da sa vypis z sk registra trestov vybavit aj z uk?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

da sa vypis z sk registra trestov vybavit aj z uk?

Poslať od dagda » Uto Okt 14, 2008 3:18 pm

urychlene, lebo na buduci tyzden letim domov aj tak, ale dakedy 6.11. to uz musi byt v sia v liverpoole.
existuje nejaky online sposob ako si vybavit vypis z registra trestov takto na dialku?
predpokladam, ze nie, ale nadej umiera posledna. he

hawaiicanka1
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pon Okt 06, 2008 3:29 pm
BydliskoCOLON Coventry, UK

Poslať od hawaiicanka1 » Štv Okt 16, 2008 8:08 am

Register sa na Slovensku da vybavit na pockanie.

http://www.genpro.gov.sk/index/index.php

Len si to tam musis najst, na ktorych "pobockach". Pamatam sa ze Trencin, Blava, BB asi aj Kosice, ale dnes mali nieco so strankou, tak som info nenasla.

Z UK sa to rychlo vybavit neda, lebo potrebujes ukazat original obciansky a dat kolok. Cez SR ambasadu by to trvalo velmi dlho.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Okt 16, 2008 1:58 pm

Slovak Embassy:
http://dev.dracon.biz/embassy/tresty.php

Pracuju rychlostou svetla, vypis pride za 3 mesiace. To je v porovnani s vystavenim rodneho listu (4 mesiace) celkom slusne.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Štv Okt 16, 2008 8:41 pm

viem, uz som si to nasla.
pre bezpecnostne zlozky to urobia na pockanie. uz si nepamatam, ci aj hocikomu inemu.
nasi mi to vybavili doma, mozno uz zajtra bude papier doma, len to este musim dat prelozit...

mala som obavy z toho, ze tam fakt budem musiet ist osobne, a potom este cakat dva alebo tri tyzdne, lebo to by som sa do tej 28 dnovej lehoty uz nezmestila.

a ako som otvorila a precitala ten list, v ktorom ma o ten vypis ziadali, bol tam aj kontakt na ambasadu. tej som volala ako prvej. doslova mi ta slecna, co sa ledva vedela vyjadrovat povedala: my na to mame cas 4 mesiace.

a ze to ide diplomatickou postou a cojaviem co...
skratka su useless, aj predtym, ked som ine potrebovala.
mailom odpoved napisu, telefony dvihaju, ale to je asi tak vsetko.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: da sa vypis z sk registra trestov vybavit aj z uk?

Poslať od kazisvet » Pia Okt 17, 2008 10:34 am

dagda píšeCOLONurychlene, lebo na buduci tyzden letim domov aj tak, ale dakedy 6.11. to uz musi byt v sia v liverpoole.
existuje nejaky online sposob ako si vybavit vypis z registra trestov takto na dialku?
vypis z registra trestov sa da vybavit aj v zastupeni, ale je potrebne uradne potvrdene splnomocnenie pre danu osobu.
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Re: da sa vypis z sk registra trestov vybavit aj z uk?

Poslať od dagda » Pia Okt 17, 2008 11:47 am

kazisvet píšeCOLON
dagda píšeCOLONurychlene, lebo na buduci tyzden letim domov aj tak, ale dakedy 6.11. to uz musi byt v sia v liverpoole.
vypis z registra trestov sa da vybavit aj v zastupeni, ale je potrebne uradne potvrdene splnomocnenie pre danu osobu.
vyborne. dalsia malickost.
ako sa uradne potvrdenie splnomocnenie na danu osobu da vybavit takto na dialku? ja som v uk, dana osoba na sk.

hawaiicanka1
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 48
RegistrovanýCOLON Pon Okt 06, 2008 3:29 pm
BydliskoCOLON Coventry, UK

Poslať od hawaiicanka1 » Pia Okt 17, 2008 6:54 pm

Neviem, co stresujes dagda!!! Na Slovensku sa da urobit vypis na pockanie.
Check this out!
http://www.genpro.gov.sk/index/go.php?id=697&lang=sk

Zda sa, ze stale tomu nechces uverit.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pia Okt 17, 2008 7:50 pm

hawaiicanka1 píšeCOLONNeviem, co stresujes dagda!!! Na Slovensku sa da urobit vypis na pockanie.
Check this out!
http://www.genpro.gov.sk/index/go.php?id=697&lang=sk

Zda sa, ze stale tomu nechces uverit.
nestresuj hawaiicanka!!!
napisala som, ze uz som si to nasla a ze toto uz viem peknych par dni.
it`s sorted out, babe. :)

este by ma zaujimalo, pre pripad podobnej situacie, ako mi tu uz niekto navrhoval a tiez som to potrebovala v inej veci: ako sa na dialku da vyhotovit uradne potvrdene splnomocnenie?

