Gina a jej blog na www.sme.sk

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Re: Miriam a jej blog na www.sme.sk

Poslať od monika » Str Apr 27, 2005 2:15 pm

Gina píšeCOLONPrave mi prisiel e-mail od Miriam:

"Ak sa nahodou budes niekedy nudit, tak mrkni na
www.novanska.blog.sme.sk
Zacinam pisat o svojich zazitkoch z UK"

Odporucam vsetkym!! Podporte ju a podiskutujte!
Každý kto má rád štýl písania Giny sa určite poteší čítaním http://semanova.blog.sme.sk/.
Aj tento blog treba odporučiť všetkým!!

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Str Apr 27, 2005 3:18 pm

Každý kto má rád štýl písania Giny sa určite poteší čítaním http://semanova.blog.sme.sk/.
Aj tento blog treba odporučiť všetkým!!
Stavila by som sa ze to budes ty kto to prvy najde! :-)). Tak to mate... ak milujete moj styl, plny gramatickych chyb, prijemne sa zabavte!

P.S. Miriam budem stale obdivovat lebo moje taraniny nebudu mat nikdy uroven jej.

Jazzadelic
Member
Member
PríspevkyCOLON 64
RegistrovanýCOLON Štv Apr 14, 2005 3:48 pm
BydliskoCOLON Bratislava

Poslať od Jazzadelic » Str Apr 27, 2005 10:58 pm

perfektny clanok o tom smradlavom kolegovi :-)))

mal som podobneho kolegu, ale on smrdel takym tym original chlapskym "podpazusnym" smradom.
Vazne sme uz rozmyslali, ze ci mu kupime na najblizsi sviatok cely pack deodorantov. Nastastie odisiel z mojej blizkosti, takze ma to ush potom netrapilo

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
BydliskoCOLON England

Re: Gina a jej blog na www.sme.sk

Poslať od monika » Uto Jún 14, 2005 7:35 am

bomo píšeCOLONGina dnes pridala príspevok ...Moja-cesta-za-vysokoskolskym-diplomom-....
Pripájam sa ku gratulantom a keďže nepochybujem o tvojej úspešnej právnickej kariére (veď kto by už mohol byť lepší, výrečnejší ... :)), dúfam, že na toto fórum si občas čas najdeš.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Jún 14, 2005 1:12 pm

Gina, bookuje sa potom pre celú rodinu nejaká reštaurácia ako to býva zvykom na Slovensku? A čo klasické darčeky ako hodinky a pod.?
Ano, chodi sa na veceru. Co je cudne, je to, ze od promujuceho cloveka neocakavaju aby zaplatil ucet. Nas tam bolo dokopy 12 a vsetci moji anglicky priatelia (slovaci nenamietali :-) ) boli velmi proti tomu aby vsetko padlo len na mna. Nakoniec sa dali presvedcit.
Z darcekov spomeniem prave ten od anglicanov - zlata retiazka s diamantikmi vsadenymi v privesku. Takze mam pocit ze nieco "trvacne" sa dava, ale urcite to nie su specificky hodinky.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Uto Jún 14, 2005 1:13 pm

Pripájam sa ku gratulantom a keďže nepochybujem o tvojej úspešnej právnickej kariére (veď kto by už mohol byť lepší, výrečnejší ... :)), dúfam, že na toto fórum si občas čas najdeš.
Aj ked o tej pravnickej kariere neviem, ale na forum si stale cas najdem. :-).
Dakujem za gratulaciu.

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Uto Jún 14, 2005 4:19 pm

Gina, tak teraz neviem Tvoji obdivovatelia i citaju Tvoje prispevky? Niektory asi len tak medzi riadkami inac by asi zacali trosku pochybovat o Tvojej "pravnickej kariere". No clovek nikdy nevie.

:-D
Ja som Ti uz blahozelala ale aj tak verim ze Ty sa dievca vo svete nestratis!!!!

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Poslať od bestfriend » Uto Jún 14, 2005 6:20 pm

Blahopřeji Gino. Obdivuji Tvou cílevědomost a vytrvalost.

