Upozornenie na podvodnika

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
ilona
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Aug 25, 2005 12:17 pm

Upozornenie na podvodnika

Poslať od ilona » Sob Sep 03, 2005 11:52 am

zdravim vsechny,chtela jsem jen upozornit na podvodnou bandu,ktera nas pripravila o veskere nase penize,je to hlavne nase vina ,ze jsme uverili,ale chtela jsem upozornit na to aby uz se to nemohlo stat druhym,jedna se o udajneho ing ticheho,takto se nam predstavil.chtela jsem se taky zeptat,jestli je moznost ho nejak dopadnout,kde seto resi,nemyslim si ze setim budou nejak zabyvat,ale pokud ma nekdo zkusenost tak prosim poradte diky ilona jsem online

emmm
Member
Member
PríspevkyCOLON 62
RegistrovanýCOLON Str Aug 31, 2005 10:26 pm
BydliskoCOLON ANO
CONTACTCOLON

Re: upozorneni na podvodnika

Poslať od emmm » Sob Sep 03, 2005 12:14 pm

ilona píšeCOLONzdravim vsechny,chtela jsem jen upozornit na podvodnou bandu,ktera nas pripravila o veskere nase penize,je to hlavne nase vina ,ze jsme uverili,ale chtela jsem upozornit na to aby uz se to nemohlo stat druhym,jedna se o udajneho ing ticheho,takto se nam predstavil.chtela jsem se taky zeptat,jestli je moznost ho nejak dopadnout,kde seto resi,nemyslim si ze setim budou nejak zabyvat,ale pokud ma nekdo zkusenost tak prosim poradte diky ilona jsem online
a co tak skusit zajst na policiu? pokial nevies anglicky tak sa s tebou dohovoria na konkretny den kedy pride tlmocnik. pokial vies o tom cloveku cokolvek moze to pomoct dostat taketo hovada za mreze...ved uz len platenie za sprostredkovanie prace je tu mimo zakon...napis sem nieco konkretnejsie mozno sa ozvu ludia co sa s nim stretli

jupiter
Reader
Reader
PríspevkyCOLON 1
RegistrovanýCOLON Štv Nov 17, 2005 4:45 pm

Podvodnici

Poslať od jupiter » Štv Nov 17, 2005 5:07 pm

Zdravim, mam taky neblahou zkusenost s podvodnikem slovenskeho puvodu,jeho jmeno zni:Milan Novak,generallan@yahoo.co.uk..jinak vsechny www stranky a emaily s adresou working@hotmail.co.uk Mam adresu do Manchesteru:21 ELTON.RD.ARTIS AGENCY Nevim 100% jestli je slovak ale mluvi cistou slovenstinou,za partaka ma polaka ktery mluvi anglicky ale tak nejak podivne a jeho jmeno je Michael Danielski,vim to videljsem ho podepisovat se.Jak jsem se dovedel tak ten "Novak"sidli v Manchest.a ten polak v Londyne.Dava inzeraty do Annonce.Takze bacha at nenaletite jako ja.A budme radi ze jsme prisli jen o penize...Pavel.

BUTTON_POST_REPLY