Než si domů pustíte Kláru Nedorostkovou, tel. +420777870231

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109
RegistrovanýCOLON Ned Aug 08, 2004 6:35 pm
BydliskoCOLON London, Chingford Mount

Než si domů pustíte Kláru Nedorostkovou, tel. +420777870231

Poslať od bestfriend » Pia Jún 10, 2005 6:06 pm

Včera se k nám na dům přistěhovala s tím, že se jí jedná o dlouhodobý pobyt. Celý den se různými výmluvami vyhýbala zaplacení sjednaného nájemného a nakonec řekla že u sebe nemá peníze, ale že její sestra Jana z Oxfordu, tel. 07766181555, má peněz hodně a že ona za ni dnes ráno nájem zaplatí.
Místo toho se ale dnes dopoledne vypařila z domu a spolu s ní zmizel i notebook. Zatím nevíme, co se všechno se ztratilo dalšího.

Jestli o ní někdo víte, mohli byste nám dát vědět? Telefon 07835 526065, předem díky.

Gina
Moderator Ginuska
Moderator Ginuska
PríspevkyCOLON 942
RegistrovanýCOLON Uto Apr 20, 2004 5:51 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

Poslať od Gina » Pia Jún 10, 2005 6:12 pm

Neprijemne! Predpokladam ze ste uz na policii boli. Nie ze vam to nejako extra pomoze (nebudme naivny), ale stoji to za to ist to nahlasit.

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109

Poslať od bestfriend » Pia Jún 10, 2005 6:25 pm

No, tenhle týden jsme měli Gino těch lahůdek víc. Dva z nás zaplatili podvodníkovi za falešné zprostředkování práce (osobní údaje máme) a teď zase tohle. O podvodníkovi víme, že už si ho nějací postižení osobně podali, ale to by se stejně jako tahle vykutálená fešanda mělo řešit zákonnou cestou. To teď ale bude záležet také na ostatních poškozených v domě, osobně bych na tu policii šel.

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109

Poslať od bestfriend » Pia Jún 10, 2005 8:46 pm

To už udělal někdo jiný na jiných stránkách a tak snad může někomu ušetřit nějakou škodu spíš jen ta informace o té naší fešandě.

Vláďa
Knows Something
Knows Something
PríspevkyCOLON 139
RegistrovanýCOLON Uto Mar 01, 2005 1:27 am
BydliskoCOLON E14, London
CONTACTCOLON

Re: Než si domů pustíte Kláru Nedorostkovou, tel. +420777870

Poslať od Vláďa » Pia Jún 10, 2005 10:12 pm

Dost neprijmne, notebook je asi ta nejdulezitejsi vec, co mam. Asi bych si mel zase zazalohovat data... Me dnes malem srazilo auto, spechal jsem do prace a vbehl jsem do krizovatky s 3 jizdnimi pruhy primo pred auta ktera se rozjizdela, pak jsem si rikal, ze jsem totalni idiot.

bestfriend
Talkie Talkie
Talkie Talkie
PríspevkyCOLON 109

Poslať od bestfriend » Pia Jún 10, 2005 11:31 pm

Ano, tam je to napsané tak jak to ve skutečnosti chodí. A zajímavé je projít si také inzerci za poslední týden na www.pohyby.co.uk , tam jsme varování našli bohužel pozdě.

motor
Member
Member
PríspevkyCOLON 76
RegistrovanýCOLON Str Máj 19, 2004 5:28 pm
BydliskoCOLON Beal Feirste and Caerdydd soon

Re: Než si domů pustíte Kláru Nedorostkovou, tel. +420777870

Poslať od motor » Sob Jún 11, 2005 4:11 pm

-----------
Jestli o ní někdo víte, mohli byste nám dát vědět? Telefon 07835 526065, předem díky.
-----------

pocuj, kamos. radsej napis kedy kupujes novy notak :-) stavim sa...

ale vazne. riadne by to nasralo.
ale je to aj vasa chyba.
hned si vypytam relevantne ID. najlepsie pas a este nejaky iny. vodicak, obcianku a tak.

a na to cislo by som bol brnkol ci je to naozaj kamoska. aj ked to vobec nic neznamena, volat na nejaky prepaid co sa zahodi raz dva.

NA ZAVER JEDEN CITAT OD RADIMA Z CHICAGA V ATLANTE:
"NEJVETSI SVINE CO JSEM POTKAL V AMERICE JSOU CESI"

byvanie a share vela ludi je riziko.
kamos kamosa bol dvakrat odrbany o depozit.
druhy krat ked sa kamos stahoval a posunul mu byt co mala company na starosti. lenze jej agent urobil zdrha a company vyhodila vsetkych brazilcov atd vratane neho.

ak niekomu davate depozit, berte si dostatocne identifikacne udaje. radsej byvat pod landlord company ako u nejakej sukromnej osoby.
A HLAVNE, PODPISAT JASNE ZMLUVU O NAJME, NOTICE, DEPOZITE. to nie je problem ani pre sukromnu osobu.

sorry ak otravujem, ale neda mi nespomenut to.
pretoze to je tento pripad. ze sa da clovek zneuzit.
sam som bol v drobnostiach zneuzity kvoli mojej dobrote. ale na velke veci treba dat pozor !!!

Martin

nevinná
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Uto Mar 05, 2013 11:29 pm

Re: Pozor na nepravdivé příspěvky

Poslať od nevinná » Uto Mar 05, 2013 11:42 pm

Milý bestfriend, proč takhle lžeš? Po letech přicházím na to, že se o mě šířila na netu tato lež. Milí přátelé, kteří jste odpověděli na tento příspěvek, pravda je taková, že s panem bestfriend jsem byla na něčem domluvená, ale on mě podvedl a po příjezdu domluvenou částku za bydlení zvedl a ještě chtěl vysokou kauci, o které nikdy předtím nemluvil. Proto jsem od něj odešla. Rozhodně jsem nic neukradla a tu jednu noc, kterou jsem u něho strávila, jsem plně zaplatila. Není však důležité dojít spravedlnosti zde na zemi, plně věřím, že ta bude naplněna po naší smrti. Pokud se Ti milý bestfriend ztratil notebook, tak Ti ho vzal někdo jiný a je mi to upřímně líto. Přeji vám všem, abyste potkávali jen dobré lidi a aby vás nikdy nikdo nepodvedl. Klára

BUTTON_POST_REPLY