Pripravny kurz Cambridge ESOL - Uni of Westminster

Jazykové školy v UK. Vysoké školy v Londýne. Večerné kuzy AJ.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
PirateMorgan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Str Okt 26, 2005 11:42 am

Pripravny kurz Cambridge ESOL - Uni of Westminster

Poslať od PirateMorgan » Štv Okt 27, 2005 10:56 am

Ahoj vsetky dobre duse,

poradte! Ma z vas niekto pripravny Cambridge kurz /skusky CAE, CPE/ na tejto univerzite? Ak ano, ake mate s tym skusenosti? Ak nie, ktora z toho dalsieho mnozstva skol je kvalitna a cenovo dostupna :)? Mam na mysli zvycajnu taxu cca 300 libier na 3 mesiace.

Diiik!

PirateMorgan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Slovaci v Londyne! Mate dost odvahy?

Poslať od PirateMorgan » Uto Nov 01, 2005 9:09 am

Ak ano, tak mi odpoviete konecne niekto? /Otazka "Pripravny kurz Cambridge ESOL - University of Westminster./ Prezerate si to, prezerate, ale nikto ani necekne?! Neverim, ze nikto nevie poradit dobru jazykovu skolu. Ved sem a naspat chodia tisiiicky ludi!

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

Poslať od dagda » Uto Nov 01, 2005 12:17 pm

a co vlastne chces vediet?
dobra skola ako dobra skola. chodila som rok do basingstoke college of technology. nestarala som sa, aka to je skola. skor som isla kvoli tomu, aby som bola medzi rovesnikmi a medzi ludmi. nebanujem ani v najmensom. pouzivali sme knihu focus on the first certificate od cambridge. robili sme aj certifikat. mam doma diplom ci co to je. matka mi to opisovala po telefone aj to spamati. ja som ho este nevidela. poslali ho rovno domov, ked som uz znova bola tu.
ved hybaj do skoly a opytaj sa, ake budu zaverecne skusky. pripadne sa poinformuj, z akych ucebnic budete cerpat.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Nov 01, 2005 2:27 pm

Hej, sme odvazni! A teda odpovieme:
?! Neverim, ze nikto nevie poradit dobru jazykovu skolu.
IMHO, najlepsia jazykova skola je skola zivota - jazyk sa nanaucis v ziadnej triede, pri ziadnom ucitelovi alebo zo ziadnej knihy, iba aktivnou komunikaciou s ludmi ktory jazykom tvojho zaujmu rozpravaju. Gramatiku sa da nabiflit z dobrej knizky aj za tri dni.

PirateMorgan
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3

Ajhla moderatorka!

Poslať od PirateMorgan » Štv Nov 03, 2005 10:51 pm

Citacia predosleho prispevku od ...
Gina píšeCOLONHej, sme odvazni! A teda odpovieme:
?! Neverim, ze nikto nevie poradit dobru jazykovu skolu.
IMHO, najlepsia jazykova skola je skola zivota - jazyk sa nanaucis v ziadnej triede, pri ziadnom ucitelovi alebo zo ziadnej knihy, iba aktivnou komunikaciou s ludmi ktory jazykom tvojho zaujmu rozpravaju. Gramatiku sa da nabiflit z dobrej knizky aj za tri dni.
Tak vazeni, prave mate moznost vidiet, aky diletant vedie toto diskusne forum. Mila "Ginuska", perfektne si sa verejne ponizila :)))

Cakam na dalsie dobre tipy!

MMgd
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pia Nov 04, 2005 12:49 pm

KRITERIUM

Poslať od MMgd » Pia Nov 04, 2005 12:58 pm

Ahoj,

no tak myslim, ze najlepsie kriterium skoly je % uspenosti prechadzania skuskami, takze ak sa da, zisti si to a podla toho si vyber.
Ale fakt je, ze je sokujuce, aki su tito ludia tu ochotni a aka uboha je uroven tejto stranky!!! Slecna, co toto spravuje, je neuveritelna hlupana!

Cau /a vykasli sa jej na hlavu - TAAARA!/

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Nov 04, 2005 2:40 pm

Tak vazeni, prave mate moznost vidiet, aky diletant vedie toto diskusne forum. Mila "Ginuska", perfektne si sa verejne ponizila :)))

Cakam na dalsie dobre tipy!
To som urobila uz davno zlate mojo. A len pre tvoj zaujem, ja forum nevediem.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Nov 04, 2005 2:42 pm

no tak myslim, ze najlepsie kriterium skoly je % uspenosti prechadzania skuskami, takze ak sa da, zisti si to a podla toho si vyber.
Ale fakt je, ze je sokujuce, aki su tito ludia tu ochotni a aka uboha je uroven tejto stranky!!! Slecna, co toto spravuje, je neuveritelna hlupana!
Tak tak, uz budem ticho. PirateMorgan-a by som svojou chytlavou hlupostou nakazit nechcela. Psssssst!

BUTTON_POST_REPLY