Problem...

Máte problémy s prihlásením alebo registráciou? (do tohto fóra môžete prispievať aj bez registrácie či prihlásenia)

ModerátoriCOLON jaro, Redakcia, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bez registracie

Problem...

Poslať od bez registracie » Ned Jan 02, 2005 3:16 pm

Pre BOMA. Zaregistroval som sa do diskusneho fora na Vasej stranke, moj nick je aj v zozname uzivatelov a stale sa neviem prihlasit. vzdy mi vyhadzuje Bolo zadané neplatné užívateľské meno alebo heslo a urcite som ho zadal spravne. Uz pri registracii mi vyhadzovalo ze uzivatels takou email adresou uz je zaregistrovany a ked dam poslat heslo na moju adresu tak mi vyhadzuje, ze nespravna email adresa. Prosim o pomoc.
jullius@pobox.sk

Hosť

Problem

Poslať od Hosť » Str Mar 02, 2005 7:34 pm

Zaregistroval som sa do diskusneho fora na Vasej stranke, moj nick je aj v zozname uzivatelov a stale sa neviem prihlasit. vzdy mi vyhadzuje Bolo zadané neplatné užívateľské meno alebo heslo a urcite som ho zadal spravne. Uz pri registracii mi vyhadzovalo ze uzivatelke meno s takou email adresou uz je zaregistrovany. Prosim o pomoc.

JA mam uplne ten isty problem. Mail s pravidlami mi neprisiel a snazila som sa zaregistovat na viac mailovych adries (pretoze pocitac pisal, ze moja je uz zaregistrovana) a vysledok ziadny. Moj mail je elle1@atlas.sk alebo aj elle.elle@post.sk Diky

elle
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Sob Feb 26, 2005 1:58 pm

Elle

Poslať od elle » Pia Mar 04, 2005 6:02 pm

Dakujem uz vsetko funguje tak ako ma. Elle
elle

timi
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 2
RegistrovanýCOLON Sob Máj 08, 2010 6:41 pm

Re: Problem

Poslať od timi » Ned Máj 09, 2010 11:35 am

bomo píšeCOLON
Anonymous píšeCOLONJA mam uplne ten isty problem. Mail s pravidlami mi neprisiel a snazila som sa zaregistovat na viac mailovych adries (pretoze pocitac pisal, ze moja je uz zaregistrovana) a vysledok ziadny. Moj mail je elle1@atlas.sk alebo aj elle.elle@post.sk Diky
Skús teraz. Obidva loginy by mali fungovať.
Kde mozem dat inzerat ze predavam kocik?Prosim pomozte!

BUTTON_POST_REPLY