Scholarship pre postgradualnych studentov - Lancaster Uni

Jazykové školy v UK. Vysoké školy v Londýne. Večerné kuzy AJ.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
radoslavocka
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 11
RegistrovanýCOLON Sob Jún 26, 2004 8:39 am

Scholarship pre postgradualnych studentov - Lancaster Uni

Poslať od radoslavocka » Str Aug 09, 2006 10:06 am

Ahojte! Teraz nedavno som bol akceptovany na MSc e-business & innovation na Lancaster University Management School a rad by ma zaujimalo, ake by boli moznosti stipendia, pripadne inej financnej podpory (ale nie uverov) pre postgrad studentov. (Totizto ten kurz je dost financne narocny-7500GBP). Tesim sa na Vas feedback a vopred dakujem! V pripade, ze mate niektori z Vas skusenosti s touto univerzitou, velmi by som ich uvital. (Este som dostal ponuku od Newcastle University, a teraz sa rozhodujem).

Raccoon
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Apr 20, 2006 1:24 pm
BydliskoCOLON Edinburgh

Poslať od Raccoon » Str Aug 09, 2006 3:38 pm

Cau,

podle me se zacinas starat dost pozde, uzaverky pro ruzne granty atd. jsou vzdycky nekolik mesicu pred zacatkem akadem. roku.

Me pred rokem na Lancaster Uni prijali na LLM. Maji tam nadaci, ktera se jmenuje tusim Peel Trust, ktera poskytuje studentum granty okolo 1000-1500 liber, nezalezi na tom odkud jsou a maji celkem mekka kriteria, ale pointa je v tom, ze uzaverka pro prihlasky je 1. cervna.

Loni jsem se prihlasil a byli by mi dali asi 1000 liber, ale ja jsem nakonec na Lancaster nesel.

Brumteles
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 42
RegistrovanýCOLON Pon Jún 06, 2005 9:55 pm
BydliskoCOLON Londyn

Poslať od Brumteles » Str Aug 09, 2006 5:06 pm

Neviem, ci ti to pomoze, ale mozno niekomu ano: Britske velvyslanectvo poskytuje Chevening stipendia. Ja osobne o nich zial blizsie neviem, ale mam znameneho, ktory takto robil postgradual ekonomiu. www.britishembassy.sk Drzim palce.

Raccoon
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Štv Apr 20, 2006 1:24 pm
BydliskoCOLON Edinburgh

Poslať od Raccoon » Str Aug 09, 2006 5:13 pm

Pokud si pamatuju, tak uzaverka pro prihlasky na Chevening stipendia od britskeho vevlyslanectvi v Praze je nekdy v listopadu roku predchazejiciho roku, kdy nastupujes na uni. Jestli zacinas ted v zari, tak to je ti taky k nicemu.

BUTTON_POST_REPLY