PERMANENT RESIDENCY

Rozširujeme našu rubriku Otázky a odpovede. Položte otázku alebo pridajte odpoveď.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
nelkas
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Str Máj 27, 2009 10:08 pm

PERMANENT RESIDENCY

Poslať od nelkas » Sob Mar 12, 2016 8:38 pm

Chcela by som sa opytat ci niekto v najblizsom case robil permanent residency, my sme poslali ziadost aj so vsetkymi dokumentami koncom februara. Ako dlho sa caka na rozhodnutie a najprv vratia dokumenty, ci vsetko pride spolu? Chcem sa opytat ci nam mozu zamietnut ziadost ak moj manzel 3 mesiace v roku 2006, 3 meiace v roku 2007 a 3 mesiace v roku 2008 pracoval bez WRS? Ten zamestnavatel mu nepovedal,ze to musi mat a on o tom nevedel v roku 2008 pracoval na WRS ale len 11 mesiacov a potom dalsie 3 pracoval u ineho zamestnavatela bez WRS tri mesiace, nekor zacal pracovat na WRS od konca septembra 2008 a tam uz prepracoval viac ako rok neskor sme sa prestahovali do ineho mesta a tam zacal robit pre tu istu firmu,len v inom meste,ale vtedy uz mal prepracovane 12 mesiacov tak uz nemusel robit dalsie WRS. Myslite,ze to nebude problem,aby nam to udelili? Hlavne by som chcela vediet ako dlho sa tak v priemere na to caka. A manzelmi sme az od leta 2013, ale mam rodne listy deti,ze sa narodili uz v uk a je tam moje meno za slobodna uvedene. Tiez co sme dostavali tax credit od roku 2010 som poslala,tak tam je moje meno za slobodna, myslite,ze vtedy aj ja dostanem to permanent residency,ked nie sme manzelmi este 5 rokov? Dufam,ze mi niekto odpise. Dakujem

BUTTON_POST_REPLY