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Poslať od kazisvet » Pon Okt 20, 2008 2:22 pm

[quote="dagda este by ma zaujimalo, pre pripad podobnej situacie, ako mi tu uz niekto navrhoval a tiez som to potrebovala v inej veci: ako sa na dialku da vyhotovit uradne potvrdene splnomocnenie?[/quote]
dagda, sice som v UK nikdy nebol u notara, ale hadam tam take nieco existuje. Vystavis splnomocnenie a das podpis overit (aj ked chcem vidiet toho englana, jak bude overovat podpis pod slovenskym textom), mozno sa ten podpis da overit aj na nasej ambasade. A potom uz len supky poslat splnomocnenie dotycnemu na slovensku a je to :)
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Pon Okt 20, 2008 4:32 pm

kazisvet píšeCOLONdagda, sice som v UK nikdy nebol u notara, ale hadam tam take nieco existuje. Vystavis splnomocnenie a das podpis overit
Anglicky notar ti slovensky dokument neoveri tak, aby ho potom slovensky urad uznal. Overovanie dokumentov robi SK ambasada v Londyne na pockanie.

dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287

Poslať od dagda » Pon Okt 20, 2008 7:56 pm

ok, vdaka chlapci, budem si pamatala :)

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Uto Okt 21, 2008 5:59 pm

jaro píšeCOLON Anglicky notar ti slovensky dokument neoveri tak, aby ho potom slovensky urad uznal. Overovanie dokumentov robi SK ambasada v Londyne na pockanie.
To se mi nejak nechce verit, leda ze by ve slovenstine souslovi "na pockani" znamenalo tak 2 mesice, a nebo jsou urednici na slovenske ambasade z nejakeho jineho sveta (na ceske si musis zajistit na to pohovor a to te bude stat minimalne nekolik tydnu, spise vsak ty 2 mesice)

Obrázok užívateľa
carfaxcat
Power Pro Advisor
Power Pro Advisor
PríspevkyCOLON 1284
RegistrovanýCOLON Uto Sep 05, 2006 1:04 pm
BydliskoCOLON Hamm Tun/Bedeford

Poslať od carfaxcat » Uto Okt 21, 2008 9:04 pm

Krtek, uz v lete zrusili objednavanie na velvyslanectve, v maji, ked som si vybavovala posledny SK pas som este tu objednavku musela mat, neskor uz nie. Dva mesiace a viac potom trva vybavenie akehokolvek dokumentu okrem overenia prekladu ambasadou - to je naozaj na pockanie.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Str Okt 22, 2008 9:26 am

carfaxcat píšeCOLONKrtek, uz v lete zrusili objednavanie na velvyslanectve, v maji, ked som si vybavovala posledny SK pas som este tu objednavku musela mat, neskor uz nie. Dva mesiace a viac potom trva vybavenie akehokolvek dokumentu okrem overenia prekladu ambasadou - to je naozaj na pockanie.
No tak to jste nas predehnali uz i sluzbama na ambasade :-) , u nas na ambasade je to horor, na vsechno se ceka a jeste jsou strasne neochotny. Takze kdyz clovek neco potrebuje tak je lepsi to udelat nejak jinak. Nejak si ti urednici neuvedomuji ze jsou tam taky pro cesky obcany a pripada jim ze je tam lidi chodi jen otravovat.
Je videt ze u vas to muze fungovat, tudiz jejich vymluvy ze to rychleji nejde jsou dost mimo.

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Str Okt 22, 2008 11:14 am

krtek píšeCOLON
jaro píšeCOLON Anglicky notar ti slovensky dokument neoveri tak, aby ho potom slovensky urad uznal. Overovanie dokumentov robi SK ambasada v Londyne na pockanie.
To se mi nejak nechce verit, leda ze by ve slovenstine souslovi "na pockani" znamenalo tak 2 mesice, a nebo jsou urednici na slovenske ambasade z nejakeho jineho sveta (na ceske si musis zajistit na to pohovor a to te bude stat minimalne nekolik tydnu, spise vsak ty 2 mesice)
V marci som overoval 12 dokumentov (zalozenie s.r.o.) - vsetko na pockanie, aj ked s velmi neprijemnou ufrflanou pani za okienkom, ktora odflakla svoju pracu a dala mi zrozumitelne najavo, ze ju otravujem tym, ze vyzadujem od nej aby robila to za co je platena.

BUTTON_POST_REPLY