Parochnove forum

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY

Keby sme s Ginou zalozili agenturu, prispeli by ste na nase mercedesy?

Ano, samozrejme, pre Vas vsetko
1
17%
Nie, ja by som vam jeden mercerdes kupil/a sam/a
1
17%
Ano, ale iba ak budete mat parochne s fialovym prelivom...
1
17%
Mam uz svoju agenturu, prispejete reciprocne na moj mercedes?
0
Nehlasovalo
Samozrejme, ale nemozem, peniaze som si nechal/a akurat v druhom saku/kabelke...
2
33%
Ano, ano, rychlo mi dajte cislo uctu!!!
1
17%

Celkom hlasovCOLON 6

Hunter
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 82
RegistrovanýCOLON Ned Apr 11, 2004 9:57 am
BydliskoCOLON Praha
CONTACTCOLON

Parochnove forum

Poslať od Hunter » Str Jún 02, 2004 7:55 am

Zakladam znovu nase parochnove forum.

Nase vyssou mocou nahle vymazane skvostne prispevky uz nedokazem reprodukovat, ale dufam, ze tuto nenahraditelnu stratu dobehneme...

;-----)

Inak, zalozit agenturu nie je zly napad, ale asi neskoro, tych agentur je milion, a uz by mi to pripadalo ako otvorit si v Bratislave v roku 1995 stanok s hotdogmi, alebo Gofri palacinkami...

Ale ak by to bola agentura, ktora by bola prisne korektna k zakaznikom a nesnazila sa im predat za tazke prachy informacie z internetu a z priruciek co dostanu zadarmo z turistickych officov, tak by to nebolo marne... bola by asi jedna z mala, ale to by zase nevyzila... minimalne tie parochne by museli byt neznackove, nie prave anglicke pravnicke... A mercedes 600SL by sme mali kazdy az po roku, nie po mesiaci ako planuju vsetci spravni CZ-SK podnikatelia...

Ale ked nad tym tak premyslam - urcite by prezila keby za nejaku dobru cenu dokazala poskytovat proof of address na par dni - aspon podla mnozstva prispevkov a pozreti :-)

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Jún 02, 2004 5:44 pm

Zdravim Hunter!!

Tesi ma ze aj napriek sklamaniu nestracas zmysel pre humor. Co ine aj tak mozes, ze?? Zufalosti je na svete uz aj tak dost. :-(

Len pre record, nehlasovala som, chcem sa zachovat politicky korektne - kedze tu ide aj o moj novy mercedes!! Tymto ale chcem vyzvat vsetkych citatelov aby pekne zahlasovali a posielali peniazky, lebo moja Fiesta uz, mne ako spolu-zakladatelke tohto noveho a prevratneho super business venture o ktorom este budete pocut, nezodpoveda mojmu socialnemu postaveniu! :-).

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Jún 02, 2004 6:06 pm

Bomo,
Btw, z coho by si chcel mat vlastne zisk, ak by si neokradal ludi? :)
O to sa neboj! Urcite nas nejaky vhodny sposob skoro napadne. Ved sme predsa nejaky presibanci, ci nie?! A ked uz budeme mat tie mercedesy, myslis ze nas bude dalsie podnikanie trapit???

Vela SK podnikatelov nema ziadne, resp. minimalne zisky (oficialne) a aj tak sa vsetci vyvazaju na autakoch o akych sa nam ani nesniva. Okradaju ludi a aj tak nesedia v base. Where is the justice??!!
Ja podnikam, ty podnikas, on, ona, ono podnika.... :-)
POZOR: Toto je iba vseobecny statement a vyhradzujem si pravo na tento nazor. Zaroven ziadam aby moj prispevok nebol vymazany. Ak si niekto mysli ze ma o nepravde hore-uvedeneho dokaze presvedcit pred sudcom, uvitam to!

Hunter
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 82
BydliskoCOLON Praha
CONTACTCOLON

Re: Parochnove forum

Poslať od Hunter » Štv Jún 03, 2004 6:59 am

bomo píšeCOLONHunter, sorry za tie parochne :)

Btw, z coho by si chcel mat vlastne zisk, ak by si neokradal ludi? :)
Ha, parochne som rozobral vedla, nevadi, nas tak lahko neumlcis...:-)

k zisku - Podla mna sa da zisk robit aj zasluzenejsie ako systemom daj si zaplatit za kazdy svoj klik na nete, zrejme mas podobny nazor, vsak ani ty nemas platenu stranku... Mna vytacaju vsetky tie knihy, kde sa nedozvies nic viac ako klasicky reklamny blabol ministerstva kultury alebo turistickeho centra krajiny a zaplatis za nu 500 korun. Aj kvoli tomu som napisal sprievodcu po Krete, a o par tyzdnov snad napisem sprievodcu po Turecku ked na to budem mat cas, a uvidim, zatial to vyzera, ze mi na stranke o par mesiacov pribudne aj imigracny irsky dennik...

Keby som si urobil agenturu, tak ju urcite skombinujem s pracovnou - ale nie len na podradne prace, a takisto s moznostou ubytovania, alebo aspon britskej adresy po dobu vybavovania bank accountu, a takisto vsetkych veci, co trapia ludi, co do krajiny pridu, informacii je dost aj na tejto stranke - ale to by chcelo viac penazi investovat ako na zakladnu plc... a o tom to je, urcite ma imigrant lepsi pocit ak je za nim silnejsia spolocnost ako jeden clovek s par librami, ktory sa chce nabalit na krajanoch. Urcite urobi lepsi dojem, ak clovek vidi, ze zakladatel firmy bol v krajine uspesny a vrazil peniaze do firmy, ktora chce pomahat aj druhym aby v krajine uspesni boli tiez. A takisto je dolezite, ked ma z jednania agentury klient pocit, ze o prachy ide az v druhom rade, ze si sice das zaplatit, ale nie za kazde prelozenie slamky krizom - co pri pozerani stranok a cennikov vacsiny agentur nemam. A toto je prave pristup, ktory v klientovi vyvolava pocit ze je okradany, a nie ze kupuje sluzbu, za ktoru sa mu zaplatit oplati...

no, to som sa rozpisal....:-)

Lucyfer
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 35
RegistrovanýCOLON Str Máj 12, 2004 5:25 am

Poslať od Lucyfer » Štv Júl 15, 2004 9:06 am

Hunter napísal:
Keby som si urobil agentúru, tak ju urcite skombinujem s pracovnou - ale nie len na podradne prace, atd...
Veru, Hunter, hovorím ti, že takúto agentúru treba ako soľ. A keby fungovala tak, ako píšeš, určite by som jej služby využil a neľutoval ani vynaložený finančný príspevok.
Kašli teda na svoj doterajší job a pusti sa do práce práve s takýmto niečím :))

Hunter
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 82
BydliskoCOLON Praha
CONTACTCOLON

Poslať od Hunter » Štv Júl 15, 2004 10:04 am

hehe, aj by som zacal, ale to treba mat poraaadne looove, a to zatial nemam, ale podal som si loto, tak buduci tyzden mozno zalozim, kto vie? :-)
Peter.

BUTTON_POST_REPLY