Letaky v schrankach

Rozširujeme našu rubriku Otázky a odpovede. Položte otázku alebo pridajte odpoveď.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
Tommy_891
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 3
RegistrovanýCOLON Pia Feb 18, 2011 5:07 pm

Letaky v schrankach

Poslať od Tommy_891 » Ned Mar 27, 2011 3:20 am

Zaujimalo by ma, ci tu v Anglicku vhadzuju letaky do schranok? Som tu uz pol roka a az na dve ci tri letaciky nic. U nas je to az chore pretoze tam mate novy letak kazdych 20 minut. Je to tu zakazane alebo nebodaj trestne prip. pokuta? U nas napr. hrozi pokuta ak vhodite letak do schranky, kde je napis NEVHADZOVAT REKLAMNE LETAKY. Dakujem za prispevky :)

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: Letaky v schrankach

Poslať od xaxa » Ned Mar 27, 2011 10:44 am

Hadzu sa ale velmi zriedkavo, lebo taka sranda dost vela stoji. Na slovensku nie je problem obehat sidlisko a nahadzat letaky do schranok po desiatkach, ale v uk obist rovnake mnozstvo domov, to uz dlhsie trva. V lepsich bytovkach mas zase stale zamknuty hlavny vstup a postar ma vlastny kluc. Uz davno pochopili, ze takyto marketing naslepo sa absolutne nevyplati. Ked uz tak, cielene take letaky pridu klasickou postou.

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Uto Apr 05, 2011 6:03 am

kde zijete ludia? ;] malokedy mam den ze nenajdem daku hovadinu vhodenu do bytu... taxi karticky, takeaway menus, cistenie kobercov, zbieranie satstva, virgin media, farmhouse, letting agancies atd atd... na blato toho chodi, ja som praveze rozmyslal vycapit napis no flayers, bussiness cards etc lebo dakedy som z toho dost znechuteny co nahadzu... a potom mi hsbc napise ze mam zachranit strom a zrusit si 1 mesacny vypis aby som neminal papier...

tripy
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 14
RegistrovanýCOLON Ned Mar 27, 2011 8:04 pm

Poslať od tripy » Uto Apr 05, 2011 5:10 pm

grief píšeCOLONkde zijete ludia? ;] malokedy mam den ze nenajdem daku hovadinu vhodenu do bytu... taxi karticky, takeaway menus, cistenie kobercov, zbieranie satstva, virgin media, farmhouse, letting agancies atd atd... na blato toho chodi, ja som praveze rozmyslal vycapit napis no flayers, bussiness cards etc lebo dakedy som z toho dost znechuteny co nahadzu... a potom mi hsbc napise ze mam zachranit strom a zrusit si 1 mesacny vypis aby som neminal papier...
do bud rad, ze ti to hadzu do bytu ... nam to posta dava do vchodu a veselo sa mi stratila debitka ...takze tak

BUTTON_POST_REPLY