Hladam niekoho s vanom , kto pomoze pri stahovani

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
jano
Member
Member
PríspevkyCOLON 61
RegistrovanýCOLON Štv Máj 12, 2005 1:20 pm
BydliskoCOLON birmingham

Hladam niekoho s vanom , kto pomoze pri stahovani

Poslať od jano » Str Jún 16, 2010 5:09 pm

Zdravim,
hladam niekoho , kto ma vacsi van(mercedes sprinter a pod) a pomoze pri stahovani.
Potrebujem previezt sedacku a nejake skrine.
Byvam v Birminghame .
Bolo by to 26. juna, po pripade aj 27.6.
Nechcem to zadarmo, na cene by sme sa dohodli.
Dik
Jano
mail- silviaajan@yahoo.com

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Re: Hladam niekoho s vanom , kto pomoze pri stahovani

Poslať od grief » Štv Jún 17, 2010 12:29 am

Ahoj Jano,

Vodicak nemas? Najlacnejsie by ta vyslo prenajat si van, tiez byvam v B'ham a najlepsiu cenu co som zatial mal na van bolo 38 libier/den, staci trosku pogooglit, booknut si van a v den stahovania si ho vyzdvihnes, par krat otocis, vratis, ak to nemas daleko ani tankovat nemusis a cele stahovanie ta vyjde velmi lacno...

jano
Member
Member
PríspevkyCOLON 61
RegistrovanýCOLON Štv Máj 12, 2005 1:20 pm
BydliskoCOLON birmingham

Poslať od jano » Štv Jún 17, 2010 7:34 am

grief píšeCOLONAhoj Jano,

Vodicak nemas? Najlacnejsie by ta vyslo prenajat si van, tiez byvam v B'ham a najlepsiu cenu co som zatial mal na van bolo 38 libier/den, staci trosku pogooglit, booknut si van a v den stahovania si ho vyzdvihnes, par krat otocis, vratis, ak to nemas daleko ani tankovat nemusis a cele stahovanie ta vyjde velmi lacno...
Ale mam:)
islo aj o pomoc pri nalozeni sedacky a vacsich skriniek:)
pozeral som aj pozicovne vanov, mne to vychadzalo okolo 90-100 libier, ale bolo to od soboty rano, do nedele pooobede.
Ktoru pozicovnu si vygooglil ty , za tycg 38libier?
Dik za zastavenie

jaro
I Charge For Asking
I Charge For Asking
PríspevkyCOLON 1551
RegistrovanýCOLON Pia Apr 23, 2004 7:09 am
BydliskoCOLON Bristol

Poslať od jaro » Štv Jún 17, 2010 9:32 am

Niekolko krat som si pozicial van cez Easyvan za smiesne nizku cenu, nejakych £32 na cely vikend. Za necelu libru navyse mali dokonca vyssi a dlhsi van. Naposledy pred mesiacom vsak tuto ponuku uz nemali, podarilo sa mi vsak najst lokalnu pozicovnu kde mali luton van za £75 na den, to je tiez dobra cena myslim si. Musis hladat a skus obvolat par pozicovni.

S pomocou pri nakladani je to tazsie. :(

grief
Member of Moderators
Member of Moderators
PríspevkyCOLON 432
RegistrovanýCOLON Sob Jún 23, 2007 7:54 pm
CONTACTCOLON

Poslať od grief » Štv Jún 17, 2010 4:07 pm

ja som bral naposledy cez http://www.vanhire3000.com kukni ake maju ceny na tie dni kedy to ty potrebujes, v reklame maju stale tu super cenu (# Vans from Only £36 Per Day Book Your Birmingham Van Hire Today
#
Van Rental Birmingham), predtym som bral od Enterprise ktorych som mal par metrov od domu a platil som cca 50 libier, lenze oni mali prave akciu vtedy... sak poskusaj co google vyhodi, napr. ako tretiu stranku naslo www.sixt.co.uk a vraj Rent a Van for £29/day?

problem je ze ked to chces na cely vikend, niektorym pozicovniam sa to v nedelu neda vratit,su zatvorene, az v pondelok a tym padom ti rataju za 3 dni ;[ treba zobrat v sobotu hned ako otvoria a vratit to na zaverecnu v ten isty den... no chapem ze ak sa stahujes daleko, asi to nepojde...

BUTTON_POST_REPLY