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Str Jún 15, 2005 12:08 pm

Dadka píšeCOLON
Gina, tak teraz neviem Tvoji obdivovatelia i citaju Tvoje prispevky? Niektory asi len tak medzi riadkami inac by asi zacali trosku pochybovat o Tvojej "pravnickej kariere". No clovek nikdy nevie.
Kajúcne sa priznávam, že som nečítala všetky príspevky na fóre.
Kade chodím, tade sa hanbím, za moju absurdnú logiku, že možno niektorí absolventi sa rozhodnú pracovať v odbore, no nepomáha to.
Slnko, keď ma vidí, skryje sa radšej za oblaky, vietor fúka opačným smerom a dokonca dnes, keď som na chodníku stretla dážďovku, tak sa otočila na päte a zdrhala preč. Čo už robiť mám, keď ani ten červ nechce mať so mnou nič spoločné?
No tak som sa rozhodla. Idem peši na Filipíny a nechám ukrižovať v nádeji, že zmyjem moje hriechy. A nielen to. Vytlačím si stránku s Gininým príspevkom o tom, že v novej práci nikdy nebude pracovať na právnom oddelení, zapálim si ho a budem si sypať popol na moju biednu hlavu. :)
A preto ťa prosím, Dadka, dobrá duša tohto fóra, pošli mi link na tento Ginin príspevok. Ďakujem

Dadka
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 143
RegistrovanýCOLON Str Okt 06, 2004 5:15 pm

Poslať od Dadka » Str Jún 15, 2005 1:27 pm

Kade chodím, tade sa hanbím, za moju absurdnú logiku, že možno niektorí absolventi sa rozhodnú pracovať v odbore, no nepomáha to.
V com tak asi bude problem???
Slnko, keď ma vidí, skryje sa radšej za oblaky, vietor fúka opačným smerom a dokonca dnes, keď som na chodníku stretla dážďovku, tak sa otočila na päte a zdrhala preč. Čo už robiť mám, keď ani ten červ nechce mať so mnou nič spoločné?
No tak som sa rozhodla. Idem peši na Filipíny a nechám ukrižovať v nádeji, že zmyjem moje hriechy. A nielen to. Vytlačím si stránku s Gininým príspevkom o tom, že v novej práci nikdy nebude pracovať na právnom oddelení, zapálim si ho a budem si sypať popol na moju biednu hlavu. :)
Tak to si na tom kocka uz naozaj zle.... Citim s Tebou :-))))

Dadka, dobrá duša tohto fóra
A toto si odkial nabrala? Zeby si citala i niektore moje prispevky. Hm no o tom pochybujem, sice ja som dobra dusa (vo svojej podstate je kazdy clovek niecim dobry a jedinecny) len sa to akosi nevztahuje na toto forum a ty v tom akosi stale nachadzas nejake problemy a haciky. Sorry takze zasa Ta musim sklamat.

No nic si z toho nerob a nauc sa nebrat veci prilis osobne.

btw Ako sa meria podla Teba ci je niekto dobry alebo zly v tomto fore.
Rada sa necham poucit najme od Teba!

;-)))))))

Hunter
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 82
RegistrovanýCOLON Ned Apr 11, 2004 9:57 am
BydliskoCOLON Praha
CONTACTCOLON

Poslať od Hunter » Štv Jún 16, 2005 5:30 am

Treba vydrzat a pisat dalej, na SME su znami flamethroweri, ktori vzdy skazia diskusiu osobnymi invektivami bez priciny - len preto ze mas iny nazor oznacia ta v lepsom pripade zvieracimi menami - kvoli tomu sa nezucastnujem diskusii k clankom na SME...
Peter.

johny
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 4
RegistrovanýCOLON Ned Apr 03, 2005 5:05 pm
BydliskoCOLON Manchester

Poslať od johny » Pia Jún 24, 2005 8:24 pm

Take se pripojuji ke gratulantum. Jsem tu teprve rok a dari se mi pracovat v mem oboru, ktery jsem vystudoval. Stale bojuji s anglictinou a nekdy je to tezky se po praci vecer prinutit ke studiu a jeste vnimat, co je napsano v ucebnicich (asi nejsem studijni typ). O to vic obdivuji kazdeho, kdo to zvladl na takove urovni jako Ty, Gino. Urcite to nebylo jednoduche. Moc Ti to preju. Good Luck.

BUTTON_POST_REPLY