Mám problém s prihlasením na chat Londyn.sk

Máte problémy s prihlásením alebo registráciou? (do tohto fóra môžete prispievať aj bez registrácie či prihlásenia)

ModerátoriCOLON jaro, Redakcia, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lukipuk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
RegistrovanýCOLON Sob Feb 19, 2005 1:30 pm
BydliskoCOLON Edinburgh
CONTACTCOLON

Mám problém s prihlasením na chat Londyn.sk

Poslať od lukipuk » Uto Máj 24, 2005 2:27 pm

protoze mam furt problemy se prihlasit na chat na londyn.sk, zadam vsechny normalni lidicky, aby si prisli pokecat na anglie.co.uk. je to jednoduchej, super web!!!

Perinbaba
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 39
RegistrovanýCOLON Str Jún 01, 2005 5:52 pm
BydliskoCOLON Sheffield/London
CONTACTCOLON

chit chat...

Poslať od Perinbaba » Štv Jún 02, 2005 12:41 am

Lukipuk, ty naozaj nemas, co robit. Za co ta v tom gov. platia??? Ako vidim, len chodis po webkach, uz by si si mohol zalozit aj tu svoju!
Ale suhlasim, anglie je velmi dobra, ale aj tu sa to vylepsilo. Ale teba asi nezaujimaju seriozne veci...
Pozdravujem surferov.

lukipuk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
BydliskoCOLON Edinburgh
CONTACTCOLON

Poslať od lukipuk » Štv Jún 02, 2005 8:55 am

ake seriozne veci? co to tu taras? seriozny som niekedy az by ta z teho hlava bolala ;-)
uz sa neviem dockat tiech sirioznych veci!!!
pozdravujem vsetky pohadkove bytosti (hlavne tych, co nemaju co robit a len otravuju inych po internete!)

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
RegistrovanýCOLON Sob Aug 07, 2004 6:33 pm
BydliskoCOLON Tottenham, London
CONTACTCOLON

Re: www.anglie.co.uk

Poslať od Marcella » Sob Jún 04, 2005 1:33 pm

Houston, we've got a problem!!!
Ja mam tiez problemy sa prihlasit na chat. Ukazuje mi to tie loading settings... a potom sa mi objavi krasna modra plocha a ... nic. :(

Mam ja nieco s pripojenim, alebo je chyba u vas?

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Re: www.anglie.co.uk

Poslať od jaro » Sob Jún 04, 2005 2:04 pm

Marcella píšeCOLONJa mam tiez problemy sa prihlasit na chat. Ukazuje mi to tie loading settings... a potom sa mi objavi krasna modra plocha a ... nic. :(
Neklikaj na linku Chat vpravo hore, ale napis do browsera chat.londyn.sk.

lukipuk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
BydliskoCOLON Edinburgh
CONTACTCOLON

chat

Poslať od lukipuk » Pon Jún 06, 2005 8:42 am

i tak to stoji za...

sorry jaro - chat na anglie.co.uk je 100x lepsi!

lukipuk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
BydliskoCOLON Edinburgh
CONTACTCOLON

chat

Poslať od lukipuk » Uto Jún 07, 2005 9:14 am

"A ešte otázka z logiky: ak sa nemôžeš prihlásiť na chat Londyn.sk, ako potom môžeš vedieť, že "stojí za ..." a že je horší ako chat na anglie.co.uk?"

ke svym bleskurychlym (a casto chybnym) zaverum mi staci opravdu jen par okamziku ;-)
v tomto pripade pouhy fakt ze jsem se nedostal na chat mi stacil k tomu, abych o nem prohlasil ze stoji za ... - kazdy chat kam se nedostanes stoji za ..., nebo ne???

and you are welcome - moje konstruktivni kritika te snad dokope k tomu aby se to zlepsilo, zatim je to mozna fixed, ale vysledek je porad nulovej...

btw - moc se do me nepoustej, kazdej snad mame pravo si projit pocatecni fazi, kdy se nam to tu nelibi a az nam zacnes naslouchat, tak se z nas stanou tvoji zaprisahli fanousci (= stejny proces jakym si prosla napr. gina - i kdyz dost pochybuju ze bych ve svych kritikach dosahl tak dokonale ironie a jedovatosti jako zenska a jeste k tomu pravnicka ;-)

keep it simple!!!

