Pokuta za vylozene nohy na sedadle v metre

Rozširujeme našu rubriku Otázky a odpovede. Položte otázku alebo pridajte odpoveď.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
petos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Apr 02, 2006 10:21 pm

Pokuta za vylozene nohy na sedadle v metre

Poslať od petos » Ned Apr 02, 2006 10:29 pm

zdravim
jedna mala otazka vcera som dostla pokutu za to ze som mal oprete nohy na sedadle oproti ...revizorka si vypitala peniaze na mieste kedze som nemal pri sebe tak chcela vidiet moje ID ktore som jej ukazal .. zacala rozpravat nieco po angl na co som jej povedal ze jej nerozumiem ale to mi uz do ruk dala blocek o pokute ... na blocku je vyplnene meno datum narodenia miesto ktore nezodpoveda s mojim miestom narodenia cislo ID, miestko kde sa to stalo a za co je pokuta ... nieje vyplnena ziadna adresa o bydlisku ani slovenska a kedze som v londone len na vylete nemaju ziadnu adresu kde byvam je mozne tuto pokutu vymahat na slobensku ?dakujem za odpoved

xaxa
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 655
RegistrovanýCOLON Uto Feb 07, 2006 12:40 pm
BydliskoCOLON Reinach BL, Switzerland

Re: POKUTZA ZA ESTOVANIE V METRE

Poslať od xaxa » Ned Apr 02, 2006 11:13 pm

petos píšeCOLONje mozne tuto pokutu vymahat na slobensku ?dakujem za odpoved
Dufame ze ano, aspon si zapamatas ze nohy na sedadla nepatria :)

Danniel
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Sob Sep 11, 2004 3:41 pm
BydliskoCOLON Reading,Lower Earley

Poslať od Danniel » Ned Apr 02, 2006 11:38 pm

To nebola velmi pekna odpoved.Ani ja ti neporadim,prepac.Len som chcel povedat,ze som dost prekvapeny,ze sa za to platia pokuty.Asi nie velmi casto.TFL by asi bol bohaty podnik,keby takto tvrdo postihovali vsetkych:)

sisuleinka22
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Štv Nov 04, 2004 8:44 pm

Poslať od sisuleinka22 » Pon Apr 03, 2006 8:48 am

No kedze maju tvoje ID cislo mozne je vsetko. Ale nemyslim ze by sa tym zaoberali mimo hranic UK.. ale si si isty ze si neopisala tvoju adresu na SR pre svoj zaznam? Nechce sa mi verit...

petos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od petos » Pon Apr 03, 2006 8:52 am

Dufame ze ano, aspon si zapamatas ze nohy na sedadla nepatria :)
tak dik

petos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od petos » Pon Apr 03, 2006 8:55 am

sisuleinka22 píšeCOLONNo kedze maju tvoje ID cislo mozne je vsetko. Ale nemyslim ze by sa tym zaoberali mimo hranic UK.. ale si si isty ze si neopisala tvoju adresu na SR pre svoj zaznam? Nechce sa mi verit...
dneska som este lustil ten blocek co mi dala ... nie neopisali si nic a teta revizorka spravila taku haluz ze do adresy kde by som mal byvat dala nejaku vymyslenu adresu kde vobec nebyvam ani som nikdy nebol. asi ma ani nechcela pokutovat ale potom sa knej postavil nejaky druhy revizor co pozeral c itu okutu da alebo nie. nechame sa prekvapit :)

Octanboy
Member
Member
PríspevkyCOLON 53
RegistrovanýCOLON Pon Nov 28, 2005 2:52 am
BydliskoCOLON Fleet, Hampshire
CONTACTCOLON

Poslať od Octanboy » Pon Apr 03, 2006 9:29 am

Já myslím, že je to podobné jako když uděláš v Anglii přestupek s autem, která má českou nebo slovenskou SPZ. Ještě loňský rok mi na inspektoráru říkali, že na to nejsou mezinárodní smlouvy, a že se to prý přeshraničně nevymáhá, tak nevím?! Možná už je to dneska jinak...

citron
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Uto Dec 20, 2005 4:59 pm

Poslať od citron » Pon Apr 03, 2006 1:27 pm

mě si takhle vyfotili v Německu,jak jedu o něco rychleji a nikdy nic nepřilo.Tady to bude asi stejný.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Apr 03, 2006 2:17 pm

citron píšeCOLONmě si takhle vyfotili v Německu,jak jedu o něco rychleji a nikdy nic nepřilo.Tady to bude asi stejný.
Kamarat uz platil danske a svedske pokuty za rychlost, nasli si ho doma v Nitre. Takze by som si nebol tak isty.

jacksy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 9
RegistrovanýCOLON Uto Mar 28, 2006 5:47 pm

jaro,jaro.....

