Hladam drzitelku slovenskeho pasu

Ste v Anglicku a hľadáte nových priateľov vo vašom meste či štvrti?

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
nimrod
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Okt 31, 2006 3:49 am
BydliskoCOLON London

Hladam drzitelku slovenskeho pasu

Poslať od nimrod » Štv Nov 23, 2006 12:39 am

Caute, som student studujuci v londyne ktory tu chce zit no nemam eu pas co znamena ze musim uk opustit.
Preto hladam slovenske dievca, s ktorou by som sa ozenil, aby som tento pas ziskal a mohol tu ostat.
Som ochotny za to zaplatit nemalu ciastku, je to nevyhnutne urobit do niekolkych tyzdnov.
Dakujem velmi pekne,
Nimrod

oslo1
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 163
RegistrovanýCOLON Uto Jan 24, 2006 7:45 pm
BydliskoCOLON London

dobree

Poslať od oslo1 » Štv Nov 23, 2006 12:45 am

Dobreeeee,

tak to som zvedava na tie reakcie. A preco chces prave slovenku?

Diwiak
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Uto Nov 21, 2006 8:55 pm

Re: dobree

Poslať od Diwiak » Štv Nov 23, 2006 6:05 pm

oslo1 píšeCOLONDobreeeee,

tak to som zvedava na tie reakcie. A preco chces prave slovenku?
no sak lebo je slovak nie ??? :-)))

nimrod
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Okt 31, 2006 3:49 am
BydliskoCOLON London

cau vole

Poslať od nimrod » Štv Nov 23, 2006 6:24 pm

ja nie som slovak iba sa potrebujem ozenit so slovenskym dievcatom pretoze slovensko je castou europskej unie co znamena ze po ziskani slovenkeho pasu mozem zostat v londyne dakujem mojmu slovenskemu priatelovi martinovi ze mi pomaha pri hladani.
Chcem iba pripomenut ze za to ponukam nemale peniaze.
diky
Nimrod

Diwiak
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46

Re: cau vole

Poslať od Diwiak » Štv Nov 23, 2006 6:42 pm

nimrod píšeCOLONja nie som slovak iba sa potrebujem ozenit so slovenskym dievcatom pretoze slovensko je castou europskej unie co znamena ze po ziskani slovenkeho pasu mozem zostat v londyne dakujem mojmu slovenskemu priatelovi martinovi ze mi pomaha pri hladani.
diky
Nimrod
a sakde ze si ked vies tak dobre o slovensky?? Tak si najdi polku, litvanku, tie su lacnejsie.. :-)) a hocde na ulici ich najdes spusty :-))

borecvelka0
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Nov 22, 2006 4:36 pm

Poslať od borecvelka0 » Pia Nov 24, 2006 2:30 pm

Chlapa nexces? Ha, ha. Prasule sa zidu.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Re: cau vole

Poslať od sidzej » Pia Nov 24, 2006 3:16 pm

nimrod píšeCOLONja nie som slovak iba sa potrebujem ozenit so slovenskym dievcatom pretoze slovensko je castou europskej unie co znamena ze po ziskani slovenkeho pasu mozem zostat v londyne dakujem mojmu slovenskemu priatelovi martinovi ze mi pomaha pri hladani.
diky
Nimrod
Svojmu kamaratovi Martinovi povedz, aby ti prelozil aj to, co sa popisalo k tvojej teme uz skor. Strucne a jasne: SK pas/obcianstvo proste rychlym sobasom so Slovenkou nedostanes. Ci sa v UK da zostat na nejake specialne povolenie po vyplneni prislusnych formularov ja uz neviem, ale snad ti o tom napisu viac Slovenky, ktore sa uz za "bezpapierovych ne-Europanov" vydali.