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Jún 07, 2005 1:27 pm

btw - moc se do me nepoustej, kazdej snad mame pravo si projit pocatecni fazi, kdy se nam to tu nelibi a az nam zacnes naslouchat, tak se z nas stanou tvoji zaprisahli fanousci (= stejny proces jakym si prosla napr. gina - i kdyz dost pochybuju ze bych ve svych kritikach dosahl tak dokonale ironie a jedovatosti jako zenska a jeste k tomu pravnicka ;-)
Pocuvaj Lukas, ty toho o historii tejto stranky vies akosi vela! Jedovatost? Vo mne?? Zblaznil si sa???
:-).
Prepac ale fanusikom Boma ako osoby nie som (sorry Bomo, I need to meet you first!). Som ale fanusikom tejto stranky a je mojim nazorom ze sa jej ziadne Pohyby ci Anglie nikdy nevyrovnaju, uz len z dovodu ze tam je to vsetko v strasnom neporiadku. Toto je moderovane forum a stranka ktora obsahuje neuveritelne mnozstvo 100% informacii ktore by ti trvalo 10 krat dlhsie najst inde. Ze chat nefungoval? Stava sa to aj v lepsich rodinach. Nie je dovod na natahovanie sa a na hadky. Skus chat vecer, vtedy je tam viacej ludi. Malokto tam ale sedi cely den, vacsina z nas musi aj pracovat a starat sa o domacnost.
P.S. Tesim sa na salsu po dalsiom stretku.

lukipuk
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 46
BydliskoCOLON Edinburgh
CONTACTCOLON

gina

Poslať od lukipuk » Uto Jún 07, 2005 2:42 pm

uz se mi styskalo - tak jsem si rypnul, aby jsi se nenudila ;-)
fanusikom Boma ako osoby nie som
ja tiez nie, taky jsem ho nepotkal, takze zminka o bonovi byla samozrejme minena na jeho praci (jak jsem jiz podotknul - pravnicka se nezapre...)

PS ahoj na salse
xxx

Marcella
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 80
RegistrovanýCOLON Sob Aug 07, 2004 6:33 pm
BydliskoCOLON Tottenham, London
CONTACTCOLON

Poslať od Marcella » Str Jún 08, 2005 7:21 pm

Gina píšeCOLONSom ale fanusikom tejto stranky a je mojim nazorom ze sa jej ziadne Pohyby ci Anglie nikdy nevyrovnaju, uz len z dovodu ze tam je to vsetko v strasnom neporiadku. Toto je moderovane forum a stranka ktora obsahuje neuveritelne mnozstvo 100% informacii ktore by ti trvalo 10 krat dlhsie najst inde.
S tymto sa da len suhlasit. :)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Štv Jún 09, 2005 1:19 pm

Stale vam nieco nefunguje, kupte si vsetci nove pocitace, broutbent, updajtnite browsery a pojde ;)
Ja hlava derava, zabudla som napisat dolezitu vec: Rozhodne som fanynkou Searchera!!

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: Hm

Poslať od Vláďa » Štv Jún 09, 2005 3:14 pm

Chat nepouzivam, takze me to nevadi, ale take se nemohu prihlasit - rekl bych ze je to diakritikou v loginu (zatim si ho ale menit nebudu).

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

co je s chatom?

Poslať od dagda » Pia Nov 04, 2005 8:47 pm

uz niekolko dni ani zatat...

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Sob Nov 05, 2005 8:15 pm

stale to tam nejde. robte s tym daco... uz mi to tu pripada ako mailbudka v zozname. tiez je viac indisponovana ako funguje...

