KURZY ANGLICTINY v Londyne

Jazykové školy v UK. Vysoké školy v Londýne. Večerné kuzy AJ.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
mikaBB
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Str Aug 29, 2012 5:54 pm

KURZY ANGLICTINY v Londyne

Poslať od mikaBB » Str Aug 29, 2012 6:29 pm

Ahojte. Uz rok byvam v Londyne a od maja navstevujem jednu perfektnu anglicku skolu. Skola sa nachadza priamo v centre, hned vedla stanice metra. Triedy su rozdelene podla urovne, vsetci ucitelia su z Anglicka takze co sa tyka prizvuky cisto anglicky. Ja osobne som so skolou maximalne spokojna koly priatelskemu a zabavnemu pristupu ucitelov a schopnosti skveleho podania uciva. Takisto som si tu nasla vela kamaratov z celeho sveta. Dalej co sa mi paci ze skola ponuka mnozstvo socialnych programov vratane vyletov po Anglicku, roznych party, navstevy muzea a pod. ale napr. aj ubytovanie. Moznosti dlzky kurzov su rozdielne podla toho ci ste do Londyna prisli cisto len koly skole alebo tu zijete, pracujete. A v neposlednom rada som sa pri hladani orientovala podla ceny ktora je oproti ostatnym skolam bezkonkurencna. Prave tu je spojena kvalita s dobrou cenou.
Ide mi hlavne o odporucenie naozaj dobrej skoly. Ja ako student som tu velmi spokojna a len chcem pomoct ostatnym pri hladani. nemam z toho ziaden profit ani nic podobne :))) prikladam aj web adresu http://www.letslearnenglish.org/ a v pripade nejakych otazok ma mozete kontaktovat tu --> miroslavabalekova@gmail.com :))) rada pomozem

BUTTON_POST_REPLY