Podnikavi Slovaci

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Podnikavi Slovaci

Poslať od lair » Pon Sep 14, 2009 9:14 pm

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Podnikavi Slovaci

Poslať od grief » Uto Sep 15, 2009 12:48 am

Asi im uz bankomaty na slovenku viac nechceli dat ;] Tie francuzke su predsa asi len plnsie ;]

O slovenskom podvode napriklad tu: http://noviny.joj.sk/krimi/11-09-2009/c ... ensku.html

pokcracovanie tu: http://noviny.joj.sk/krimi/12-09-2009/c ... traty.html

kedze ide o JOJ moc ma neprekvapuje ze podla nich ide o bankomatove karty anglickej banky Berkeley ;]

ubeno
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 377
RegistrovanýCOLON Sob Nov 12, 2005 10:22 pm
BydliskoCOLON naspat v Bratislave

Poslať od ubeno » Uto Sep 15, 2009 10:12 pm

Nechcel by som byt v kozi toho tipka v Barclays, ktory za toto zodpoveda. Ktovie ako dlho bola tato chyba v ich systeme. Myslim si ze sa na to prevalilo nahodne. Zhodou okolnosti to zrejme boli nasi spoluobcania a preto sa to sirilo vo viac menej izolovnanej SK komunite. Mozno keby na to prisiel anglican, tak cela vec by mala uplne iny priebeh.

Asi pred mesiacom sa stal pripad niekde v Londyne (Hounslow tusim) kde Tesco bankomat vydaval bankovy dvojmo. Teda zakaznik dostal dvojnasobnu sumu ako zadal a aka mu bola strhnuta. Tu je o tom pekny clanok aj s obrazkom radu ludi, ktory sa vytvoril pred tym bankomatom a kazdy veselo tahal do vysky limitu :-) Samozrejme sa nejedna o take velke sumy ako v tomto pripade.

V suvislosti s dobrym menom slovakov ma sokovala nedavna reportaz palby na markize, ktora na nas vykresluje v ovela horsom svetle.

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Str Sep 16, 2009 9:07 am

No oni to ani tak nebyli slovaci, jako spise nasi multikulturni spoluobcane :-)
Jak nekdo v diskuzi poznamenal, "tohle byli asi stejni slovaci jako ti cesi co zadaji v kanade o azyl" :-)

BUTTON_POST_REPLY