Sledovanie UK TV na SVK

Všetko, čo sa nezmestilo do vyššie uvedených tém.

ModerátoriCOLON jaro, Moderatori

BUTTON_POST_REPLY
all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43
RegistrovanýCOLON Pia Jún 23, 2006 1:57 pm

Sledovanie UK TV na SVK

Poslať od all inc. » Štv Aug 04, 2011 11:49 am

Ahojte, mozte niekto poradit alebo podelit sa so skusenostami ake mate pri pozerani UK TV na SVK. Satelit som uz davnejsie zavrhol nakolko nie je zrovna najlepsie mat 3 metrovy satelit na dome ktory mi aj tak neda stale 100% signal takze dalsia moznost bude asi internet. Ide mi hlavne o tie zakladne BBC,ITV CH4 co viem,ze maju aj archiv ale ako prejst doma cez tie IP address problemy? Skratka co je najvyhodnejsie doma vyuzivat? Nejake free alebo platene stranky ktore mi zmenia IP address aby som sa mohol dostat na UK TV? Poradte kto mate s tym skusenosti. Dakujem.

kazisvet
London Expert
London Expert
PríspevkyCOLON 498
RegistrovanýCOLON Pia Mar 03, 2006 1:31 pm
BydliskoCOLON BA - Petrzalka/Southsea
CONTACTCOLON

Re: Sledovanie UK TV na SVK

Poslať od kazisvet » Štv Aug 04, 2011 12:39 pm

all inc. píšeCOLONAhojte, mozte niekto poradit alebo podelit sa so skusenostami ake mate pri pozerani UK TV na SVK. Satelit som uz davnejsie zavrhol nakolko nie je zrovna najlepsie mat 3 metrovy satelit na dome ktory mi aj tak neda stale 100% signal takze dalsia moznost bude asi internet. Ide mi hlavne o tie zakladne BBC,ITV CH4 co viem,ze maju aj archiv ale ako prejst doma cez tie IP address problemy? Skratka co je najvyhodnejsie doma vyuzivat? Nejake free alebo platene stranky ktore mi zmenia IP address aby som sa mohol dostat na UK TV? Poradte kto mate s tym skusenosti. Dakujem.
Ja pouzivam satelit, "bezplatny" skylink. mam tam 3 receivery, jeden na slovensko ceske stanice, jeden na nemecke a jeden na anglicke.
Nie su tam samozrejme vsetky podstatne anglicke stanice, ale take zakladne ako je BBS, NBC a pod tam je a na udrziavanie anglictiny to staci :)
nerob inym to, co nechces, aby ini robili tebe :)

all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43

Poslať od all inc. » Štv Aug 04, 2011 12:52 pm

Diky Kazisvet. Mne dost ide o to pozerat moje oblubene programy prave na staniciach ako BBC,ITV alebo CH4 a preto sa snazim zistit nejake net moznosti lebo viem,ze su tak mozno niekto poradi nejake vyhodne :-) Ohladom toho co si ty spominal... tak ja mam uz namontovany skylink ale iba na 2 druzice (Astra 3A,1G-nase a druha je Astra 1H-nemecke). Aku tretiu anglicku mozes chytat? Vdaka

all inc.
Regular Reader
Regular Reader
PríspevkyCOLON 43

Poslať od all inc. » Sob Aug 06, 2011 12:05 pm

Takze nepoznate niekto dobre stranky ktore vam zmenia IP address zo slovenskej na uk?

monika
Addicted Consultant
Addicted Consultant
PríspevkyCOLON 206
RegistrovanýCOLON Pon Nov 15, 2004 3:52 pm
BydliskoCOLON England