Poslať od jacksy » Pon Apr 03, 2006 3:40 pm

jaro píšeCOLON
citron píšeCOLONmě si takhle vyfotili v Německu,jak jedu o něco rychleji a nikdy nic nepřilo.Tady to bude asi stejný.
Kamarat uz platil danske a svedske pokuty za rychlost, nasli si ho doma v Nitre. Takze by som si nebol tak isty.
ty si furt nejaky premudreny a pritom vies velke h...o.Tie tvoje kydy co tu furt pises..... PETOS neboj,ten zdrap mozes zahodit.Zo Slovenska nemozu ziadne peniaze vymahat.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: jaro,jaro.....

Poslať od jaro » Pon Apr 03, 2006 4:19 pm

jacksy píšeCOLON ty si furt nejaky premudreny a pritom vies velke h...o.Tie tvoje kydy co tu furt pises.....
To co som napisal bol fakt. Netusim ci budu vymahat pokutu z metra, osobne si myslim ze nie, ale od kamarata dansku i svedsku pokutu dostali. Reagoval som na poznamku o pokutach za rychlost, nie priamo na nohy na sedacke v metre.

Ale rady tu rozdavas ty:
jacksy píšeCOLONPETOS neboj,ten zdrap mozes zahodit.Zo Slovenska nemozu ziadne peniaze vymahat.
Pritom nemas paru o zakladnych veciach v UK, napriklad o tom ze ziadost o residence permit a dlzka pracovneho casu vobec nesuvisia, mudrlant.

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Pon Apr 03, 2006 4:45 pm

Nech sa nikto neurazi, lebo to myslim vseobecne, ale ten, kto si vyklada nohy na sedadla v dopravnych prostriedkoch (ci uz v buse alebo v metre) je debil. Nechcem pouzit tvrdsi vyraz, tak ho ani nepouzijem :-)
Preto ze ste v Londyne sa predsa nemusite opicit po londynskych opiciach (vsimnite si ten nenapadny rasisticky podton :-).

petos
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4

Poslať od petos » Pon Apr 03, 2006 5:38 pm

Marlowe píšeCOLONNech sa nikto neurazi, lebo to myslim vseobecne, ale ten, kto si vyklada nohy na sedadla v dopravnych prostriedkoch (ci uz v buse alebo v metre) je debil. Nechcem pouzit tvrdsi vyraz, tak ho ani nepouzijem :-)
Preto ze ste v Londyne sa predsa nemusite opicit po londynskych opiciach (vsimnite si ten nenapadny rasisticky podton :-).
pocuj nemal som nohy na sedadle mal som ich oprete o kraj sedala

ashley1
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Pon Apr 03, 2006 5:12 pm

Poslať od ashley1 » Pon Apr 03, 2006 5:49 pm

teda to je zvlastne udelena pokuta ale ja myslim ze ju vymahat od teba nebudu..ani nemaju ako...

Marlowe
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 204
RegistrovanýCOLON Sob Apr 16, 2005 4:22 pm
BydliskoCOLON Westminster

Poslať od Marlowe » Pon Apr 03, 2006 6:19 pm

petos píšeCOLON
Marlowe píšeCOLONNech sa nikto neurazi, lebo to myslim vseobecne, ale ten, kto si vyklada nohy na sedadla v dopravnych prostriedkoch (ci uz v buse alebo v metre) je debil. Nechcem pouzit tvrdsi vyraz, tak ho ani nepouzijem :-)
pocuj nemal som nohy na sedadle mal som ich oprete o kraj sedala
Moj prispevok som adresoval vseobecne, nie konkretne Tebe (tak ako som to aj uviedol). Neviem kde si mal nohy vylozene alebo oprete alebo poskladane, ale najblizsie to skus odfotit a posudime ci si pokutu zasluzis alebo nie. OK? Good luck

emmm
Member
Member
PríspevkyCOLON 62
RegistrovanýCOLON Str Aug 31, 2005 10:26 pm
BydliskoCOLON ANO
CONTACTCOLON

Poslať od emmm » Pon Apr 03, 2006 8:38 pm

takze, myslim ze ti pokuta na slovensko nepride ( moj osobny tip). sam si nohy nikam nevykladam a myslim ze kazdy slusny clovek vie ako sa posadit ale nechcem tu rozoberat ako sa ma sediet v autobusoch, ostatne uz si si par reakci precital .o)
pre pripad ze ta znova budu chciet takto pokutovat by som len chcel poradit ze nabuduce bude rozumnejsie slecne povedat ze ziadnu ID pri sebe nemas :oD Zbavis sa zodpovednosti a starosti ci ti pokuta pride alebo nie. ja ale predpokladam ze po tejto udalosti drzis v buse nohy pevne na zemi :o)

prajem pekny den!

BUTTON_POST_REPLY