Flybe

Rozširujeme našu rubriku Otázky a odpovede. Položte otázku alebo pridajte odpoveď.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lucina3
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29
RegistrovanýCOLON Pia Jún 25, 2010 3:15 pm

Flybe

Poslať od lucina3 » Str Aug 03, 2011 12:57 pm

Ahojte! Letel niekto leteckou spoločnosťou Flybe? Ako je to tam prosím Vás s batožinou??? Ďakujem a komentáre typu "choď na ich stránku" vynechajte prosím Vás (bola som,videla som,len sa chcem uistiť,či som aj správne pochopila)...

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Flybe

Poslať od grief » Str Aug 03, 2011 10:04 pm

Podla mna vyzeras byt dost chapava, takze si urcite spravne pochopila ;]

lucina3
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Poslať od lucina3 » Štv Aug 04, 2011 10:16 am

Za to Ty si zrejme nepochopil/a... Ja neviem prečo niektorí ľudia odpisujú,keď vlastne ich odpoveď je úplne zbytočná...komu si tým teraz pomohol/a?...Budem vďačná niekomu za priamu odpoveď...

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Štv Aug 04, 2011 5:45 pm

lucina3 píšeCOLON Ja neviem prečo niektorí ľudia odpisujú,keď vlastne ich odpoveď je úplne zbytočná
Ja zas nechapu proc se nekteri lidi ptaji, kdyz jejich otazka je uplne zbytecna :-)

Flybe Economy Plus passengers can carry up to 40 kilos free of charge.
Flybe Economy passengers can pay in advance for bags at a discounted rate. The allowance varies according to the option selected:

A Small bag allows you to carry one bag weighing up to 15 kilos
A Medium bag allows you to carry one bag weighing up to 20 kilos
If you purchase Extra Kilos you may carry one bag weighing up to 23 kilos
By Going Large you can carry 2 bags weighing up to 40 kilos in total

lucina3
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Poslať od lucina3 » Pia Aug 05, 2011 8:59 am

Nemusel si si dávať námahu kopírovať to z ich stánky (písala som,že som to čítala), ale nechápem ako je to s príručnou batožinou...btw nemyslím si,že niektorá otázka je tu zbytočná. Možno pre niektorých áno,ale pre pýtajúceho sa asi nie,nemyslíš?...

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pia Aug 05, 2011 9:47 am

You may carry 1 piece of hand baggage on board the aircraft. The maximum permitted dimensions (please ensure that you include the bag's handles and wheels) for this item are 50 x 35 x 23cm and it should not exceed 10 kilos in weight. If you are travelling in Flybe Economy Plus you may also carry a laptop.

Note that Loganair can only accept hand baggage up to a maximum of 40cm x 35cm x 18cm.

Toto je z ich stranky http://www.flybe.com/flightInfo/baggage.htm#Handbaggage - je povoleny jeden kus batoziny s uvedenymi rozmermi 50x35x23 cm a zaroven do 10 kg. Ak cestujes v Economy Plus, tak mas k limitu povoleny aj laptop. Loganair povoluje rozmery 40x35x18 cm. Rozmery zahrnaju kolieska a spol.

Tieto informacie sa nachadzaju pod odstavcom, ktory ti sem nakopiroval krtek, nie je to tazke najst.
Yawl adda goo deyn oigh street in Artlenock en ava look at that noo pep shop yent arf shaarp if yu dunt.

lucina3
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 29

Poslať od lucina3 » Pia Aug 05, 2011 10:07 am

No konečne normálna odpoveď...ďakujem

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Pia Aug 05, 2011 10:52 am

Ja som takisto pochopila z tvojej otazky, ze sa pytas na batozinu, ktora sa odovzdava pri check-in. Az v dalsom prispevku si spomenula nieco o prirucnej - krtek preto odpovedal rovnako, ako by odpovedali dalsi prispievatelia.
Prijemnu dovolenku a stastnu cestu.
Yawl adda goo deyn oigh street in Artlenock en ava look at that noo pep shop yent arf shaarp if yu dunt.

BUTTON_POST_REPLY