tvar od plastik, ze znamienko, co mala niekedy za mladi pri nose ma teraz niekde nad uchom.A vlastne, co to trepem, aj ona je clovek, treba jej dat sancu, no nie?

BUTTON_POST_REPLY