Hladam skolu alebo ucitelku

Jazykové školy v UK. Vysoké školy v Londýne. Večerné kuzy AJ.

ModerátoriCOLON Gina, jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Maros
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Sep 12, 2006 11:44 pm
BydliskoCOLON Bratislava

Hladam skolu alebo ucitelku

Poslať od Maros » Sob Jún 23, 2007 12:25 pm

Vie mi niekto poredit ako si najst ucitelku v anglicku najlepsie londyn.Chcem chodit do anglicka ob tyzden vzdy ked mam volno rad by som sa ucil anglicky komunikovat.Tyzden anglicko a tyzden slovensko.Cestovanie mam zdarma do anglicka a uz ma nechcem chodit na kurz na slovensku,lebo mi chyba odvaha aj nieco povedat po anglicky lebo som sa aj tak moc nenaucil.Prosim berte ma ako total zaciatocnika a som ochotny do tohto investovat ale rozumne ze co to moze stat a ci je aj nieco taketo mozne.Vzdy po praci vezmem letenku a idem do londyna a po siedmych dnoch na slovensko a takto dokola.Mam super pracovne ponuky po europeale neviem anglicky.Som total zaciatocnik poradte.Dik

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Hladam skolu alebo ucitelku

Poslať od kazisvet » Pon Jún 25, 2007 3:56 pm

Maros píšeCOLONMam super pracovne ponuky po europeale neviem anglicky.Som total zaciatocnik poradte.Dik
Maros, najlepsia a najlacnejsia moznost ako sa naucit anglicky takto na preskacku, je nast si v anglicku frajerku :)
a nemusi to byt zrovna anglicanka. Inak na tvoje pomery by bol mozno dobry job in-live care assistant, da sa dohodnut aj tyzdnovy job. kukni napr. www.activeassistance.com alebo najdi na gumtree
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

Maros
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Sep 12, 2006 11:44 pm
BydliskoCOLON Bratislava

Re: Hladam skolu alebo ucitelku

Poslať od Maros » Pon Jún 25, 2007 4:40 pm

kazisvet píšeCOLON
Maros píšeCOLONMam super pracovne ponuky po europeale neviem anglicky.Som total zaciatocnik poradte.Dik
Maros, najlepsia a najlacnejsia moznost ako sa naucit anglicky takto na preskacku, je nast si v anglicku frajerku :)
No jednu uz mam na Slovensku a poviem ti pravdu som vela na internete ,ale neviem ako zacat.Fakt neviem nastartovat.Ako na to .Skusim pozriet tu stranku.
Dakujem za odpoved

BUTTON_POST_REPLY