Perinbaba
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 39
RegistrovanýCOLON Str Jún 01, 2005 5:52 pm
BydliskoCOLON Sheffield/London
CONTACTCOLON

Poslať od Perinbaba » Ned Nov 26, 2006 6:26 pm

Nimrod, ako vidis, slovenske dievcata sa nezenu ti odpisovat. Tvoj kamarat ta uz doteraz mohol aj s nejakou zoznamit, mozno by si sa aj zalubil... Cesta k sk pasu je dlha! Samozrejme, ze moznost predlzenia si pobytu v Uk, ak dokazes, ze zijes/si zenaty za EU obcana je nieco ine, ale len po dobu spolunazivania. Co ak sa s tebou dievcina rozvedie? Alebo je tvoja ponuka tak financne neodolatelna, ze to dokazes riesit dlhodobo. Poviem ti, ze ako zene, bohuzial, take ponuky nie su vobec atraktivne, kedze sme sucastou EU a sme volne ako vtaky. A krasnych Slovakov je nadostac, alebo inych pritazlivych chlapov bez vedlasich motivacii.
Ale ved uvidis, mozno by si mal dat inzerat na anglie.co.uk do baby klubu, mozno by sa nasla tolerantna slobodna mamicka ochotna ti pomoct a ty jej tiez. Neviem, neviem. Nech sa ti dari. Je to take zle a neprijatelne spat v tvojej krajine? nemozes si radsej zaplatit za dalsie studia a tak zostat v UK?
Vela stastia.

mondee
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Mar 13, 2009 4:16 pm

Re: Hladam drzitelku slovenskeho pasu

Poslať od mondee » Pia Mar 13, 2009 4:24 pm

neviem ci tymto nieco ziskas,ale ak aj ano tebe to mozno vyjde,slovenskemu dievcatu nastanu celozivotne komplikacie a tu nemalu sumu ktoru ponukas ziska tvoj dobry kamarat Martin.Dufam,ze sa taka hlupana nenajde :-)))))))

Diwiak
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46

Poslať od Diwiak » Pia Mar 13, 2009 6:48 pm

:-)))))))a toto sa nazyva nekropost - 3roky po poslednom prispevku v tejto teme zabijes uplne odveci :-)))

mondee
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Pia Mar 13, 2009 4:16 pm

Poslať od mondee » Pon Mar 23, 2009 8:44 pm

Diwiak píšeCOLON:-)))))))a toto sa nazyva nekropost - 3roky po poslednom prispevku v tejto teme zabijes uplne odveci :-)))
toto je priestor na vyjadrenie svojho nazoru a to je jedno kedy a ako.ak sa ti to zda nevhodne to uz bohuzial nie je moj problem

motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

Poslať od motor » Štv Apr 16, 2009 6:22 am

mondee a sidzej nemaju ocividne ani paru o UK legislative.
Ehm.

perinbaba je 'blizsie k veci' ale trocha precenuje otazku 'pocas trvania' yada yada.

Preco nie? Marriage of convenience vie byt uzitocna vec. Hlavne ak je vyhodny pre oboch.
Ak by mne niekto ponukol slusnu sumu (ano, aj common law relationship sa da vyuzit v UK na papiere, takze je jedno ktore pohlavie) na papiere, ci 'vymena' papierov (=residence permit, citizenship etc) pre oboch vyhodna, preco nie.

Preco 'Slovenku'? Hmm, zaujimave. Skusme hadat kolno ludi odinakial asi chodi na slovensky web v slovencine.

Uff. Enough of that crap. Let's have fun.
Any American/Canadian/Australian girl who's reading and getting what's written, could give me a shout.
Two EU passports, full UK PR May 2009 and citizenship in 2010.
No need to get married with Australian, two years of 'proven' cohabitation is enough for OZ PR for me.

Enjoy folks.

gavero
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Apr 27, 2009 7:37 pm

Poslať od gavero » Pon Apr 27, 2009 7:41 pm

Ahoj,

stale hladas "manzelku?"
Mala by som zaujem,volam sa Veronika,24 rokov.
Tel 07949902703
Dohodneme sa
x

BUTTON_POST_REPLY