Od októbra 2005 lietadlom z Bratislavy do Dublinu

Všetko o Írsku. Severné Írsko, ale aj Írska republika.

ModerátoriCOLON jaro, Dusan, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
marius
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 32
RegistrovanýCOLON Ned Okt 30, 2005 8:43 pm
BydliskoCOLON belfast

Poslať od marius » Sob Nov 12, 2005 10:07 am

a dokonca so sky link pripojom az do kosic :)

stevof
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Štv Feb 02, 2006 10:03 pm
CONTACTCOLON

Poslať od stevof » Pia Feb 03, 2006 5:12 pm

len na dodatok, ak by niekto este nevedel, od 4.4.2006 bude lietat priamo Bratislava - Dublin aj Ryanair.

sidzej
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 381
RegistrovanýCOLON Pia Feb 11, 2005 4:14 pm
BydliskoCOLON Le Plessis Pate, France
CONTACTCOLON

Poslať od sidzej » Pia Feb 03, 2006 5:20 pm

stevof píšeCOLONlen na dodatok, ak by niekto este nevedel, od 4.4.2006 bude lietat priamo Bratislava - Dublin aj Ryanair.
To je dalsia linka, na ktorej sa RYANAIR nechutne snazi "znicit" SkyEurope Airlines. Vobec sa mi nepaci akym sposobom zatial otvaraju linky. Konkurencia je sice pre pasazierov dobra vec, ale ak to takto pojde dalej, tak Mandl so Skowrankom o 3-5 rokov (najneskor o 5) predaju SkyEurope Ryanairu.

Ryanair mohol radsej zacat Dublin - Kosice, resp. Londyn - Kosice, to by nemal problem s obsadenostou letov a nemusel by si zbytocne konkurovat s inymi spolocnostami, kedze na vychod SR priamo z UK (IR) nikto nelieta.

stevof
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Štv Feb 02, 2006 10:03 pm
CONTACTCOLON

Poslať od stevof » Pia Feb 03, 2006 5:37 pm

To je dalsia linka, na ktorej sa RYANAIR nechutne snazi "znicit" SkyEurope Airlines.
Sidzej, pozri si moje prispevky tu viewtopic.php?t=1418#11844 Ani mne sa nepaci sposob, ako Ryanair konkuruje. Otvara linky len tam, kde to uz niekto riskol a potom svojou tvrdou cenovou politikou nici konkurenciu. Takze suhlasim s Tebou. Len som chcel dat vediet ludom, ktori o tejto moznosti nevedeli. Neschvalujem postup, co Ryanair robi.
A co sa tyka otvorenia linky do Kosic, urcite som za!

BUTTON_POST_REPLY