15k pre rodinu?

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
dagda
Rypálek
Rypálek
PríspevkyCOLON 287
RegistrovanýCOLON Pon Sep 12, 2005 8:32 pm

15k pre rodinu?

Poslať od dagda » Pon Feb 01, 2010 8:46 pm

tot mi dragam zavolal jednu mozno klebetu a ze sa to mam opytat vas, ci je to pravda.

ze vlada ci kto navrhol slovenskym rodinam v anglicku, ze ak sa vystahuju a nikdy nevratia, ze dostanu kazda jednorazovo 15k.
pride mi to blbost, lebo slovakov tu nie je zas az tak vela a nerobime tu ani nejaku skodu (teda ak nepocitam nasich opalenejsich spoluobcanov).

vie o tom niekto nieco?

jahodova
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 10
RegistrovanýCOLON Pon Jan 25, 2010 11:00 am

Re: 15k pre rodinu?

Poslať od jahodova » Pon Feb 01, 2010 9:06 pm

Tak o tom neviem nic a to patrim medzi tych, ktori pravidelne sleduju spravy a citaju noviny. Toto mi pripada dost nepravdepodobne.

dude
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 41
RegistrovanýCOLON Štv Dec 03, 2009 7:50 am

Poslať od dude » Uto Feb 02, 2010 8:11 am

tak tohle mi prijde temer neproveditelne... jak by ti zabranili abys prijel zpatky??

Vim ze ceska vlada neco podobneho ted nabizi vietnamcum ale to je asi trosku jina situace...

lair
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 351
RegistrovanýCOLON Ned Feb 13, 2005 10:38 pm
BydliskoCOLON Bexhill-on-Sea

Poslať od lair » Uto Feb 02, 2010 9:18 am

Ja viem iba o Azijcanoch pripadne Africanoch, ktorym bola ponukana hotovost (okolo £ 2000) ak sa vratia odkial prisli. Nas, Slovakov vsak maju Anglicania radi a za ziadne peniaze nas nechcu poslat domov...:-)

krtek
User Eater
User Eater
PríspevkyCOLON 762
RegistrovanýCOLON Uto Aug 07, 2007 2:47 pm
BydliskoCOLON London HA2

Poslať od krtek » Uto Feb 02, 2010 10:39 am

Navic jako obcanum evropske unie nemuzou zakazat vstup do zeme a praci zde (kdyz teda nedela neco nezakoneho).
To jsou zase takove ty zarucene zpravy o kterych se vzrusene povida v komunite. Dalsi takova oblibena je ze nejaka specialni agentura dokaze od statu ziskat vsechny dane ktere tu clovek za roky odvedl.
Proste kdyz uz si lidi nepovidaji ze za horama je jeskyne plna zlata kterou hlida sedmihlavy drak, tak si aspon povidaji ze jim nekdo da penize zadarmo :-)

ProfiUK
Member
Member
PríspevkyCOLON 61
RegistrovanýCOLON Pia Dec 05, 2008 2:50 am

Poslať od ProfiUK » Uto Feb 02, 2010 12:22 pm

Hej hej aj ja som pocul ze nam pri Bratislave kupili pozemky a zacinaju stavat rodinne domy a pocet izieb na ktory budeme mat narok zalezi len od deti.

Tak isto uz prepustaju ludi v bankach a fabrikach okolo Bratislavy aby sme sa tam okamzite zamestnali a neostali bez prace.

Wolkswagen navrhol britskej vlade , ze vsetci ktorych vystahuje dostanu osobny automobil - opat zalezi od poctu osob v rodine a narok nan ma kazda osoba nad 15 rokov.

A este aby som nezabudol . Thomas Cook sa do tejto "pomoci" pre Slovakov taktiez zapojil a rozhodli sa venovat 14 dnove dovolenky rocne ( po dobu 5 rokov) pre vsetkych co odtialto odidu.

Zda sa mi to malo ale tak co uz :)))))

BUTTON_POST_REPLY