Poslať od monika » Ned Aug 07, 2011 6:59 am

Ak ti staci pozerat UK tv na pocitaci a si ochotny za to aj platit, http://www.filmon.com je najlepsie co mozes asi najst- nic nemusis instalovat, vsetko je online, kvalita vyzera byt vyborna.
Vsetky programy si mozes najprv vyskusat, to predplatne co ti po vyskusani nabehne ti zmizne, ak prepnes na inu stanicu.
Minule Vianoce sme na Slovensku skusali ist cez Uk IP adresu, ale vyzera to tak, ze kym nejdes cez svoju vlastnu IP, ktoru mas v UK, tak kvalita tych, co najdes na internete je viac-menej mizerna.

monter
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Str Aug 12, 2009 1:35 pm

Poslať od monter » Štv Júl 18, 2013 10:00 am

PONUKAME KOMPLETNU INSTALACIU NIELEN CESKOSLOVENSKYCH SATELITNYCH PROGRAMOV OD A PO Z.SKYLINK V SD KVALITE (STANDARTNA KVALITA OBRAZU) 240 £.SKYLINK V HD KVALITE (VYSOKÁ KVALITA OBRAZU) 280 £.V CENE JE PRIJMAC, KARTA, ANTENA, MONTAZ.PALIVO V CENE NIE JE.PRVÝ ROK ZIADNE POPLATKY(SÚ V CENE) PO ROKU 13 £ ROCNE!!!NASTAVIME VASU PARABOLU (ANTENU) NA SPRAVNU DRUZICU.PRACUJEME S PROFESIONALNYMI MERACIMI PRISTROJMI.VIAC AKO 1000 ZAKAZNIKOV PO CELOM ANGLICKU, IRSKU, SKOTSKU, FRANCUZKU.DALEJ PONÚKAME MONTAZ UPC A DIGI TV.TAK ISTO PREVADZAME MONTAZ PRE SATELITNE TV ANGLICKE,POLSKE, MADARSKE, TALIANSKE, RUMUNSKE, RUSKE, BIELORUSKE A INE.PREDAJ SATELITNEJ TECHNIKY.ZARUCNY A POZARUCNY SERVIS.ZIADNA TV CEZ INTERNET!!!SPOKOJNOST ZÁKAZNÍKA-PRIORITOU!!! KONTAKT mobil: 07868239047, e-mail: kuknidom@zoznam.sk TOMÁŠ

monter
Guest
Guest
PríspevkyCOLON 28
RegistrovanýCOLON Str Aug 12, 2009 1:35 pm

Poslať od monter » Štv Júl 18, 2013 10:07 am

PONUKAME KOMPLETNU INSTALACIU NIELEN CESKOSLOVENSKYCH SATELITNYCH PROGRAMOV OD A PO Z.SKYLINK V SD KVALITE (STANDARTNA KVALITA OBRAZU) 240 £.SKYLINK V HD KVALITE (VYSOKÁ KVALITA OBRAZU) 280 £.V CENE JE PRIJMAC, KARTA, ANTENA, MONTAZ.PALIVO V CENE NIE JE.PRVÝ ROK ZIADNE POPLATKY(SÚ V CENE) PO ROKU 13 £ ROCNE!!!NASTAVIME VASU PARABOLU (ANTENU) NA SPRAVNU DRUZICU.PRACUJEME S PROFESIONALNYMI MERACIMI PRISTROJMI.VIAC AKO 1000 ZAKAZNIKOV PO CELOM ANGLICKU, IRSKU, SKOTSKU, FRANCUZKU.DALEJ PONÚKAME MONTAZ UPC A DIGI TV.TAK ISTO PREVADZAME MONTAZ PRE SATELITNE TV ANGLICKE,POLSKE, MADARSKE, TALIANSKE, RUMUNSKE, RUSKE, BIELORUSKE A INE.PREDAJ SATELITNEJ TECHNIKY.ZARUCNY A POZARUCNY SERVIS.ZIADNA TV CEZ INTERNET!!!SPOKOJNOST ZÁKAZNÍKA-PRIORITOU!!! KONTAKT mobil: 07868239047, e-mail: kuknidom@zoznam.sk TOMÁŠ

BUTTON_POST_REPLY