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Sob Nov 05, 2005 9:11 pm

stale to tam nejde. robte s tym daco... uz mi to tu pripada ako mailbudka v zozname. tiez je viac indisponovana ako funguje...
Dagdus, poviem ti, uz som sa im vyhrazala a stale nic. Kaslu na nas. :-( Asi by sme mali prejst ku konkurencii! :-). Ak sa nudis, pracuj na svojom vesmire.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Ned Nov 06, 2005 10:54 am

ginus

tam nehodlam zriadit chat. ale mas pravdu - konkurencia ma v tomto pripade navrch. a aj sa mi osvedcila. cas ukaze, ci to bol dobry tah.
a drz mi tajomstvo, jo?

gadget
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 27
RegistrovanýCOLON Pon Máj 16, 2005 7:19 pm
BydliskoCOLON London, W5
CONTACTCOLON

Poslať od gadget » Ned Nov 06, 2005 3:40 pm

dagdus, ty si nejaka zavisla na tom chate pocuvaj sem. CV-cko uz mas napisane? zatial sa mozes venovat tomu. A ked uz budes mat CV, nezabudni ho uverejnit na fore aby sme sa k tomu mohli vsetcia konstruktivne vyjadrit.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Ned Nov 06, 2005 7:19 pm

gadzi
aale no. zavisla nie som na chate, zavisla som na ludoch, ktori tam chodia ;)
cv zverejnovat nebudem, prepac. :)

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Ned Nov 06, 2005 9:25 pm

zavisla som na ludoch, ktori tam chodia ;)
Dadga pekne si to napisala, az ma zohrialo pri srdci

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Nov 07, 2005 5:34 pm

lair

cmug ti poslem sukromne, aby ma nezlyncovali ;))))

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Nov 07, 2005 11:59 pm

este furt nist?

chudak ai. vobec mu nezavidim... urcite mu je aj trochu smutno. ako tomu androidovi vo filme artificial intelligence. 2ooo rokov upenlivo prosil sochu, aby ho zmenila na skutocneho chlapca...
fnuk...
:)

sandie
Wannabe Expert
Wannabe Expert
PríspevkyCOLON 170
RegistrovanýCOLON Pon Mar 28, 2005 4:34 pm
BydliskoCOLON Warrington

Poslať od sandie » Uto Nov 08, 2005 8:26 pm

Vyjadri sa, prosim, uz niekto zodpovedny, co sa tu deje s chatom? Okrem toho, ze mi tak "ludsky" chyba, ide predsa o technicky problem, ktory by mal niekto riesit ..... Tymto pozdravujem vsetkych "znamych" z chatu :-)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Štv Nov 10, 2005 9:51 pm

bomo

sasa ma navnadil, ze ti mam podakovat.

tak tebe osobne menovite: dakujem ti ho tam veelmo pekne, ze si spojazdnil chat. :) panboh ti to na detoch oplati. ;)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Uto Nov 22, 2005 9:46 pm

bomo

daco mate poondene s tym chatom. furt to vyhadzuje. dneska uz niekolkokrat. a ne a ne sa tam znova dostat. jednoducho mi nenacita stranku a ostane bielo. ine stranky mi nacitat idu v pohode, takze spojenie nemam zle. dokonca aj toto forum mi nacita bleskurychle. ale chat uz ani za toho svateho.

naozaj to nemozes nejako dat do poriadku???

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Str Nov 23, 2005 12:01 am

bomo
nehovorim, ze to robi furt. ale su take vypadky. a pochybujem, ze by to bolo u mna, lebo viac ludi vyhadzuje permanentne uprostred debaty. a to vie pekne nastvat, hlavne ak sa dlho nemoze znova dostat naspat. niekedy to ide hned, niekedy vobec. zato si pre istotu restartnem ostatne a tie funguju...

Hosť

opat problem s chatom :-(

Poslať od Hosť » Str Nov 30, 2005 9:29 pm

Neviem, ci ten problem mam iba ja, ale uz druhy den sa nemozem dostat na chat :-( Poradte niekto nieco .....

BUTTON_POST_REPLY