dalsie info na pracovnu agenturu

Rozširujeme našu rubriku Otázky a odpovede. Položte otázku alebo pridajte odpoveď.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
eduard7
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 18
RegistrovanýCOLON Str Nov 09, 2005 5:45 pm

dalsie info na pracovnu agenturu

Poslať od eduard7 » Ned Mar 29, 2009 10:44 pm

Zdravim ja by som sa chcel spytat a bol vemi povdacny za info ohladom ceskjej agentury TUEBROOK PROPERTY MANAGEMENT Ltd. posobiacej v liverpoole.Skusal som overit ci su registrovany cez linku na strankach londyn sk ale platnost tejto udajne vyprsala.Dakujem za kazdu odpoved.

Rascals
Member
Member
PríspevkyCOLON 56
RegistrovanýCOLON Pon Mar 09, 2009 1:37 pm

Re: dalsie info na pracovnu agenturu

Poslať od Rascals » Ned Mar 29, 2009 11:29 pm

No ja by som im asi neveril, tiez sme rozmyslali ze pojdeme cez nich,,,udavaju vo svojich kontaktoch agenturu EISI a Milana ŠKorníka ktorého označujú na týchto stránkach za podvodníka. Nakoniec nemáš žiadnu záruku že ti nájdu prácu, nám poslali sprostredkovatelské zmluvy resp papiere kde je uvedené že je to zmluva o sporstredkovaní ubytovania a informácií,,,toje asi tak všetko aj ked je tam síce že garantujú nástup do práce-len nikde nieje uvedené za aký čas a na ako dlho,,ked ta zoberú na dva dni do fabriky a pak ta vyhodia si v prdeli,,,,teraz vraj maju na SK novu pobočku s ktoru začínajú spoluprácu a toje nejaká agentúra MC TOUR nepoznám neviem o nich nič. Napisali mi že s pánom z agentúry EISI konkrétne podvodníkom Škorníkom nespolupracujú už preto lebo vraj majitel - teda Škorník je v zahraničí...a v CZ pobočke hovoria že žiadneho Škorníka nepoznajú hlavne že ho udávajú vo svojich kontaktoch,,,bacha na nich!!!

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Re: dalsie info na pracovnu agenturu

Poslať od carfaxcat » Pon Mar 30, 2009 9:45 am

Nepredpokladam, ze firma, ktora ma v nazve "property management", je pracovna agentura. Skuste hladat pod "recruitment agency".

BUTTON_POST_REPLY