Stala som sa obeťou podvodníkov v Anglicku

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
crazy
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Ned Júl 24, 2005 11:31 pm

Stala som sa obeťou podvodníkov v Anglicku

Poslať od crazy » Str Aug 10, 2005 10:55 am

prajem dobry den vsetkym.stala som sa obetou kriminality v uk.mam na mysli bandu podvodnikov,ktorych hlada policia od r 2003.touto cestou hladam LUDI KTORI SA KU MNE PRIDAJU,A POMOZU MI NEJAKO TENTO PRIPAD VYRIESIT.tito chlapci si zasluzia poriadny trest a verte,nie je to tazke.nechapem preco sa ich vsetci tak boja????pomoze mi niekto?

Ivett
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 38
RegistrovanýCOLON Pon Aug 16, 2004 1:48 pm
BydliskoCOLON London
CONTACTCOLON

kriminalita

Poslať od Ivett » Str Aug 10, 2005 10:01 pm

ahojte prave som si docitala webku o tejto bande ktora nachytava ludi a osaluje...nie som rasistka ale co sa da od niektorych ciganov cakat ked pridu do UK.ja som sa nastastie nachytat nedala ale mala som tiez nejake ponuky na pokeci od tychto ludi.Nechapem ludi co sa takto daju nachytat a tiez vyraz ze ma prijemny hlas a pekne slova...No ale dufam,ze som sa tym nikoho nedotkla.Bol to len moj nazor...vela stastia a dufam,ze ich chytia ved ked to pachaju uz od r.2003

sasa
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 16
RegistrovanýCOLON Pia Okt 08, 2004 8:22 pm
CONTACTCOLON

Poslať od sasa » Štv Aug 11, 2005 2:43 pm

...prave som si docitala webku o tejto bande ...
Ivettka mala pradvepodobne na mysli tuto sajtu: http://www.criminal.host.sk Bolo by dobre zaradit ju medzi odporucanu "literaturu" pri hladani prace v UK s podtitulom "ako som (ne)nasiel pracu na pokeci".

shifter
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 30
RegistrovanýCOLON Uto Jún 22, 2004 1:50 pm
BydliskoCOLON BA

Re: Stala som sa obeťou podvodníkov v Anglicku

Poslať od shifter » Štv Aug 11, 2005 5:23 pm

crazy píšeCOLONktorych hlada policia od r 2003.
Zvedava otazka: vie o tom vobec policia od teba? Ak je to vsetko pravda (nezabudat, ze je uhorkova sezona), tak mi to pripada tak, ze kazdy sa len postazuje na spominanej stranke.
Mozno sa naivne pytam, ale pri pocte CCTV v UK imho nie je problem pre policiu odsledovat pohyb podvodnikov a vyriesit takyto pripad. Ak samozrejme nemaju vela prace so sledovanim potencionalnych "suicide bombers" :)

BUTTON_POST_REPLY