Ako si najst studio alebo 1-izbovy byt na prenajom?

Rozširujeme našu rubriku Otázky a odpovede. Položte otázku alebo pridajte odpoveď.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
JM001
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Máj 24, 2005 3:55 am
BydliskoCOLON SK

Ako si najst studio alebo 1-izbovy byt na prenajom?

Poslať od JM001 » Uto Máj 24, 2005 4:54 am

potrebujem si prenajat studio alebo 1izb byt niekde v londyne,zona 2,3,zariadeny s prislusenstvom,pre 1 osobu,na 1-3 mesiace. chcel by som samostatny byt s vlastnym soc.zar a aj vchodom do bytu. je mozne najst nieco take do 75 libier/tyzdenne,depozit viem zaplatit,max.500 libier. ak ano,kde a na koho sa mozem obratit,ak som este v SR,ale v juni uz chcem byt v UK? dakujem

JM001
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Uto Máj 24, 2005 3:55 am
BydliskoCOLON SK

Re: Ako si najst studio alebo 1-izbovy byt na prenajom?

Poslať od JM001 » Uto Máj 24, 2005 6:52 am

dakujem za odp.,ja tam mam dobru priatelku,ta by mi to tam obzrela atd.,len mi povedala,ze oblast a byt si mam najst sam napr.cez internet a ze ona uz sa tam pojde pozriet a dohodnut,ale hladat a vyberat to za mna nestiha a bla bla,uz je na to asi prilis dolezita a busy. ona byva v covent garden a ja ani neviem kde to je a tak. ja som bol zatial iba v podnajme priamo pri stadione West Ham United F.C,ale tam uz nechcem ist,daleko a nie velmi dobra skusenost. priatelia co tam mam uz ziju v inych cislach a platia 1200/mes.,2 ludia. ja chcem platit 300/mes. a depozit budem akceptovat,len neviem kde a v kt.casti by som mal hladat a ci nie je moznost bud cez internet,alebo cez agenturu(serioznu),najst par konkretnych miest,kde su na prenajom byty a az potom tam poslat moju znamu,obzriet a odporucit mi najvhodnejsiu moznost. dakujem

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Uto Máj 24, 2005 9:22 am

1-izbovy byt za £300 v dobrej stvrti... hmmm, neviem neviem, nie som Londyncan, ale velmi silno pochybujem, ze nieco najdes.

lubo
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 373
RegistrovanýCOLON Str Apr 07, 2004 12:10 am
BydliskoCOLON SW1A 1AA
CONTACTCOLON

Poslať od lubo » Uto Máj 24, 2005 10:43 am

Hladat studio za 300/mes v Londyne je strata casu. Bud si zacnes hladat flatshare alebo zvysis budget na aspon 600/mes, s tym sa uz nieco da spravit (inak, tych 1200/mes na dvoch je dost v pohode suma:)

motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

TIEZ SI MYSLIM..

Poslať od motor » Uto Máj 24, 2005 1:44 pm

lubo píšeCOLONHladat studio za 300/mes v Londyne je strata casu. Bud si zacnes hladat flatshare alebo zvysis budget na aspon 600/mes, s tym sa uz nieco da spravit (inak, tych 1200/mes na dvoch je dost v pohode suma:)
pocuj, v dakej trojke zone alebo na konci dvojky, budes mat prinajmensom 120-150 pw /500-600 pcm/ studio a aj to nic extra. tri kila mesacne, tolko stoji jednu osobu drahsi share /posla toho aky, kde, atd../

alebo ak budete traja, tak to na osobu tolko aj daco menej vyjde bez problemov. ale inak.. sotva.

BUTTON_POST_REPLY